Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dobra, pora poważnie rozważyć walkę Silva tleniony z yt, bo kurs już leci na Silvę.
Ma ktoś argument oprócz tego, że Pająk już stary czy mógł walkę sprzedać, na zwycięstwo pajaca z yt?
Bo wg mnie to okazja. Pająk w boksie świetnie sobie radzi, ba tleniony z yt pierwszy raz zawalczy z kimś o podobnej wadze a lepszych warunkach fizycznych.
Wg mnie jeśli Pająk nie sprzedał to walka do 1 bramki. Decyzja a nawet KO spokojnie w zasięgu ręki.

Walka nr 2 Hari kontra Overeem.
Kurs na koninę 2.13. Hari bardzo kontuzjogenny ostatnio, wg mnie połamie się znowu i przegra przez przerwanie lekarza.
 
Mamed to nie Materla, ze bedzie stał w miejscu. Taktyka pewnie bedzie, zeby kopac lowy i ubic noge. Dla mnie Mamed tko/ko 2 rd. I jeszcze czuje, ze Wikłacz wygra
 
1664970074794.png
no ładnie
 
Pisalem juz do nich w tej sprawie, bo tez mam tam jeden typ ktory chcialbym sprobowac pograc
o tej godzinie to raczej już po ptokach, nie dziwne że fortuna już nie wystawia jak się sępy rzuciły na ostatnią galę jak debile bo wyniki stały wcześniej xD

ale dużo innych polskich ma więc żaden problem zagrać
 
o tej godzinie to raczej już po ptokach, nie dziwne że fortuna już nie wystawia jak się sępy rzuciły na ostatnią galę jak debile bo wyniki stały wcześniej xD

ale dużo innych polskich ma więc żaden problem zagrać
Wydaje mi się że to nie miało wpływu na to że nie wystawili bo i tak porobili wtedy zwroty a sprawdzenie rzeczywistej godziny rozpoczęcia nie jest dla nich problemem bo wszystko jest na insta EFC. Nie zmienia to faktu że przygrali w chuja bo praktycznie zawsze było u żółtych EFC do gry.

@kraks odpisali ci w ogóle?
 
Wydaje mi się że to nie miało wpływu na to że nie wystawili bo i tak porobili wtedy zwroty a sprawdzenie rzeczywistej godziny rozpoczęcia nie jest dla nich problemem bo wszystko jest na insta EFC. Nie zmienia to faktu że przygrali w chuja bo praktycznie zawsze było u żółtych EFC do gry.

@kraks odpisali ci w ogóle?

Nic. Przyszedł tylko autoresponder, że otrzymali wiadomość i dalej cisza.
 
Ten tydzień był wolny od Izydorków ale wracamy wypoczęci po chwilowym urlopie.

Izydor Boks (Gala Eubank vs Benn) 8 Październik > Ellie Scotney @1.38 (śmiało grać na moją odpowiedzialność)




A te niektóre szczawie co szczekają i im coś nie pasuje to japa tam cicho i się nie udzielać nieproszonym :cool: Kolejne Izydory w toku. (A Po petardę :bomb: po @1.70 zapraszam już na zamknięta grupę). :wink2:


Izydor na jutro z rana. 8:00.

Victor Nagbe @1.22 STS





:cool:na zabicie podatku od zabójcy. Po tym będzie podany kolejny na sobotę. Żebyście się przypadkiem nie nachapali na raz i się nie zakrztusili.


9/9 Izydoròw :cool:
8/8
 
Back
Top