Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

Hehe ja mam juz prawie trzy dychy na karku a traume ciągle pamietam :). Już tak nie robi wrażenia jak kiedyś ale klimacik nadal jest :)
 
Patrzcie kurwa na co trafiłem przypadkiem!!!



TAJEMNICZE ZŁOTE MIASTA!!!!!



cartoons-mysterious-cities-of-gold-590x350.jpg




Cites-Image-CD-03.jpg
 
@lugasek bobry z wiklinowej zatoki rządzą : )



to był hit na miarę dynastii, tzw kryminalne czwartki prl-u, serial bomba : )
 
6359-17.jpg




Do tej gierki wracałem bardzo często, mój faworyt na pegaza..



90159487.jpg




tazo01.png




80742209_1_644x461_gigant-1999-czwarta-seria-kultowych-komiksow-tychy.jpg




Kiedyś karte w bibliotece musiałem dorabiać co parę miesięcy.. :)
 
Album TAZO STAR WARS to była mega epicka rzecz . Albumu nigdy nie zdoby.łem choc troche tazo miałem.



Były takie gumy z postaciami z streat fightera pamiętacie?
 
A pamięta ktoś takie kolorowe rurki długości ok 1 m , może 1,5 m , średnia 3-4 cm , materiał pcv na zasadzie harmonijki. Dmuchając w rurkę fajne dźwięki, ale najlepsze dźwięki , gdy kręciło sie taką rurką w kółko szybko.



A teraz gimbaza PS4 ma....:-)
 
Ja pamiętam, jak kaczka kiedyś pisał post pod postem.



Teraz też niewiele się zmieniło - czeka aż ktoś napisze jakiś post i wtedy znowu wstawia swój (jeżeli od razu nie napisze jednego pod drugim). Bo w końcu liczy się ilośc...







Żeby nie było OT - za mojego dzieciństwa, oglądałem Naruto na Jetix :D



425292513_640.jpg
 
Gęsia skórka rządzi!



http://www.kinomaniak.tv/seriale/gesia-skorka
 
A ja od kilku dni próbuje sobię przypomnieć taką jedną bajkę: była panna i chłop i chyba jakiś 2 małolatów i oni mieli takie 2 samochody z komputerkami w środku gadającymi, coś jak Knight Rider ale one normalnie gadały i tam zawsze jakieś przygody mieli itp. :D
 
Moim ulubionym serialem z dziecinstwa byla Druzyna A, u nas na wiosce stala nawet podobna furgonetka do tej z serialu i bawilismy sie w niej z kolegami, kazdy udawal jakas postac :-)
 
Ja cały czas myślę o tym żeby kupić taki furgon i przerobić go na samochód Drużyny A



the-a-team-van.jpg




:D
 




Eh lezka sie kreci w oku. Zawsze sobie myslalem, ze fragment od 3:00 to bylby zajebisty motyw na piosenke na wejscie, Borys moglby skorzystac.
 
Back
Top