Zajebisty HL Janka Błachowicza

Jeżeli o mnie osobiście chodzi to ja bym w ogóle go wyciszył i dał samą muzykę. Jak dla mnie początkiem genialnie zbudowałeś atmosferę HL, która mnie wręcz zahipnotyzowała (tu Cię pochwalę, bo pierwsze skojarzenie gdy po wypowiedziach Janka usłyszałem muzykę to Never Give up BigNoga, a wydaję mi się, że to duży komplement), ale Juras zaraz mnie z tej hipnozy wybudził- a szkoda...



Mimo wszystko 5/5, ale w moich oczach miało szansę na 6/5 :-)
 
Moim zdaniem komentarze Jurasa i Janisza odzwierciedlają emocje, które towarzyszą nam kibicom podczas oglądania walk naszych ulubieńców :) A bez komentarzy byłoby to takie "suche".. Tak mi się przynajmniej wydaje ;)
 
Dlatego w pierwszym wpisie napisałem, że to moje subiektywne odczucie. Po prostu kwestia gustu, ale i tak HL jest genialny. :-)



EDIT:



@down: Trzymam kciuki ;)
 
zrób z borysem mańkowskim to wrzuce na fanpage borysa i ankosu :) wrzucaj na vimeo lub dailymotionto moze dluzej posmiga
 
Szkoda ze krotki i malo materialu (te same walki w rozny sposob pokazane), ale jak ktos wczesniej pisal atmosfera fajna, podoba mi sie komentarz w tle.
 
@Pawel



narazie w planach mam Mameda :) a wrzucać na inne strony nie muszę bo z YT zadnego video mi jeszcze nie usuneli :) i pewnie nie usuną ;)



dzięki wszystkim :-)
 
@cielak



tak zajrzałem ;)



@Boomster



nie wiem, może spróbuj na innej przeglądarce ;) mi też sie czaseem przycina :)
 
@mrfreakz

to jest highlight, nie trailer :) jest różnica ;) hehe no i dzięki oczywiście :)






Oczywiście :) mała pomyłeczka, co nie zmienia faktu że dobrze zrobiony, Pozdro
 
zdarza się ;) dzięki :)



kurde chciałem przez weekend zrobić HL Mameda ale nie zdąże, zbyt zajęty jestem :( ale w tygodniu pewnie będzie.
 
This is supreme quality and this is how you do it. If you hadn any spare time and could don one for me I would be honoured. ;) Do you get paid to make these?
 
Mort co się odzywasz za niego, może wytargował by jakąś koszulkę za hl'a Ty nie przedsiębiorczy lujaszku !
 
@Reedy

I'm weak in English. Forgive me all of the mistakes. :)

Thank you for positive opinion ;) I'm glad that you like my highlight :)


Well, in next weekend I don't have much time, but after KSW 19 (12th May) I should have enough one to do something. ;)

I understand, that I must download your fight videos from Youtube, right? :)

What type of payment are you interested in? :)

Reply to e-mail: [email protected]

Greeting from Poland :)



Chłopaki nie śmiać się z moich błedów :P
 
This is supreme quality and this is how you do it. If you hadn any spare time and could don one for me I would be honoured. ;) Do you get paid to make these?


You just need to make him one of yours cornermen for the next mma attack event ;)
 
@mrfreakz







Let me know what you think buddy. As for footage, i can maybe send over soem gootage using wetransfer, although some of he stuff youtuve has is very good quality like cage wars etc.
 
Back
Top