Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

z takiego wpierdolu malo mozna wyciagnac? gdyby nie to kolano to czuje, ze Rossa twarz wygladalaby duzo gorzej. chimera Melvin, takie walki to czysciutkie ryzyko. :)
 
Chyba mamy inną definicję "wpierdolu" w takim razie ;) Chociaż przyznam, że Melvin miał przewagę w tej walce (9/29 w ciosach Amerykanina przy 3/11 u Pearsona). A gdyby Melvin miał "W" w rekordzie po ostatniej walce, to tej rozmowy prawdopodobnie nie byłoby.

I tak czekam na kurs na Barnatta (pewnie nie duży, ale wolę dorzucić do Picketta i Gusa jego, niż Gunnara), który - na tą chwilę - jest dla mnie większym pewniakiem do zwycięstwa niż Johnson.
 
trzeba obiektywnie stwierdzic, ze wygrana w tej walce mial jak na widelcu, jeden glupi blad po prostu. ja tez obstawialbym za Johnsonem, nie mowie, ze nie, ale ciezko obstawiac walki z Melvinem - po prostu. co do Barnatta to zgoda.
 
wiem ze mialem nie grac bellatroa ale turniej wagi ciezkiej fajnie sie zapowaida ,ciekawe jakie kursy beda na ivanova i grahama
 
Johnson mocno się rozwinął - ale w płaszczyźnie zapaśniczej. Niewiele mu to da w walce z Guillardem. Melvin bije mocniej, za to szczękę ma słabą. Z drugiej strony 2.17 na betsafe wydaje się być ciekawe; nie wiem dlaczego jeszcze na innych bukach nie ma tych kursów. Hazard i tyle :(
 
Bardzo dobry kurs na Johnsona, rozwinął się ostatnio, pokonani solidni Lauzon i Tibau. Guillard może jednak to wszystko zniszczyć mocnym sierpem... Ja sobie to odpuszczam.



Jak dla mnie, bet gali to Nelson + Picket + Gustaffson.
 
"Jak dla mnie, bet gali to Nelson + Picket + Gustaffson."


True. AKO 2.1 całkiem niezłe jak na takich pewniaków. Ten kupon na 100% puszczę. Po głębszym zastanowieniu uznałem, że Johnsona raczej odpuszczę. Czekam na kurs na Barnatta. Jeśli byłby spoko to pomyślałbym nad jakimś doublem z nim. Z underdogów lepszą opcją od Johnsona wydaje mi się Latifi.
 
Latifi przetrwał 3 rundy z Moussasim, a nawet udało mu się go obalić! Pamiętajcie, że trenował z chłopakami z Ankosu, także stawiamy panowie! :-)
 
Na betsafe pospadały kursy na Nelsona, Johnson/Guilard i Picketta...



...natomiast na bestfightodds.com ukazały się wszystkie kursy na galę.



Pytanko: Ci, którzy dostali zwrot z unibet, nie mieli problemów z wypłaceniem pieniędzy bez obracania?


@Solaris - dzięki
 
TRAFILEM BARNATTA, HOW ABOUT THAT.



1.36, fajny do tasiem waszych. Manuwa bet gali!!!



:-)
 
Wiem że obrót trzeba zrobić w betsafe i betsson przed wypłatą nawet swoich środków. Jak się wpłaciło i się rozmyśliło to trzeba raz obrócić po dowolnym kursie przed wypłatą. Ponoć zabezpieczają się w ten sposób przed praniem brudnych pieniędzy. W Unibecie kiedyś wypłacałem dopiero wpłacone pieniądze omijając prowizję z moneybookers, tam nadal bez problemu widać można wypłacać to co się wpłaci.
 
asem nie jest, ale fizycznie silny i dosyc agresywny... no i to Anglia. nie szukalbym niespodzianki.
 
Ciekawy jestem kursu zwycięstwa Stipe Miocicia z Juniorem Dos Santosem i kursu zwycięstwa przez decyzję. Wiesz może ktoś czy juz są gdzieś, a jak nie to uprzejmie proszę gdy będą już to proszę o wstawienie tutaj. :-)
 
Ja dzisiaj postawiłem coś takiego :



Davey Grant @2.00



Michael Johnson @2.08



Barnatt + Gustafsson @1.75



Puszczę jeszcze jakieś taśmy i starczy ;).
 




stawiac pewniaki na Gustafa, stawiac!!! w sumie wygrywajcie pieniazki, ale te avki nowe... ach! #kaczkamistrz



Manuwa to chyba jeden z najbardziej 'under-radar' zawodnikow UFC. 14-0, 13 KO's. come on.
 
I co z tego, że ma 13 KO? Jak on się męczył z Jimmo, to o czym tu mowa? Gustafsson przetrwał najmocniejsze bomby Shoguna i Jonesa. Ciosy Brazylijczyka nawet nim nie zachwiały, zrobił to dopiero potężny obrotowy łokieć Jona, po którym 80% dywizji by padło nieprzytomnym. Baju tak się śmiejesz z kursów 1.3, a lepiej się na nich wychodzi niż na tych po 4.0.
 
