Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

poprzednia kolejka do dupy, no nic sprobujemy jeszcze raz, wkoncu ostatnia szansa w tym sezonie



wisła+lechia ;-)
 
[strike]napisze ktos do betsyfu czy wystawia kursy reszte walk ksw23[/strike]



juz napisalem ,przeslali do dzialu obslugi ,ciekawe jakie kursy beda na walke Gamrot- Zawadzki cos czuje ze na zawadzkiego bedzie spory kurs i to sie oplaci grac ,czy tylko ja tak mysle?
 
Floyd Mayweather postawił ponad 5,9 mln$ na Miami Heta http://nesn.com/2013/06/report-floyd-mayweather-jr-bets-5-9-million-on-heat-over-pacers-in-game-7-of-eastern-conference-finals/







Postawił, że wygrają minimum 7 pkt.







w tamtym roku postawił 3 mln $ na drużyne uniwersytecka w kosza i przegrał
 
A ja przeżywam,że przejebałem 20zł bo podbijałem sobie kupon Miami :-) Chciałem sobie zagrać poniżej 180.5 punkta na singlu,ale myślę, nie lepiej rzucę "pewniaka" i masz babo placek.
 
nie, postawil 7 gre czyli ta co odbyla sie dzisiaj u nas w nocy, wygrali 23 punktami.



go Heat!!! :)
 
poszło 5 dyszek na przegraną Radwańskiej, jeżeli "wejdzie" to będzie trzeba postawić coś grubiej na KSW :-)
 
Co o tym myslicie ? Zagrałbym bezpiecznie



ghgfhfgh.jpg
 
Jak Wilfriedowi siądzie serwis to może być różnie i skończyć się 5 setem :) Ferdek w meczu z Simonem ledwo żył pod koniec, ciekawe czy się nie odbije to na nim :) Ale oczywiście kupon w miarę bezpieczny :)
 
te kursy na ksw 23 to jakas kpina spadaja jeszcze na mameda 1.09 manhoef 7



ciekawe czy dodadza reszte walk moze by byly bardziej wyrownane a tak to chyba bedzie moje pierwsze ksw bez obstawienia :-)
 
2013-06-04 15:38

Zakład złożony na 2 @ 1.54 Otwarty

Jo Wilfried Tsonga - Roger Federer

• Zwyciezca meczu

Zakład złożony na 2 @ 1.26 Otwarty

CAI Zaragoza - Real Madrid

• Zwyciezca Meczu

Zakład złożony na 1 @ 1.08 Otwarty

Novak Djokovic - Tommy Haas

• Zwyciezca meczu

Zakład złożony na 2 @ 1.17 Otwarty

Maria Kirilenko - Victoria Azarenka

• Zwyciezca meczu

Stawka: 16.60 Możliwy zwrot: 40.67



Ja to postawiłem. Obawiam się,że Tsonga mi zepsuje.
 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=480388938710506&set=a.418005381615529.96455.417915061624561&type=1&theater



kupon floyda:)
 
Voranek teraz chyba ucieszony :D Bo to co się dzieje w meczu Sereny to jest sensacja :D


Już jest 5:2 dla Williams w 3 secie. Serena to wygra ale było nieciekawie momentami. Teraz to mi lotto jak nie postawiłem tego kuponu:-)



Radwańska przegrała. Graty Mickap.
 
Back
Top