Zajebiście mnie cieszy, że...

mozesz sobie zrobic sto takich
yHXZqXn.jpg
jak dla mnie
:DC:


Nie robie sobie takakiego bo mi mozna ufać :bleed:
A bon wykorzystam na dokończenie tego co mam, bo w październiku mam umówioną sesję.
 
Powrót do biegania. Czas żałosny, ale coś się zaczęło dziać.
Jeszcze tylko wizyta u fizjoterapeuty i będzie można potrenować na drążkach:bleed:
 
Kurwa kolejna wizyta u dentsty i nie ma kolejnej 100. A to i tak po znajomości opuściła troszeńke.
 
Zajebiie mnie cieszy że mogę napisać ten komentarz w tym temacie a nie w Co mnie wkurwia. Mój pies wylądował dzisiaj u weterynarza na operacji wycięcia guza ze śledziony. Po otwarciu zorientowali się że nie ma on śledziony a guz to był jakiś ropień. Tylko nie wiemy gdzie mu zgineła śledziona:confused:
 
Zajebiie mnie cieszy że mogę napisać ten komentarz w tym temacie a nie w Co mnie wkurwia. Mój pies wylądował dzisiaj u weterynarza na operacji wycięcia guza ze śledziony. Po otwarciu zorientowali się że nie ma on śledziony a guz to był jakiś ropień. Tylko nie wiemy gdzie mu zgineła śledziona:confused:
Dobrze że guz się zgubił:beer:
 
Zajebiie mnie cieszy że mogę napisać ten komentarz w tym temacie a nie w Co mnie wkurwia. Mój pies wylądował dzisiaj u weterynarza na operacji wycięcia guza ze śledziony. Po otwarciu zorientowali się że nie ma on śledziony a guz to był jakiś ropień. Tylko nie wiemy gdzie mu zgineła śledziona:confused:
To gicio. Mòj luj obronny ostatnio zaniemogl na tylne nogi. Weterynarz powiedział, że to może być od kleszcza. Dal jakieś tablety, pies zaczął chodzić, nawet biega. Ale nadal nogi z tylu ma bardzo słabe, siada cały czas i często się przewraca. Muszę iść jeszcze raz.
 
To gicio. Mòj luj obronny ostatnio zaniemogl na tylne nogi. Weterynarz powiedział, że to może być od kleszcza. Dal jakieś tablety, pies zaczął chodzić, nawet biega. Ale nadal nogi z tylu ma bardzo słabe, siada cały czas i często się przewraca. Muszę iść jeszcze raz.
na kleszcz mój ma specjalną opase chyba z bayer czy jak to się pisze. Za około 100 zł i od tego żadnego kleszcza nie złapał
 
Back
Top