Wybory Parlamentarne 2015 - Zakłady Bukmacherskie

Jak nie odpali Hitlera to będzie około 8% myślę. Nawet sondaże dają już około 7% Korwinowi, więc takie poparcie jest minimum.
 
Bukmachersko Korwin to ryzyko, ale jako polityk to nie widzę nikogo innego sensownego. W Europarlamencie robi to, co obiecywał, nie można powiedzieć że nie pełnia obietnic.
 
Myślicie, że Petru przekroczy 5.5 %?
Jestem Januszem jeśli chodzi o politykę, ale wydaje mi się, że może przekroczyć. Przejmie sporą część elektoratu PO, którzy zawiedli się ich rządami, ale na PIS tym bardziej nie zagłosują.
 
Myślicie, że Petru przekroczy 5.5 %?
Myślę, że tak bo ledwo się dowiedziałem, że on ma swoją partię, a już w faktach w sondażu mu pokazywali ponad 5%. Pranie mózgu się rozpoczęło już dawno odkąd był częstym gościem "tvn fakty po faktach".
Jeśli chodzi o Korwina to nie wierzę, że wejdzie do sejmu. Osobiście jednak będę na niego głosował. Dostał mało głosów w prezydenckich, a tak na prawdę tylko on jest rozpoznawalny w swojej partii.
 
A ja raczej nie wierzę w to, że Korwin nie wejdzie. Ma 7% sondażowe, a 99% jego wyborców z pewnoscią pójdzie na wybory, to nie PiS i PO, że może jakbym poszedł to bym zagłosował na PiS, bo PO złe, ale PiS nie bo Smoleńsk więc nie idę na wybory jednak.
 
Serio myślicie, że Zlew ma około 9%? Przecież sumując ich wyniki w prezydenckich nie uzbierali 5% nawet... Ale w sumie ludzie którzy odeszli od Platformy głosują pewnie na nich, po części, więc może coś uskrobią.
 
Obstawianie Korwina to grube ryzyko. Ja postawil bym stowke na bet typu "czy Korwin dojebie cos w ostatnim tygodniu niszczac swoje szanse na wejscie do rzadu"
 
Ja bym się nie napalał na Waszym miejscu z Korwinem. Sam na chłopa zagłosuję (po raz kolejny), bo chociaż ma troszku najebane, to jednak jest stały w tym do czego dąży i w wielu sprawach ma rację :)
Realnie jednak nie wróżę mu jednak więcej, niż 4-4,5%
 
Te 3.3% w prezydenckich ma się nijak do popracia Janusza. Sporo osób zagłosowało w prezydenckich na Kukiza zamiast na Korwina, gdzie Kukiz miał jakieś tam mikro szanse na 2 turę. Dodatkowo też studentom nie chciało się wracać do domów by głosować jak i tak ten wynik korwina będzie symboliczny. Teraz full mobilizacja w elektoracie Janusza, najważniejsze dla partii wybory. Oby tylko nie zaczęli jakiejś wojenki z Kukizem, tym atakiem Korwina na Kukiza podczas debaty prezydenckiej w mojej opinii też Janusz dużo stracił, bardzo słabe zagranie. Tą linie 4,5 myślę że pokryją na luźno i liczę że wejdą do sejmu.
Z frekwencją też różnie może być, im niższa tym szanse dla korwina rosną
 
kurde wchodzę na tego unibeta i nigdzie nic politycznego do obstawienia nie widzę ;/
a poza tym słaby bonus dają
 
Będzie się chciało bardziej, bo ich głos może przełożyć się na mandaty dla danej partii, a to, że Korwin zostanie prezydentem było niemożliwe, więc aż tak wielkiego sensu powrotu do domów nie było, chociaż nie to będzie czynnikiem decydujacym o tym, czy KORWiN wejdzie do sejmu. Ktoś ma pod ręką najaktualniejsze sondaże?
 
Jak ktoś chce obstawić wybory, to na BAHu jest duża oferta. Chyba sam się skuszę, ale poczekam jeszcze kilka dni, bo może się jeszcze dużo wydarzyć na finiszu kampanii ;)
 
Zjednoczone lewaki under 11.5 proc @1.52
Razem under 2 proc. @1.52
Korwin over 4 proc. @1.32
STS

Chyba lokaty.
 
To faktycznie lokata, z resztą bym polemizowal, bo lewaki wezmą trochę głosów.
Według mnie ZL nie będzie miała nawet 10 %, a o blisko 12 nie ma mowy. Po ostatniej fascynacji rudym z debaty, Razem może ich jeszcze osłabić, co działa na korzyść Kukiza&Korwina.
 
Po wczorajszym występie potomka Marksa ZL straci sporo głosów. Młode lewaki pójdą głosować na razem, co sprawi, że dostaną pewnie ok. 4%, a ZL nie przekroczą 8%. Korwin będzie miał ok. 10%, czuję w kościach. Ja już w pracy zindoktrynowałem 5 osób, byłych wyborców PO i chcących głosować na Petru. Wczorajsza debata ich przekonała.
 
PO under 25% chyba do gry .

Dzisiaj 0 21.30 na tv republika kolejna odsłona taśm tym razem Kulczyka z politykami PO. Pogrąży ich jeszcze bardziej i jeszcze ten konflikt Schetyny z Ewką o władzę robi swoje

Eh widzę że już spadło z 1.70 na 1.40
 
Back
Top