XTB KSW 93: Parnasse vs Mircea (06.04.2024)

Ktoś stawia Wilsona Varelę? Pierwsza walka Mariana z kimś zza granicy od 2018 roku, kiedy to został poddany przez Erbsta. Varela na ten moment 3-1 w KSW, przegrał tylko z Kazieczką w 2018 roku. Dodatkowo Marian dwa lata bez walki, w tym czasie co chwilę kontuzja. Zastanawia mnie, w jakiej formie wyjdzie tu Marian...
 
Ktoś stawia Wilsona Varelę? Pierwsza walka Mariana z kimś zza granicy od 2018 roku, kiedy to został poddany przez Erbsta. Varela na ten moment 3-1 w KSW, przegrał tylko z Kazieczką w 2018 roku. Dodatkowo Marian dwa lata bez walki, w tym czasie co chwilę kontuzja. Zastanawia mnie, w jakiej formie wyjdzie tu Marian...
Za pieniądze już nie gram ale jak dla mnie Mariano po takiej przerwie i kontuzjach wyłapie na łeb porządnie
 
Ktoś stawia Wilsona Varelę? Pierwsza walka Mariana z kimś zza granicy od 2018 roku, kiedy to został poddany przez Erbsta. Varela na ten moment 3-1 w KSW, przegrał tylko z Kazieczką w 2018 roku. Dodatkowo Marian dwa lata bez walki, w tym czasie co chwilę kontuzja. Zastanawia mnie, w jakiej formie wyjdzie tu Marian...
ja i to wjezdzam poki jest dobry kurs
 
Ktoś stawia Wilsona Varelę? Pierwsza walka Mariana z kimś zza granicy od 2018 roku, kiedy to został poddany przez Erbsta. Varela na ten moment 3-1 w KSW, przegrał tylko z Kazieczką w 2018 roku. Dodatkowo Marian dwa lata bez walki, w tym czasie co chwilę kontuzja. Zastanawia mnie, w jakiej formie wyjdzie tu Marian...
Wszystko zależy od tego w jakiej formie jest Marian, jeśli w przyzwoitej to powinien uporać się z Wilsonem w stylu jakim zrobił to Kazieczko.
 
No to Varelę odpuszczam, bo mnie tu wyjaśniliście. Myślałem chwilowo o Mircei, ale też zostałem wyjaśniony w innym wątku :goldi:
 
Nie słuchaj nas Jacek, słuchaj głosu swego serca!
Głos serca mówi teraz Parnasse w czwartej rundzie (12.00) :jjsmile:

1712159219294.png


Ale brak przekonania. Pewnie skończy się decyzją.
 
Ma to sens chociaż przy okazji walki Rumuna z Brichtą myślałem że po 3 rundzie będzie już oddychał rękawami a tu masz poddanko w 4 rundzie wykręcił więc jego cardio może nie jest takie złe
Na trybunach ma być kylian embape!! Parnas gówno zje a zrobi wszystko żeby wygrać efektownie!!!
 
A teraz to i zastanawiam się nad Marianem Ziółkowskim przez poddanie po kursie 7.00. Nie wiem, czy oni będą ryzykować stójkę z Varelą, gdzie ten ma naprawdę szybkie kopnięcia. Trzeba wziąć pod uwagę blisko dwuletnią przerwę Mariana, problemy z kontuzjami czy nawet ten nokaut na treningu, o którym mówił Janikowski (to już jakiś czas temu, przed Koloseum). Tutaj wydaje mi się, że będzie jak największa próba minimalizowania ryzyka, a dokonać można tego głównie w parterze, gdzie Marian ma naprawdę spore szanse ugrać to przed czasem. Cały czas się jednak zastanawiam, bo widzę tu też decyzję, no i nie jestem zbyt mocno przekonany, ale kurs kusi.
 
A co sądzicie o Barrio? Chyba catchweight figter sprowadzi i ugra decyzję?
 
Piąteczek, to trzeba powoli zacząć coś układać pod to KSW. Jest parę pomysłów, ale muszą się ułożyć w głowie jeszcze chwilę :)
 
Laid Zerhouni - Boubacar Niakate walka zakończy się w 1 rundzie
2.60 (STS)/2.55 (Betclic)/2.50 (Fortuna/ETOTO)

40-letni Niakate w ostatnich pięciu latach miał dwie walki w tym jedną z Linnikiem, który w ostatnich walkach ma bilans 1-9 i jest walony w pierwszych rundach/sekundach. Największym atutem Boubcara Niakate jest bycie kolegom Salahdina Parnasse'a, co zapewne było otwarciem drzwi do walki na KSW, żeby zapunktować u francuskiej gwiazdy KSW przez włodarzy i niskim kosztem zapewnić sobie zawodnika na gale we Francji.

Zerhouni na 12 wygranych ma 9 wygranych w 1 rundzie. Idzie całym piecem od początku i albo zabija albo jest zabijany (5 razy przegrywał w 1 rundzie). Na 20 walk w 14 kończyło się na 1 rundzie. Do zardzewiałego Niakate, który nie ma od kilku lat praktycznie żadnego rytmu walk będzie to najlepsza okazja, żeby się rzucić i go ubić lub może samemu zostać ubitym.
 
Ja w ten weekend w różnych kombinacjach kuponów ide w:
Morono @1.30
Zerhouni @1.38
Parnasse przez finisz @1.70
Succar przez decyzje @2.50
Szczepaniak przez decyzje @4.50

Powodzenia :beer:
 
Back
Top