Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@ridz miałeś nosa do tego Lipska.

Lipsk i Wisła zawalają kupon, gdzie wchodzi Leicester po kursie 5,20. Przy czym gola na 1:1 w derbach strzela gościu , który powinien wylecieć z boiska minutę temu.


Zobaczymy jak UFC pójdzie.
 

Attachments

  • uemmpsx.jpg
    uemmpsx.jpg
    48 KB · Views: 34
kolejna gala UFC on Fox nie zapowiadają się ciekawie pod względem zarobkowym.
Jednakże na tą chwilę szukam szczęścia w dwóch walkach: Paul Craig vs Luis Henrique da Silva i walce wieczoru.
Jestem ciekaw walki Northcut with Mickey Gall. Na tą chwilę wydaje mi się, że Gall podoła supera.
 
Jak dla mnie Sage vs Mickey to 50-50 i jest to nie do grania.

Sage lepszy na pewno stójkowo, a zapasy być może takie ma, że nie poleci na glebę. Gall to znaki zapytania tak naprawdę. Nie ma co się spuszczać nad tym jak załatwił on tego pajaca w debiucie. Naprawdę nie można się w ogóle do tego odnosić.

Może skoniłbym się ku Van Zant

I ciekawa jest waleczka Mike Perry kontra Jobouin . Skłaniam się ku temu pierwszemu, ale jakoś mocno przekonany to nie jestem
 
Jak dla mnie Sage vs Mickey to 50-50 i jest to nie do grania.

Sage lepszy na pewno stójkowo, a zapasy być może takie ma, że nie poleci na glebę. Gall to znaki zapytania tak naprawdę. Nie ma co się spuszczać nad tym jak załatwił on tego pajaca w debiucie. Naprawdę nie można się w ogóle do tego odnosić.

Może skoniłbym się ku Van Zant

I ciekawa jest waleczka Mike Perry kontra Jobouin . Skłaniam się ku temu pierwszemu, ale jakoś mocno przekonany to nie jestem

Również uważam, że Platinum to wygra, a kurs niezły. PVZ odpuszczę bo może być ciężko. Ponadto nie wiem czemu to Gall jest faworytem. Czego spodziewać się po Sage'u wiadomo, przecież z takim rywalem jakiego miał Gall wyglądało by to tak samo... Dla mnie Sage jest dużym faworytem i po takim kursie zagram na pewno.
 
Ja zagrałem Galla jako doga. Oczywiście, obaj nie są nikim szczególnym, ale Sage pokazał, że ma równie chujowy parter, jak ja. Gall z kolei na tle CM Punkta - jakkolwiek śmiesznie by brzmiało - wyglądał bardzo płynnie.
Na pewno gość jest "dobry" w parterze. Nie wiem, jak bardzo, ale patrząc na poziom Northcutta, powinien go spokojnie odklepać w przypadku parteru.
 
Ja zagrałem Galla jako doga. Oczywiście, obaj nie są nikim szczególnym, ale Sage pokazał, że ma równie chujowy parter, jak ja. Gall z kolei na tle CM Punkta - jakkolwiek śmiesznie by brzmiało - wyglądał bardzo płynnie.
Na pewno gość jest "dobry" w parterze. Nie wiem, jak bardzo, ale patrząc na poziom Northcutta, powinien go spokojnie odklepać w przypadku parteru.



Nie jest taki tragiczny ten parter i jego bjj, a na pewno nad tym mocno pracuje.
 
Na pinnacle nie ma problemu ze skrillem?
Oczywiście, że nie.
Tylko gdybyś chciał zrobić depozyt i wypłacić bez 5 krotnego obrotu to przed wypłatą wezmą sobie 3% od wpłaconego depozytu (nie mylić z wygraną kwotą).
Czyli wpłaciłeś 100zl, wygrałeś 500 i nie chcesz obracać tylko wypłacić. Biorą 3zl (3%) i kasa na koncie. Wypłaty też idą bardzo szybko na skrill.
 
Oczywiście, że nie.
Tylko gdybyś chciał zrobić depozyt i wypłacić bez 5 krotnego obrotu to przed wypłatą wezmą sobie 3% od wpłaconego depozytu (nie mylić z wygraną kwotą).
Czyli wpłaciłeś 100zl, wygrałeś 500 i nie chcesz obracać tylko wypłacić. Biorą 3zl (3%) i kasa na koncie. Wypłaty też idą bardzo szybko na skrill.

Dzięki, za info. Stawki rzeczywiście sa o niebo lepsze i trzy walki już są dostępne.
 
Oczywiście, że nie.
Tylko gdybyś chciał zrobić depozyt i wypłacić bez 5 krotnego obrotu to przed wypłatą wezmą sobie 3% od wpłaconego depozytu (nie mylić z wygraną kwotą).
Czyli wpłaciłeś 100zl, wygrałeś 500 i nie chcesz obracać tylko wypłacić. Biorą 3zl (3%) i kasa na koncie. Wypłaty też idą bardzo szybko na skrill.

Te 3% biorą jednorazowo czy za każdym razem.?
 
