Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ktoś też rozkminia czy Natan ma szanse z Szeligą? Jedna ręka może sporo zmienić. Szeliga wirtuozem nie jest, kondycyjnie też jeden i drugi to raczej dętka. Ale co by nie mówić chyba każdy kto ćwiczył wie, że jednak walka jedną ręką może sporo utrudnić. Dochodzą tutaj jeszcze warunki fizyczne. Szeliga niższy i raczej mniejszy zasięg. Dodatkowo zebrał naprawdę sporo na głowę przez całą karierę i kiedyś ta szczęka pęknie.
 
Lata od wczoraj na TT. Legit czy ściema?

W odpowiedzi tam są screeny kuponu całego. Trafione chyba całe FAME i jakieś mecze piłki nożnej.

W lotka codziennie ktoś wygrywa i takiego zamieszania nikt nie robi :beczka: A schemat można porównać w tym przypadku, jak ktoś puścił „losowy pijacki kupon”.
 
W odpowiedzi tam są screeny kuponu całego. Trafione chyba całe FAME i jakieś mecze piłki nożnej.

W lotka codziennie ktoś wygrywa i takiego zamieszania nikt nie robi :beczka: A schemat można porównać w tym przypadku, jak ktoś puścił „losowy pijacki kupon”.
Widziałem.Tłukli się w komentarzach niby podawali dowody,że fejk bo jakieś rzeczy się nie zgadzają. Dlatego wolałem zapytać bo sam się nie znam.
 
Widziałem.Tłukli się w komentarzach niby podawali dowody,że fejk bo jakieś rzeczy się nie zgadzają. Dlatego wolałem zapytać bo sam się nie znam.

To znaczy ja zawsze do takich kuponów podchodziłem z przymrużeniem oka, bo często się pojawiają takie kupony, żeby rozreklamować swoją grupę czy cokolwiek.

Tutaj widzę, że rzeczywiście to jest też jakaś grupa, a ten post wyrobił im 660 tysięcy wyświetleń na samym Twitterze.

Taki trafiony kupon też zawsze wzbudzi więcej emocji, niż trafienie w lotka, więc wygrana tego typu to już w ogóle odbija się szerokim echem.
 
Rekordzista @1.45 - Wojciech ustrzeli Boro. Może i doświadczenie ma, ale Sobierajski to kocur. Kondycja, świetne warunki. Boro ciężko oddychał po pierwszej minucie, Wojtek go zajedzie.
 
Ktoś coś myśli o tej walce Joshua vs Ngannou? Tam są jakieś astronomiczne kursy mam wrażenie na typy typu Joshua decyzją sędziów (6.00), potrwa cały dystans (4.18). Myślicie, że ma szansę się to skończyć wcześniej patrząc na to co Ngannou pokazał z Furym?
 
Mbutu KO + Parker PKT? :robertmakeup:
Ja się poważnie zastanawiam czy nie dać Franka dec @15.00.
On musi mieć rzeczywiście zajebiste pierdolnięcie w łapach, tam nawet jak będzie bił przez gardę, to myślę, że Joshua może mocno odczuwać takie ciosy, jakby go zepchnął do defensywy, to taki scenariusz nie jest jakiś nieprawdopodobny, Mokebe umie boksować, kondycję też ma dobrą i niewiele do stracenia, a ten Joshua to taki podejrzany się zawsze wydaję jak przyjmie trochę ciosów. KO/TKO trochę mało teraz dają, 5.00 widzę najwięcej, spadły te kursy strasznie ehh.

Tylko wiadomo, ze 100zł można postawić, ponieważ jak obskoczy wpierdol w większości rund, to żadnego zaskoczenia nie będzie.
 
Ja się poważnie zastanawiam czy nie dać Franka dec @15.00.
On musi mieć rzeczywiście zajebiste pierdolnięcie w łapach, tam nawet jak będzie bił przez gardę, to myślę, że Joshua może mocno odczuwać takie ciosy, jakby go zepchnął do defensywy, to taki scenariusz nie jest jakiś nieprawdopodobny, Mokebe umie boksować, kondycję też ma dobrą i niewiele do stracenia, a ten Joshua to taki podejrzany się zawsze wydaję jak przyjmie trochę ciosów. KO/TKO trochę mało teraz dają, 5.00 widzę najwięcej, spadły te kursy strasznie ehh.

Tylko to wiadomo, ze 100zł można postawić, ponieważ jak obskoczy wpierdol w większości rund, to żadnego zaskoczenia nie będzie.
Mbutu to tak zyczeniowo troche sprobuje, ale Parkera po ostatnim to wchodze.
 
Ngini 9 kg cięższy od Joshuy. Ciekawe, jakie to będzie miało znaczenie, bo Fury był te 3 kg cięższy od Francisa. Ja się zastanawiałem nad zagraniem nokdaunu na Joshui za 2.99, teraz się zastanawiam jednak nad wygraną Franka...
 
Ngini 9 kg cięższy od Joshuy. Ciekawe, jakie to będzie miało znaczenie, bo Fury był te 3 kg cięższy od Francisa. Ja się zastanawiałem nad zagraniem nokdaunu na Joshui za 2.99, teraz się zastanawiam jednak nad wygraną Franka...
sama walka na punkty to bardzo kuszacy kurs. ja probuje
 
A czy kurs 2.98 (fortuna) na to, że walka zakończy się przez decyzję to nie jest wystarczająco duży kurs żeby zwrócić Waszą uwagę i nie kombinować dalej?

:zakręcony:
Napisałem ten komentarz, wróciłem do fortuny żeby postawić i było już 2.79

Spadło w trakcie pisania mojego posta, to się nazywa wyczucie :frankapprove:
 
Anthony Joshua bierze decyzje (kurs 4.00)

Zresztą to najbardziej logiczna opcja i według mnie aż dziwne, że kurs taki wysoki (chociaż to przez to na pewno, że Joshua 24/27 walk ma skończonych przed czasem). Ngannou ciężko będzie skończyć przed czasem, a nie wiem czy Joshua w ogóle będzie próbował tego dokonać. Raczej będzie chciał zabiegać Ngannou i punktować. Fury wyraźnie zlekceważył Ngannou, to Joshua nie popełni tego samego błędu.

Zresztą Francis już jasno przyznał w wywiadzie, że w 2024 roku walka w MMA i że po tej piątkowej walce będzie wiadomo, czy zostaje w boksie czy idzie do MMA. Jeśli już ma takie myśli, to wygląda na to, że walka z Joshuą i tyle z boksu na ten moment, bo trzeba wypełnić kontrakt z PFL. Nie widzę tu jakiejś innej niespodzianki niestety.
 
Back
Top