Wywiad Wywiady przed galą Prime Show MMA

Pies jebał tego grubego fryzjera. Najpierw donosił na kamerzystę w prokuraturze i TVN, a teraz udaje jego kolegę.

Ps. Jebać sześćdziesiątki elo
 
Pies jebał tego grubego fryzjera. Najpierw donosił na kamerzystę w prokuraturze i TVN, a teraz udaje jego kolegę.

Ps. Jebać sześćdziesiątki elo
Nooo ten puszbarber tam zbędny w chuj.
Fałszywa gruba kurwa, najpierw obgaduje kamerzystę a później obcina mu atencyjnie włosy xD
 
Nooo ten puszbarber tam zbędny w chuj.
Fałszywa gruba kurwa, najpierw obgaduje kamerzystę a później obcina mu atencyjnie włosy xD
on to powinien za współudział w gnębieniu niepełnosprawnego też beknąć
 
on to powinien za współudział w gnębieniu niepełnosprawnego też beknąć
Wiesz co z nie jestem ich fanem ale z tym niepełnosprawnym to nie było tak do końca.. gość sprawiał wrażenie normalnego.
Zgodził się na filmik itp poprostu nie wiedzieli.
 
Wiesz co z nie jestem ich fanem ale z tym niepełnosprawnym to nie było tak do końca.. gość sprawiał wrażenie normalnego.
Zgodził się na filmik itp poprostu nie wiedzieli.
jestem szczególnie wrażliwy na krzywdę niepełnosprawnych, zwłaszcza tych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, mają specjalne miejsce w moim zepsutym sercu - jestem zdania, że jako pracodawca "bo skoro typ miał u nich nagrać, to dali mu pracę" mieli obowiązek zrobić rzetelny wywiad by ogarnąć, czy któraś z akcji nie zaszkodzi ich "pracownikowi" - w każdym szanującym się miejscu przed podpisaniem UOP masz medycynę pracy

niedopatrzenie czy nie, chuj im w dupska po równo
 
jestem szczególnie wrażliwy na krzywdę niepełnosprawnych, zwłaszcza tych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, mają specjalne miejsce w moim zepsutym sercu - jestem zdania, że jako pracodawca "bo skoro typ miał u nich nagrać, to dali mu pracę" mieli obowiązek zrobić rzetelny wywiad by ogarnąć, czy któraś z akcji nie zaszkodzi ich "pracownikowi" - w każdym szanującym się miejscu przed podpisaniem UOP masz medycynę pracy

niedopatrzenie czy nie, chuj im w dupska po równo
W sumie masz racje, mogli dokładniej sprawdzić ta osobę przed nagraniem filmiku.
 
Widzę kilku nieudaczników którzy już w prawdziwym sporcie są spaleni i znaleźli azyl tutaj, ale i tak zatoną tego im życzę :lol:
 
Back
Top