Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Osobiście widze małą niepsodzianke ( nie w moim mniemaniu ;) ) jak Strusa zwycięzce-Kułak na 99,9999% nie jest tym samym zawodnikem co 2 lata temu a kontuzja kręgosłupa najgorsza kontuzja zwodnika wg mnie
 
Ja na KSW gram Walleca, Silve, Borysa, Kornika, Strusa i nawet Grovea. Granie Mameda po kursie 1,25 jest pozbawione sensu.



Ostatnio jednak więcej przegrywam niż wygrywam, więc jeśli postawicie inaczej niż ja, to pewnie wygracie :)
 
Wallace to może niestety być druga niespodzianka,to ze znokautował go Mamed w 1 rundzie to jedno.Materla to jeszcze nie ten poziom niestety,wygraną ciapo widze w stójce ale Wallace to silny zawodnik-nadal widze jak rzucił mamedem
 
Nie wiem czy to prawda ale weźcie pod uwagę przy obstawianiu :

"Jak dowiedziała się redakcja BoxingNews.pl planowany na 8 grudnia walka pomiędzy Marcinem Najmanem a Tyberiuszem Kowalczykiem nie dojdzie do skutku. Pojedynek w formule K-1, który miał być jednym z wydarzeń wieczoru podczas gali, która odbyć się ma w Londynie zostaje odwołany, ponieważ jak twierdzi Najman organizatorzy nie wywiązali się z wcześniej ustalonych z nim warunków."
 
markhunto grasz na Kornika i Strusa ? . Strus ok ale Kornik raczej wtopi ( ale kurs ciekawy , mozna za mala kase na Kornika )
 
ja chyba robie kupony takie : Silva i Borys za 5 dyszek , strus za 2, i po dyszce na kornika i wallace. Jeszcze muszę poczekać na kursy, bo na Tobecie nie ma, ale jak beda ciekawe to tak gram.
 
Ostatnia walka Jewtuszki kompletnie mnie nie przekonała. W tej walce stawiam 50/50, tak jak w Mańkowski vs Saidov, więc kurs 3,20 to dla mnie niezły kosmos. Sowiński to bardzo niedoceniany zawodnik, groźny w stójce i parterze, z nokautującym ciosem i bardzo niewygodnym i nietypowym stylem, więc może być naprawde różnie.
 
jak dla mnie mankowski ma 80% szans na wygrana, w kazdej plaszczyznie jest lepszy, a saidov nigdy nie zachwycal no bo z kim on walczyl?
 
Postawiłem Borysa, Mameda, Cipka i Hendersona w UFC. Irokez nie warty obstawiania (kurs 1.31) przy niepewnych wiatrach, kusił mnie Silva, ale myśle że Horwich ze swoimi żelaznymi płucami go zajedzie...
 
Borys na pewno ma słabszy parter od Saidova i tam upatruję wygranej Czeczena. Jakoś intuicyjnie czuję, że Aslambek wyciągnie poddanie albo decyzję. Nie sądzę, by duża część tej walki odbywała się w stójce.
 
Muszę jakoś zrobić z tego 2-3 kupony, doradzi ktoś co z czym dodać ?



Matt Horwich (1,68) , Piotr Strus (2,25), Borys (1,60), Irokez (1,32), Mamed (1,25)
 
Aslam jest słabszy w stójce i będzie napewno chcial sprowadzac , boję się tylko o obrony poddań Borysa - ale chyba kryzys ma za sobą jesli o to chodzi
 
Kupon


Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 10,00 PLN
Numer konta gracza ########## Kurs 9,03
Numer kuponu 594 maks. wygrana 90,30 PLN
Data 27-11-12 01:03 Wygrana 0,00 PLN
Status Otwarte
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
4973785 Detroit Pistons - Portland Trail Blazers (Typ) 1 1,90 27-11-12 01:35
4973794 Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (Typ) 2 2,50 27-11-12 02:05
4976500 Brooklyn Nets - New York Knicks (Typ) 1 1,90 27-11-12 01:05

Uefo, Ty tam ciśniesz NBA, więc pewnie wiesz jakiego fuksa miałem wygrywając przed chwilą ten kupon. Milwaukee przegrywało 28 punktami, żeby na końcu wygrać jednym. Te 90 idzie całe na KSW, napaliłem się na niektóre kursy i trzeba grać. Ostatnio mam naprawdę złotą passę.
 
Co do fuksa, to może nie do końca, bo wygrały zespoły lepsze i wygrały zasłużenie, a ten wielki powrót milwaukee to świetna sprawa. Bullsi są tak bezradni bez Rosa czasem, że szkoda gadać :) Serdecznie gratuluje wygranej ;) miałeś jakąś wiedzę, opierałeś się na statystykach, czy znowu totolotek?
 
Jakbyś coś jeszcze kiedyś strzelał to daj znać :D ile na plusie jesteś w tym miesiącu? Będzie na wypasionego fiata czinkoczento, co?
 
Jutro tylko 5 meczów i 1 ciekawy do postawienia. Nie wiem jaki będzie kurs, ale jak powyżej 1,80 to graj na Cleveland. W środe za to 11 meczów i dużo fajnych do postawienia. Graj na pierwsze zwycięstwo Wizardsów, na wygraną Magiców ze Spursami, na Pistonsów ze Słoneczkami i zależnie od tego jak się dziś pokażą w drugiej kwarcie (jeśli dobrze) to na Hornetsów. Starałem się podać takie typy w których kursy będą wysokie, a rozstrzygnięcia takie jak podałem możliwe.



Edit : Graj Hornetsów, koniecznie.
 
@Uefo







Co powiesz o czwartkowych meczach NBA? Jestem zielony w tym temacie. A chciałbym coś dorzucić do kuponów na KSW.
 
Hubi - trochę nie rozumiem o jaką date konkretnie Ci chodzi, bo na tej stronie w czwartek przewidziane są tylko dwa spotkania :



http://scores.espn.go.com/nba/scoreboard?date=20121128



Podaj mi datę według tego.
 
BETSAFE:



Damian Grabowski - Oli Thompson 1.27 3,55



Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk 1.22 4.00







Myslalem, że bedzie nizszy kurs na pudziana, z sappem był 1,10 :D



Poleci wieksza kwota na Grabe&Pudziana...
 
Pisal moze juz ktos do tobeta zeby wstawili kursy na ksw? BO jesli nie to jutro musze to zrobic, zaczynaja mnie powoli wkurwiac
 
Dajcie spokój z tym Tobetem. Pisałem do nich miesiąc przed galą, dostałem odpowiedź, że kursy pojawią się 2 tygodnie przed galą. Po tym czasie znowu do nich napisałem, kolejna odpowiedź: kursy pojawią się tydzień przed galą. Napisałem w niedziele rano to odpisali



"Witamy serdecznie Panie Michale,



Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek do naszej oferty zakładów zostaną dodane kursy na te zawody KSW. "



No także pododawane ;] Polecam granie w Betsafe
 
Back
Top