Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak myślicie?

1681549060165.png
 

Nie oglądałem tych rywali Polaków, ale żaden z nich nie jest sprawdzony. Jeśli Kopera w ostatniej walce wyciągnął takie poddanie, to jest to w stanie tez zrobić teraz, jeśli gdzieś w stójce nie da się rozbić. Rywal Folca to już w ogóle jest bardzo podejrzany, ale sam Folc do mnie nie przemawia, wiec tego nie ruszam. Ja się weekendowo nad tym Koperą trochę zastanawiam
 
Na Broncela to jest jakiś kosmos kurs. 8.79, już dawno takiego kursu w MMA nie widziałem Tyle, ze nie wiadomo, co on robił ostatnie lata, zreszta walka wzięta chyba na ostatnia chwile. Ten rywal ostatnie lata to tylko walki muay thai / kickboxing.
 
Na Broncela to jest jakiś kosmos kurs. 8.79, już dawno takiego kursu w MMA nie widziałem Tyle, ze nie wiadomo, co on robił ostatnie lata, zreszta walka wzięta chyba na ostatnia chwile. Ten rywal ostatnie lata to tylko walki muay thai / kickboxing.
To może być bet weekendu, chociaż boję się że po wypłate.
 
Broncel 4 fun. Wydaje się, że gdyby miał większe przygotowanie to byłbym bardziej pewny. Przeciwnik jakoś bez rewelacji. Wiadomo może być rdza, ale chyba spróbuje, biorąc pod uwagę kurs blisko 9, nie będzie mi szkoda, a może miło się zaskocze.

Również idę za nosem @Jakub Madej . Kopera większe doświadczenie, rywal rekord nabity na typkach typu 1-2 walki.
 
Last edited:
Back
Top