Wiem kto wygra na 100 % - gra

Przyznaje sie do winy :) przepraszam ze dopiero teraz ;] i przyodziewam ten nieszcezsny avatar :P
 
Droni - zwróciłeś uwagę z jakim wyprzedzeniem gali typowałeś?



Z resztą nieważne, coś mi mówi że kaczka już zaczął przerwę równo z ostatnim postem. Według jego słów miało to co prawda nastąpić dopiero po weekendzie, ale to w sumie nic nowego
 
Ok, ale czy mój prawidłowo oddany typ, na walkę którą można było typować, oddany z prawidłowym wyprzedzeniem gali, oraz przed wprowadzeniem przerwy w grze, którą dopiero zapowiadałeś, został zaliczony?
 
Kaczka to tak naprawdę spoko gość i może czasami irytuje trochę ilością wpisów ale prawie zawsze są to wpisy na temat. Dla mnie to jest wartościowy użytkownik i chciałbym, żeby powrócił do dawnej formy. Wracaj kaczy, ja jestem z Tobą. :)
 
Tak gadacie "nie wracaj", a gdy go nie ma, piszecie o nim na 3-4 strony w co drugim temacie. Potrafi wkurzyć, ale tak ogółem to wnosi troche kolorytu na forum i zrobił nam gierke na którą z własnej kielni wykłada 300 zł dla wygranego, więc taki zły nie jest. Chyba,że serio te wszystkie konta trolli to by były jego, ale jako sam user nie jest taki zły. Odrazu mówię,że nie stoje w linii obrony kaczucha, bo jego ślepe uwielbienie JJ jest bynajmniej dla mnie nieziemsko wkurwiające, ale krzywdy wielkiej chyba nikomu tak ogółem nie robi...
 
Daniel Cormier - UFC on FOX 7

Daniel ze swoimi zapasami bez problemu sobie poradzi z Mirem. W stójce też Cormier wydaje się lepszy.
Obstawiam 2 runda TKO.
 
Tesknicie za?



loser_hsanehr.jpg
loser_hsanehr.jpg
loser_hsanehr.jpg
loser_hsanehr.jpg




:-)
 
Tak z trochę innej beczki, sądzicie, że opłaca się stawiać większy hajs na Ozdobę? :D Kurs aż 4
 
Zlatan uzasadnij swój typ, bo nie będzie przyjęty.



Na Tapology sprawdź czy nie jest mocnym faworytem.



:-)
 
Bob Sapp toczył walki z wielkimi gwiazdami światowego mma. Myślę że jest faworytem tej walki.



Ide po snickersa...
 
Mam nadzieję, że nie będzie avatarów z kutasami bo dwa lata temu chłopaki na blokach śmiali się, że cohones to gejowskie forum bo wszędzie kutasy. Już lepiej niech będzie za karę avatar ze zdjęciem cipki i tytuł "pizdy roku".
 
Back
Top