Wiem kto wygra na 100 % - gra

Nikt nie stawia na Krylova oprócz mnie? Przecież to murowany faworyt, nawet z Cainem! Kaczka to może Krylov będzie za dwa punkty co?
 
di-X2B2WZ8K.jpg












Typujemy do 24 godzin przed startem gali!



(czyli prawdopodobnie dziś do godziny 23)
 
Coś mi się wydaje, że ta cała gra kaczki jest o te 500 starych złotych a nie nowych :D wcale się nie zdziwie ;)
 
Coś mi się wydaje, że ta cała gra kaczki jest o te 500 starych złotych a nie nowych :D wcale się nie zdziwie ;)


W regulaminie jest "nagroda o wartośći 500 zł", więc ten jego banknot oszukany 500 złotowy może sobie wsadzić w kaczy kuper ;)



Zresztą, who cares about nagroda kaczki?
 
dokladnie, nikt nigdy tej nagrody nie zobaczy, a avatary na forum beda sie pojawiac. manipulator perfekcyjny, haha.
 
Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o zabawę, a nie o 500 zł :). Zresztą nikt chyba nie wierzy, że kaczka coś wypłaci :) Prędzej na odwyk pójdzie.
 
Racja Orestos. Ta gra to fajna zabawa, i człowiek zawsze chętniej potem ogląda walki które wytypuje. Też ciężko mi uwierzyć, że zwycięzca ujrzy jakieś pieniąże, ale nie mówię że na 100% Kaczka nie ma takiego zamiaru, jeśli juz zdarzyłby sie ktoś kto rzecyzwiście trafiłby 15 razy pod rząd :-)
 
Mnie sie wydaje ze mega ciezko jest trafic 15 razy pod rzad . We wczesniejszej edycji tez nikt chyba nie wygral . Kaczka moze byc spokojny o swoj hajs :-).
 
BTW, ta gala jest świetna do typowania ponieważ nie ma w niej faworytów typu 7:1, i prawie każdy typuje kogo innego, a nie tak jak było w Londynie - 24 Gustaffsony i 1 Manuwa :-)
 
di-2I2ZAFWB.jpg








Podsumowanie:


  • Hendricks - 15

  • Condit - 7

  • St.Preux - 5

    Gastelum - 4

    Garcia - 2

    Andrade, Krylov, Lombard, Sanchez, Shields - 1
 
Kaczkax i tak nigdy nikt nie wygra, ale może jakoś ustosunkujesz się do fałszywych/prawdziwych oskarżeń?
Pan EM - pojechałeś :O
 
10 typowanych, tego jeszcze nie było.
Aż kusi mnie, żeby trzymać kciuki za Lawlera, bo forum by znów zajaśniało kutasami. :-)
 
@Puczi, czemu? Nie ma na tej karcie bardziej zdecydowanego faworyta niż Shields. Hendricks oczywiście jest dużym faworytem, ale odrobinę obawiam się ciężkich rąk Lawlera. Lombard natomiast jest przereklamowanym uderzaczem z kiepskim cardio i ślimaczym refleksem. Jestem spokojny o Shieldsa. Pewnie będzie wymęczona decyzja, ale nikt przecież nie mówi, że kocham oglądać go w akcji.
 
PAN EM, dla mnie Condit ma większe wygrane niż Shields i własnie on jest moim faworytem. Albo Hector znokautuje Shieldsa, albo ten przeleży sobie decyzję. Po cichu liczę na to pierwsze.
 
Back
Top