Wiem kto wygra na 100 % - gra

Shields-Ellenberg wygra Shields, zanudzi decyzję.



Brookins-Koch wygra Brookins dzięki zapasom.
 
Punkt 12) gracz może wytypować maksymalnie 2 zawodników na różnych galach to w jaki sposób mogę zdobyć 10 pkt skoro mogę wytypować tylko dwóch ??:-)



P.S stawiam na Shieldsa, olać tego Brookinsa
 
Tak patrzę na tą walkę Yoshidy z Baronim, ale rozumiem że ta zasada min 2 dniowego wyprzedzenia już obowiązuje?



P.S. kaczka bym nie miał nic przeciwko, gdybyś pisał mojego nicka dobrze ;) nie Nigl tylko Nilg
 
Matt Hughes vs Diego Sanchez


Hughes ma już swoje lata, a Sanchez to młody i wszechstronny zawodnik. Myślę, że może zknockout'ować Hughes'a jak i poddać.
 
@ uffffff- nie wchodź już do tematu - nie grasz , więc nie zamulaj tu, oki?



@ RaphaTab - pkt 12) - nie możesz już typować



Held wygrał, i w sumie wszyscy na których stawialiście na AFC 2 - graty! :-)







Aktualna sytuacja w grze



wiem-kto-_haeaesn.jpg
 
powiedz co sadzisz o,



Tomonari Kanomata pokona Takumiego Nakayame (Pancrase - Impressive Tour 9)



W walce dwoch japonskich weteranow to Kanomata powinien okazac sie zwyciezca. Nakayama to niezly Judoka, byly mistrz KOTC, ale w starciu z kilka lat mlodszym rodakiem moze mu byc ciezko.
 
Pierwszy raz zobaczyłem Bubiego i jego przepotężne tezy jakiś tydzień temu . Patrzę a on ma Welterweight oO . Może mi ktoś przedstawić go i jego poczynania na tym forum ? : ) . Bardziej negatywna, czy pozytywna postać ?



Co do gry, to da się zrobić takie coś, że ja bym Ci ( do kaczki ) przedstawił mój kolejny typ, ty byś go sobie zapisał gdzieś tam, i po gali Shields vs Ellenberger od razu do tabelki . Można tak ?
 
WFC 3, 03.09.11
93 kg: Marcin Łazarz (3-0) vs. Neil Bittong (0-1)

Marcin bez problemu zwycięży miejscowego kelnera...





BAMMA 7, 10.09.11
93 kg.: Robert Kręcicki (6-1) vs. Fraser Opie (7-5)

Robert po zwycięstwie nad Valtonnenem bez problemów powinien pokonać swojego pierwszego rywala w BAMMA'ie.





PS. Może być??? :D
 
jako, że trzeba powalczyć o nagrodę



Marcin Łazarz (3-0) vs. Neil Bittong (0-1) bo gostek jest pewnien i ja mu wierzę xD
 
no i Kanomata dostal po dupie :-)



Przyznaje sie do bledu, oszukalem was, wcale nie bylem pewny jego zwyciestwa na 100%, znam tych gosci jedynie z kilku walk na youtube, ale stwierdzilem, ze warto sprobowac :)
 
Oby wygrał Kharitonov ;)



tylko ja nie postawiłem na Barnetta



Stawiam na Romero na Strikeforce 36.



Romero to światowej klasy zapaśnik ze świetnym boksem. Będzie miał przewagę możliwości wyboru płaszczyzny walki, gdyby nie radził sobie w stójce. W jego wieku musi to wygrać jeśli chce zajść na sam szczyt a tam go w przyszłości widzę. To silny facet i liczę na TKO w 2. rundzie
 
Pervert:






jako, że trzeba powalczyć o nagrodę



Marcin Łazarz (3-0) vs. Neil Bittong (0-1) bo gostek jest pewnien i ja mu wierzę xD






No to jak wygrasz to dzielimy się nagrodą :D
 
Robert Kręcicki (6-1) vs. Fraser Opie (7-5)







Robert to twardy facet, który bez problemu poradzi sobie z Anglikem. Polak jest zawodnikiem zdecydownie lepszym i z pewnością to udowodni przed brytyjską publicznoscią, rekord jego rywala nie powala i Kręcicki jest zbyt klasowym fighterem żeby dać się pokonać zawodnikowi który ma aż pięć porażek.
 
Ramp jestem tu od dawna, ale ostatnio nie było mnie 3 miechy na forum bo byłem w szkocji. Sry nie ogarniam ostatnio bo zgubiłem mózg w tej szkocji, więc trochę głupot wypisałem w tym temacie :-)



A i proszę mnie tu nie obgadywać :-)
 
Back
Top