Wiem kto wygra na 100 % - gra

@Kaczka - To znaczy, że gry już nie ma ? :-)



Czy po prostu temat zamknięty - dyskusji z tym gościem ? :D
 
Kompletnie się zawiodłem na Romerze Palacio... Spodziewałem się po nim o wiele wiecej...



Przyodziewam avatarka.
 
Dobra, Barnett wygrał to czas na następny typ.
UFC 135: Matt Hughes vs Josh Koscheck

Kos ma lepszą stójke. Nie da sprowadzić się Hughes'owi na ziemie. Trafi prawym sierpowym, dobije kilkoma ciosami na ziemi i zaliczy TKO.
No ewentualnie Kos wykona Flying Knee, albo Flying Omoplate :-)
 
chyle czoła, Romero dał dupy, widocznie poziom europejski to nie poziom światowy



wstawiam looserowskiego avka, bye Charlie
 
popełniłem błąd stawiając na Kharitonova. odbiega on od czołówki swojej wagi i został zdeklasowany przez Josha.



stawiałem na niego mając nadzieję, że trafię jako jedyny ^^
 
Przeceniłem Romero, sądziłem, że jego zapasy plus mocne łapy dadzą radę Cavalcante, myliłem się i przyznaję się do błędu!
 
Przeceniłem umiejętności w MMA Rogera Gracie i nie doceniłem troche King Mo. Wydawało mi się, że przy pierwszym klinczu walka przeniesie się od razu do parteru, gdzie Roger szybko podda Lawala. Niestety stało się inaczej dlatego znowu muszę przyodziać ten pojebany avatar i kibicować jak nigdy Shieldsowi, bo jeżeli on przegra z Ellenbergerem to będę musiał przyodziać karnego kutasa a wtedy rezygnuję od razu z pisania na tym forum. :)







ps. Nie bój nic kurczok, avatar zmienię jutro. :)
 
wiem-kto-_hassahs.jpg








@ jacek - nie wykonał kary



Na Dunhama - niestety pozwoliłem już konuś( patrzcie w tabelki z typami, jak już komuś pozwoliłem, to wiadomo ,że można stawiać)
 
to w takim razie ja na Dunhama poproszę na UFC - Battle on the Bayou.



Shamar nie jest nawet w poblizu klasy Dunhama, zaś ten potrzebuje zwycięstwa po niesłusznej porażce z Sherkiem i niefarcie z Melvinem.
 
UFC 135: Ben Rothwell pokona Marka Hunta



Ben szybko sprowadzi walkę do parteru a tam The Super Samoan jest tak skuteczny jak żuczek na na plecach i odklepie jakąś kimure czy inne ustrojstwo.
 
DREAM 17



SAKURABA vs Cabral



Myślę, że mimo wszystko Saku nie jest jeszcze tak zardzewiały żeby dać pokonać się Cabralowi. Sakuraba by sub lub dec.
 
Można wiedzieć jak się to skończyło jakiś link zapodaj. Bo ta walka to kompletny strzał, zaś Lozano w miarę przemyślany ;p
 
Bellator 50



Alexander Shlemenko pokona Zelga Galesica. Sztorm to zawodnik wybuchowy jak dynamit i kompletnie nieprzewidywalny. Pomijając to, że według mnie jest bardziej wszechstronny od Chorwata, jest w ciągłym gazie - w tym roku stoczył już 3 walki. Zelg natomiast walczył co prawda już w tym roku, ale po półtorarocznej przerwie - dlatego uważam, że będzie jeszcze zardzewiały
 
Kaczka psujesz zabawę :/



to z tej samej gali na Vitora Viannę - uważam, że to mocny zawodnik, z bardzo groźnym parterem, poza tym ćwiczy w dobrym GYMie i jest w formie. Jedyną porażkę odniósł nie z byle kim bo z Thiago Silvą, na dodatek przez złamanie ręki.



Sam Alvey natomiast to głównie stójkowicz, ma napompowany rekord, ledwo wygrał splitem z Jasonem Guidą (sic!), który ma mocno ujemny rekord i skacze po 3ch kategoriach wagowych...
 
Back
Top