1. Cleveland Browns - Cincinnati Bengals 2 @1.43

23-10


2. Detroit Lions - Chicago Bears 1 @1.27

20-17

Pisałem kolejkę wcześniej że Lions są w dobrej formie ale im nie ufam. Nigdy więcej na te łajzy nie postawię, ile oni mnie nerwów kosztowali. Gdyby nie sędziowie to Lions by to przegrali, 2x holding i po 10 yardów kary dla Bears + niewyłapany pass interference w samej końcówce. Nigdy więcej na Lions, no chyba że z Browns. :mamed:
 
Oczywiście, że nie.
Tylko gdybyś chciał zrobić depozyt i wypłacić bez 5 krotnego obrotu to przed wypłatą wezmą sobie 3% od wpłaconego depozytu (nie mylić z wygraną kwotą).
Czyli wpłaciłeś 100zl, wygrałeś 500 i nie chcesz obracać tylko wypłacić. Biorą 3zl (3%) i kasa na koncie. Wypłaty też idą bardzo szybko na skrill.
Te 3% biorą jednorazowo czy za każdym razem.?

3%? U mnie jest to opłata 45 zł.

Nie jest ona ani jednorazowo, ani za każdym razem.
Za wypłatę płacisz tylko, jeżeli nie obrócisz depozytu pięciokrotnie przed obrotem. Jak już to zrobisz, to możesz raz w miesiącu wypłacić za darmo. Także o ile Ci się nie spieszy z wpłacaniem i wypłacaniem, nie będzie żadnych opłat.
 
@allan77

co się dzieje z najgorszym klubem nfl, szczególnie z takim, który nie wygrał przez cały sezon meczu? wiem tylko, że nie spadają bo nie mają gdzie :)pierwszeństwo w drafcie tak jak w nba i coś poza tym?
 
@allan77

co się dzieje z najgorszym klubem nfl, szczególnie z takim, który nie wygrał przez cały sezon meczu? wiem tylko, że nie spadają bo nie mają gdzie :)pierwszeństwo w drafcie tak jak w nba i coś poza tym?

Nic, wysoki pick w drafcie i próba odbudowy. Lions którzy teraz maja bilans 9-4 po 13 kolejkach też mieli swego czasu 0-16.
 
23-10




20-17

Pisałem kolejkę wcześniej że Lions są w dobrej formie ale im nie ufam. Nigdy więcej na te łajzy nie postawię, ile oni mnie nerwów kosztowali. Gdyby nie sędziowie to Lions by to przegrali, 2x holding i po 10 yardów kary dla Bears + niewyłapany pass interference w samej końcówce. Nigdy więcej na Lions, no chyba że z Browns. :mamed:
Tez ogladalem mieli prawie touchdown i przechwycili im w locie masakra co oni odpierdalali tam

Falcons touchdown xD
 
Czy ktoś ma pomysł czemu Colby Covington jest takim faworytem z Barbereną? Kurs 4+ na Bryana wygląda świetnie.
 
Gram Aldanę po 1.41. Smith to chyba obecnie najsłabsza babka w dywizji. Do tego wreszcie nie będzie większa (wg sherdoga) od rywalki.
 
Niby nieodpowiedni temat, alem ciekawy to zapytam - czy te reguły nie doprowadzają do patologii, w której pod koniec sezonu najsłabsze drużyny, nie mając nic do zyskania w ostatnich kolejkach, walczą ze sobą o ostatnie miejsce w tabeli, czyli przegrywają specjalnie jak najwyżej, żeby mieć profity w nadchodzącym sezonie?
Wielkim znawcą NBA, ani NFL nie jestem ale kojarzę sytuację przed draftem w którym był do wzięcia LeBron James, że drużyny mocno o niego "walczyły".
 
Niby nieodpowiedni temat, alem ciekawy to zapytam - czy te reguły nie doprowadzają do patologii, w której pod koniec sezonu najsłabsze drużyny, nie mając nic do zyskania w ostatnich kolejkach, walczą ze sobą o ostatnie miejsce w tabeli, czyli przegrywają specjalnie jak najwyżej, żeby mieć profity w nadchodzącym sezonie?

nie wiem jak w nfl, ale w nba jest to popularne. 76ers czy Charlotte Bobcasts(zmienili nazwę na Hornets) swego czasu tankowały na potęgę.
 
nie wiem jak w nfl, ale w nba jest to popularne. 76ers czy Charlotte Bobcasts(zmienili nazwę na Hornets) swego czasu tankowały na potęgę.

W NFL tankowanie praktycznie nie istnieje. Wpływa na to wiele czynników m.in. większa ilość zespołów - 32 oraz zdecydowanie większa ilość zawodników w rosterze i pozycji na boisku, biorąc nr 1 masz teoretycznie gwiazdę na danej pozycji na lata, która stanowi 1/5 składu, w NFL nie jest to takie proste i logiczne. No i sam prestiż, Browns robią co mogą żeby wygrać chociaż 1 mecz i nie skończyć z bilansem 0-16.
 
Puściłem taki singiel:
Chael Sonnen (przed czasem) @3.00

Tito jest schorowany i wszystko go boli. Dusza chce, ale ciało nie. Moim zdaniem spora szansa że Sonnen obali i ubije przez G'n'P
 
@zychal nie było zle zagrałem jeszcze over 24.5 dla Dani i wpadło :)

Dziś można spróbować:
Monaco over 2.5 za @2.45

lub

Over 2.5 gola za @1.66

Ostatnie 5 meczy Monaco u siebie:

Monaco 6:2 Montpellier
Monaco 3:0 CSKA
Monaco 6:0 Nancy
Monaco 2:1 Tottenham
Monaco 4:0 Olimpic Marseille
Monaco 5:0 S. Bastia

Powodzenia
 
Back
Top