Wiem kto wygra na 100 % - gra

Droni tylko 1 typ z jednej gali i musi być min 2dni wyprzedzenia przed tą galą
 
Shields vs Ellenberger



Shields jest lepszym zawodnikiem o klasę i nie da sobie wyrwac zwyciestwa z tak mało znanym zawodnikiem jak ellenberg.Stawiam decyzję dla Shieldsa lub poddanie.
 
To ja dokładam " typa " :D



Strikeforce Challengers : Larkin vs Zwicker



Lorenz Larkin pok . Virgila Zwickera



Obstawiam Larkina, ze względu na bardzo fajne IMAO umiejętności stójkowe . Zwicker naturalnie waży ponad 100 kg, więc to nie będzie jego naturalna waga, tu również widzę przewagę Lorenza . Jestem pewien, że na Larkina można obstawić ...
 
Morono wygra z Guitierrezem. Znacznie przerasta go doświadczeniem, ma perspektywy.



Gala Legacy FC 8



Almeida wygra z Mercalfem,



wszechstronniejszy, mocenij uderza.



Gala AFO
 
wiem-kto-_haapesq.jpg
 
Wow, no spoko ... Więc :



UFC 136 : Edgar vs Maynard 3



Joe Lauzon pok . Melvina Guillarda



Po przeglądnięciu sobie na Tapology paru boutów byłem zdumiony . JOE LAUZON 9 % ?! http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/ufc-136-melvin-the-young-assassin-guillard-vs-joe-j-lau-lauzon ... Od kiedy tylko ogłoszono ten pojedynek, typ miałem tylko jeden . J-LAU ! Mimo, że jako samego zawodnika wolę Guillarda, to Lauzon 4 me jest po prostu lepszy, sprowadzi Melvina do parteru i tam skończy przed czasem .
 
Bellator 50, 17.09.2011 rok



185 lbs.: Alexander Shlemenko (38-7) vs. Zelg Galesic (10-5)







Shlemenko bez problemowo odprawi przez KO chorwata. Ma więsksze doświadczenie w oktagonie, a co najważniejsze w oktagonie Bellatora (wygrał 2 sezon i walczył z Lombardem).







UFC Fight Night: Battle on the Bavou



170 lbs.: Jake Shields (26-5-1) vs. Jake Ellenberger (25-5)







Shield jest dużo lepszym zawodnikiem i udowodni swoją wyższość nad Ellenbergerem.











Kaczka - przyjętę?
 
I Gala MMA w Kazimierze Wielkiej

Łukasz Christ vs Robert Bryczek

Łukasz jest o bardziej doświadczonym zawodnikiem i pomimo tego, że nie walczył od duższego czasu powinien wygrać.
 
Evan Dunham (11-2) vs. Shamar Bailey (12-3)-Dunham weteran,dobra obrona przed obaleniami przez co Bailey nie będzie mógł sprowadzać na go na glebe i tym straci swój największy atut.W innych płaszczyznach Dunham jest lepszy
 
Spiesze sie zatypowac, bo znow kaczucha powie ze za pozno :-)



Bryan Baker pokona Hessa na Bellator 50. Widzialem na tapology 83% wiec licze, ze to przyjmiesz. Baker wygra, poniewaz glownym atutem jego przeciwnika jest walka w parterze, a Baker tez dobrze sobie tam radzi, czego dowodem jest fakt, iz nie przegral jeszcze walki przez poddanie. Uwazam, ze Baker jest bardziej przekrojowy i bedzie mial wiecej argumentow w tej walce







UFC FN: Shields pokona Ellenbergera. W walce zapasnika i zarazem grapplera Shieldsa ze stojkowiczem Ellenbergiem widze tylko jedna mozliwosc: Shields przez decyzje, badz poddanie. Ellenberg to nie GSP i nie Jake nie bedzie obawiac sie sprowadzenia rywala do parteru. Zrobi to szybko i tam juz go wymeczy na tyle, ze odbierze przeciwnikowi swiezosc i szybkosc i kolejne obalenia beda latwiejsze
 
Vagner Rocha (6-2) vs. Cody McKenzie(12-1) -



Cody może mieć problemy w stójce gilotyny też raczej nie założy ale dzięki przewadze warónków fizycznych powinien wygrać ten pojedynek na pkt:)
 
Patrząc na Twój awek - innego typu na nadchodzącej gali sie nie spodziewałem. Oczywiście przyjęto :-)



@ Jebaka - regulamin - nie
 
Kaczka przyjmiesz jeszcze typ na Shieldsa? Miałem zawalony dzień i zapomniałem wcześniej napisać, a do walki jest jeszcze ponad 48h. Przyjmując 2 moje typy na ten sam dzien zwiększasz szansę mojej porażki ;D



Chociaż go nie cierpię ze względu na nudny sposób walki, to jednak cholera jest skuteczny...wyleży decyzję jak nic.
 
damn, nie ogarnąłem się z czasem, przyjmiesz jeszcze na jutro na bellatora? Baker powinien łatwo wygrać swoją walkę, dla mnie Hess mimo poddania Tabery wciąż jest nołnejmem :)
 
Evan Dunham pokona Shamar. Będzie bronił obaleń i punktować w stójce. Jest też sprawyn graplerem, więc na ziemi krzywdy nie da sobie zrobić.
 
Back
Top