Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

jeszcze mi się nigdy nie zdarzyła gala, na której nie siadł mi ani jeden kupon :-) no, ale bywa i tak...
 
Ale bym wtopił kasy na GSP, chyba bym się poszlachtał... 7xstawka a takie lańsko zebrał :]. I tak się powinienem cieszyć, że po ważeniu nie dołożyłem jeszcze kilku stawek :D.



A tak cofamy hajs z betsyfa i przerzucamy małą pulę na pokerstars :D.
 
Gratuluję tym co się odepchnęli. Najbardziej przewidywalny zawodnik nie zaskoczył niestety. Człowiek chciał oszczędnie zarobić, a tu z kuponu dwa underdogi siadają : D
 
po tej gali jestem 690 na czysto :-) ciesze się mega ale GSP postraszył ..



Bagautinov x Rampage x Leites @ 3.64 x 100



GSP x Bagautinov @ 2.7 x 130



GSP x Evans x Woodley x Bagautinov x Leites x Perez x Pettis @ 21.51 x 10



taśme zagrałem w sumie za końcówke i zastanawiałem się żeby zagrać jeszcze za 2 dyszki Lawlera ale sie powstrzymałem ..mimo wszystko jest pięknie w chuj :-)
 
Jestem jedną z nielicznych osób, które się cieszą z wygranej Lawlera:-)



Na czysto wpadło 80 GBP. Dunham zbebał mi dwie taśmy o wartości 110 GBP. Nie można mieć wszystkiego a i tak nie jest źle :-)
 
Gdyby Rory wygrał byłbym +66, tak jestem -47. Kurwa :(
Stawiałem na BJa, stawiałem na Ellenbergera. A tu musiał wtopić z Lawlerem, gdy na niego postawiłem.
 
Jaka Waszym zdaniem jest szansa, że Ukraina wyciśnie z Francją remis ?



Na remis jest 4 do 1. Na wygraną Ukrainy jest 8 do 1. Korci mnie by postawić na remis i wygraną Ukrainy. Taki mały surebecik z dużym zyskiem, ale z możliwością wtopy ;)
 
@ Pietagoras



Myśle,że dość duża sam postawiłem x2(kościelny pauzuje) dorzuciłem do tego jeszcze Egipt i Algierie za drobniaki.Puściłem jeszcze singla na Irlandie bo nie sądze ,że te wyżelowane lapsy coś ugrają.
 
Francja ma nóż na gardle więc raczej niespodziewałbym się dobrego wyniku Ukrainy. Coś czuję, że skończy się to wynikiem 1:0 dla Francji co i tak da awans Ukrainie.
 
ja postawie na to, że Ukraina strzeli gola, kurs 2 bardzo atrakcyjny. Tym bardziej, że Francja musi grać ofensywnie, narażając się na liczne kontry.
 
UWAGA!



unibet wystawil kursy na szwecka gale SC9 w walce wieczoru wystapi Jens Pulver Weteran UFC I PRIDE ze Szwedem Samim Azizem



Kurs na Pulvera 2.4



Aziz ma 41 lat nie walczyl od 3 lat jedo rekord 5-3 ostatnia walka 29-10 -2010 z Joahimem Hansenem przegran w 2 rundzie przez armbar



Pulver walczyl ostatnio na One FC.



mysle ze kurs wart ryzyka :P



druga walka i ciekawy kurs to Anton Kuivanen - Diego Gonzales Kurs na Fina niedawno zwolnionego z UFC



1.8 Anton Kuivanen



co myslicie o tych kursach czy tylko dla mnie to value?
 
Wstrzymałbym się entuzjazmem na Jensa Pulvera. Walczy bardzo nierówno i w niektórych walkach tak fatalnie, że przegrałby z większością Polaków występujących w tej samej kategorii. Typ zbyt niepewny.
 
Ja bardziej jestem za 1X w meczu Szwecja-Portugalia. Są mega zmotywowani, bo musza wygrać aby przejść, a Portugalczycy nie muszą się tak spinać, bo gdy strzelą bramkę to mogą nawet stracić dwie i nadal maja punkty. Albo którąś z pojedynczych opcji. (2.70 za Szwedów, 3.20 za remis i 2.45 na Portugalczyków jakby sie ktoś upierał)



Kurs na 1X to 1.48 (wszystkie dane z BAH)
 
Nie mam pojęcia. Nie widziałem jego walk. Chętnie rzucę na to okiem, ale odniosłem się tylko do postaci Jensa Pulvera. Nie chcę żeby ktoś tu miał do mnie pretensje, że nie postawił, bo go odwiodłem od tego, ale walki Jensa były już w 2011 roku słabe jak barszcz i bałbym się na niego stawiać kasę, bo jest to zawodnik mocno wypalony. Znasz Jesse Thortona czy Ya Fei Zhao z którymi Jens przegrywał? Więc ta sama historia może się powtórzyć z Samim Azizem.
 
Dżizas fuck. Za mało snu. Faktycznie. Nie mniej nie wygląda dobrze w swoich walkach.
 
Zychal



Jak jesteśmy przy Azizach i przerwach od zawodowych startów, to Karaoglu po 4 latach przestoju znokautował Strusa, także wiesz. :)



Dla mnie to cuchnie loterią na kilometr. Może jestem zbyt mało hardcore'owym fanem MMA, ale szczerze przyznam, że nie mam pojęcia kim jest ten Sami Aziz. Nie wiem, czy trenuje, czy ostatnie 3 lata spędził przy piwku przed telewizorem. Pulver jest cienki jak sik węża, ale może wystarczyć na tego Aziza. Cholera wie. Taki chybił-trafił. Nie mam zamiaru tego odradzać, ale ja tego nie zagram, bo analiza na podstawie Sherdoga to trochę mało.
 
ostatnio walczyl na one fc z dobrym japonczykiem przegral przez poddanie ogladalem ta walke ale nie pamietam jak sie zaprezentowal pulver prze te 1,5rundy







ostatnia walka aziza z hansenem



bedzie mozna ta gale obejrzec gdzies?
 
Zychale, a Ty znowu obstawiasz wszystko jak leci? Pomyśl ile kasy byś zaoszczędził gdybyś nie wchodził w takie loteryjne zakłady. Myślałem, że ostatnie wtopy na Bellatorze będą nauczką :)
 
bellatora w tym tygodniu chyba też zagram taśme sarnavski x shlemenko x page i dorzuce powracającego po dlugiej przerwie ivanova jeśli cały fightcard będzie można obstawić na betsafe.
 
Kiras na betsafe narazie 4 walki sa z bellatora ,'na Pulvera na betsafe 2.65



kursy na Kuivanena polecialy z 1.8 na 1.49



down@



a ja nie namawiam do stawiania tylko mowie o kursach :)
 
hehe Zychal ja puszcze Bellatora tych co znam żadnych podejrzanych typów nie gram:-)
 
Back
Top