Wiem kto wygra na 100 % - gra

kurde ja już kompletnie zakręcony jestem przez tą sesję i pisanie magisterki, mylą mi się dni, wczoraj myślałem że jest piątek :)



w takim razie jeszcze to raz przemyślę
 
kurde komentarz mi nie wchodzi :/



EDIT: Fajnie, teraz 3 weszły na raz, sorki coś się zawiesiło bardziej ode mnie ;)
 
widzisz kaczy :D? Jak byś pozwolił typować na Ellenbegera to byś miał już spokój bo by się wyczyściły punkty większości :D
 
UFC on FX 3
Erick Silva kontra Charlie Brenneman
Silva to bardzo perspektywiczny zawodnik, o dużej dynamice i dobrej stójce. Po styczniowej wpadce w Brazylii Erick powinien szybko odprawić Karola i powrócić do serii wygranych.
 
Na E. Silve - nie można



Ps. Jak już jakiś typ przyjąłem komuś i kolejni podobnie typują - nie piszcie ,że nie wolno, bo wiadomo ,że w takim przypadku mozna
 
di-QBNP.jpg
 
W takim razie:
Demetrious Johnson vs Ian McCall

W ich ostatniej walce McCall obijał karzełka aż miło. Miał przewagę praktycznie w każdym aspekcie walki i teraz się to powtórzy.
 
Wiecie, że faworytem u buków jest Johnson? Stawka na McCalla to 2,10, więc chyba naprawdę warto się skusić.



@ Kaczka



Nie mam pojęcia dlaczego nie pozwoliłeś typować na przereklamowanego Ellenbergera. Mnie stawka 2,50 na Kampmanna skusiła na tyle, że zagrałem w pojedynczym kuponie za 40zł i w dublu z E. Silvą ł(1,55) za 25zł. Przed walką szanse rozkładałem idealnie 50/50. Jak to mówią, "Twój pech". :-)
 
no niestety tym razem nie wyszlo trzeba uwazac na murzynow :D sa mocni. McCall przegral za tydzien wroce i moze teraz uda sie wygrac :D



narazie nie chce wejsc awatar poczekam az sie obudze jak nie bedzie dalej to bede probowal znowu
 
Kurwa , kurwa! Nie znam się na lżejszych wagach , coś mi mówiło , żeby postawić na wygraną Johnsona (którego nota bene widziałem tylko kilka walk) , ale tak wszyscy pisali o McCallu to i ja postawiłem... Dupa :( Avek zaraz ustawię.
 
Kurwa jego w dupę jebana zardzewiałym krzesłem obrotowym z przemytu mać!
Niech będzie, mogę być tym całym megaloserem.
Liczcie mnie od dzisiaj, a za miesiąc:
jade_wam_4fd5df3d92316.jpg
 
Back
Top