lokiec byl w czolo, raczej nie 80%. czy sie meczyl to nie wiem, ale ogolnie ogolil go niezle. pamietajmy, po wojnach glowa czesto nie jest taka sama, a sama walka stylistycznie jest dosyc fajna. Manuwy cios jest pare razy silniejszy od Jonesa podejrzewam ktory raczej bazuje na kopnieciach / lokciach. rozmawiamy o Shogunie ktorego w 'tamtych czasach' udusil 'slaby' Chael w pierwszej rundzie? czyli Chael > Guss? uwielbiam porownania walk i powiazania takie cudowne. styles make fights. nie chodzi mi o to, ze Manuwa ma jakies wielkie szanse, ale zdziwi sie polowa cohones jak Manuwa wyjdzie do 3 czy 4 rundy. przypomne, ze wedlug WIELU Alex mial byc skonczony przez Jonesa w 1 rundzie. pyklo, co nie? jako psychofan nawet pisalem zeby nie pierdolili glupot, bo to byla niebezpieczna walka. MMA zaskakuje, taki prosty przekaz. nie smieje sie, po prostu mowie, ze nie lubie tasiemcow po kursach 1.3. Puczi, szczerze to ostatnio wychodza tasmy, a przypomnijmy sobie 'czasy' underdogow... wszystko sie zmienia, z niczego sie nie smieje, wychodz sobie jak najlepiej. najlepiej to przypomnijmy sobie sytuacje gdy wchodzi 5/6 zakladow, a ostatni jebie sprawe. (wszyscy to przezylismy, w pilce noznej, w MMA, whatever) - nawet w przypadku potrojnych jest to chujowe.



btw, nigdy chyba nie gralem po 4.0. 3.95 na TKO Glovera z Baderem.



propsy za zdanie 'i co z tego, ze ma 13 KO'. haha. taki standard w MMA przeciez.
 
No tak, ale Alex przyjął wiele tych kopnięć i łokciów od Jonesa i nie zrobiły one na nim wrażenia. Pewnie, że wszystko zależy od tego, na kogo się stawia. Ale według mnie to przesadzasz z tym hejtowaniem niskich kursów, czasem to jest naprawdę dobra inwestycja. I naprawdę to uwielbienie dla 13/14 KO zalatuje Januszem :D Wiele już było nieskazitelnych rekordów, pełnych kilkunastu KO/Sub. Prawie każdy jednak zderzył się ze ścianą o nazwie UFC. Pewnie, możliwe, że i tym razem wygra Manuwa. Jednak mocno mnie to zdziwi. Chociaż nie takie rzeczy się już widziało.

rozmawiamy o Shogunie ktorego w 'tamtych czasach' udusil 'slaby' Chael w pierwszej rundzie? czyli Chael > Guss? uwielbiam porownania walk i powiazania takie cudowne. styles make fights.


Ej no, rozbrykałeś się. Co niby ma wspólnego fakt, że Shogun przegrał przez poddanie z tym, że przywalił kilka potężnych bomb Szwedowi? Styles make fights. Dlatego Shogun-Alex może być wyznacznikiem tego, co zobaczymy w walce Manuwa-Alex. I skąd wziąłeś "słabego" Chaela? Nigdy nie użyłem tego określenia, nawet sam typowałem i stawiałem hajsy na Sonnena.
 
obejrzyj walke jeszcze raz Alexa z Jonesem. kopniecie na glowe bylo praktycznie jedno/dwa, reszta to obcierki, lokcie moze 3/4 mocniejsze. Jonesa przygotowanie bylo biedne, ale to tylko moja opinia. przede wszystkim wydaje mi sie, ze nie docenil przeciwnika. NIC NIE HEJTUJE, po prostu ich nie stawiam, tak juz mam, przeciez nie namawiam wszystkich zeby z nich zrezygnowali. trafia sie gala jak PROMMAC, laczysz 'pewniakow' Drwala i Kite z innym PEWNIAKIEM jak Fabinski, Milewski czy Cieslinski i masz grubo hajsu. wlasnie o takie przypadki mi chodzi. nie pisalem przeciez, ze Ty tak powiedziales. wielu po prostu po walce z JBJ'em spisalo Chaela na straty i jedynie 'loud mouth'. potezne bomby? to chyba w druga strone te ciosy szly, bo pamietam, ze Brazylijczyk dostal tam ostry damage przez 3 rundy. Manuwa to dla mnie kompletnie inny zawodnik. przeciez to jest koń w porownaniu z Shogunem. poza tym wedlug mnie Brazylijczykow najgorzej 'imitowac' i malo jest podobnych fighterow do Jacare/Shoguna/Machidy/Silvy i moge tak wymieniac.







gdzie tu te bomby? co prawda to HL, ale ja tam nawet mocnego ciosu nie widzialem od Shoguna, a taki na pewno by sie znalazl w takim filmiku. nie chce mi sie tego ogladac w calosci, moze jutro. :)
 
exactly, hahah. chociaz ostatnio na Vaughan Lee stawialem z underdogow i wszedl wiec oddaj troche respektu!!! Hathaway zmeczony byl jakis. :C
 
Pany mam może głupie pytanie, ale w łączonych zawsze stawiałem w nich na mega faworytów i wygrywałem wiec nie wiem, jeśli np postawię łączony na pięciu zawodników i dajmy na to jeden z nich przegra, co wtedy? bez wyplaty czy jak mniemam poprostu mniejsza wyplata?
 
Manuwa -> umięśniony murzyn



Gustafsson -> sprawił największy wpi**dol Dżonsowi (zgadnijcie kto jest jego fanem) w całej jego karierze



Teraz już macie odpowiedź dlaczego baju jest za Jimmim :D
 
Ja na dzisiaj za drobne dla zabawy m.in. POLSKA - SZKOCJA poniżej 0,5 gola - kurs 7,50 (betclick) :-)







Argumentów za wynikiem 0:0 i nudnym meczem jest kilka... Polacy mają ostatnio problemy ze zdobywaniem goli (0:0 z Irlandią, 0:2 ze Słowacją). Nie zagra ani Lewy, ani Kuba więc nie będzie miał kto konstruować akcji. Szkocja też nie należy do wirtuozów w ataku (ostatnie mecze 1:0 z Norwegią, 0:0 z USA).
 
Back
Top