Wiem kto wygra na 100 % - gra

Be eS i teraz zamiast podziwiać dupska laseczek z naszych avatarów ludzie muszą oglądać, że jesteśmy looserami na 100%. Chyba już więcej nie gram w tą grę... ;)
 
Klony jakieś czy bracia Mroczek??! :-)











RudiKB -nie wykonał kary



tyra96 - j/w



Erivan - j/w







W czwartek Panowie kończą grę.
 
UNIEWAŻNIAM USTAWKE NA HELDA! :-):-)







http://cohones.mmarocks.pl/topic/kaleo-kwan-nowym-rywalem-marcina-helda-na-afc-2



Na Helda z nowym rywalem też nie można stawiać







Aktualne zakłady:



wiem-kto-_hannnqw.jpg
 
Stawiam na Romero na Strikeforce 36, bo na jego zapasy nie ma mocnych. :-) Także prosiłbym o GSP na UFC 137, wierzę, że jest na tyle wszechstronnym zawodnikiem, że Diaz nie będzie mu w stanei zagrozić w żadnej płaszczyźnie.
 
Jeżeli można stawiać na Shields'a. To Jake Shields vs Jake Ellenberger

Wieżę w BJJ Shields'a i uważam, że większość walki będzię odbywała się w parterze.
Raczej Jake to dla Jake'a za wysokie progi :-)
 
Dobra opcja kaczka przyłączam się do gry!
Mój pierwszy 100% typ to Jon Jones na UFC 135.
"Bones" jest zdecydowanie zbyt szybka dla Rampa ma ogromny zasięg i dobre zapasy. Rampage zawsze ma "puncher's chance" ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Jonesa przegrywającego ten pojedynek.
 
Douglas Lima (18-4) vs. Steve Carl (14-2)



Obaj panowie są świetnymi graplerami dlatego to zestawienie wydaje się bardzo ciekawe wydaje mi się jednak że Douglas będzie w stanie zaskoczyć rywala kombinacjami w stójce następnie dominujc go w parterze i w ten sposób wygrywając decyzją.
 
Strikeforce: Barnett vs Kharitanov



Antonio Silva vs Daniel Cormier



Antonio Silva jest na fali po zwycięstwie nad Fedorem i ma większe doświadczenie, które pomoże mu w wygranej.
 
Josh Barnett vs. Sergei Kharitonov



Stójka Sergeia jest na wysokim poziomie i Josh może mieć w tej płaszczyźnie spore problemy.



Jednak wydaje mi się że Amerykanin da rade sprowadzać Rosjanina na ziemie a tam albo go poddać lub doczekać decyzji.
 
Co za pajac z tego Bradneya. Po co bral dwie trudne walki w odstepie 7 dni skoro wiedzial, ze nie bedzie w stanie wywiazac sie z umowy...



Kaczka farciarzu :-)



powiedz jeszcze tylko czy zgadzasz sie na,



Rin Nakai pokona Danielle West (Pancrase - Impressive Tour 9)



Japonka to kolejna solidna Judoczka w MMA. Jej solidne umiejetnosci parterowe powinny wystarczyc do szybkiego poddania West.
 
Dobra, czas na kolejne typy:



OneFC Champion vs. Champion: Gregor Gracie pokona Seok Mo Kim . Tutaj nawet zbódne jest wyjanienie... Mysle, ze Brazylijczyk szybko sprowadzi dobrego strikera jakim jest Kim do parteru, a tam go po prostu zdemoluje.#



Strikeforce Barnett vs. Kharitanov: Josh Barnett pokona Siergeia. Amerykanin jest zdecydowanie wszechstronniejszy niz Ruski. Wiadomo ile potrafi na zxiemi, a w walce z b. dobrym moim zdaniem uderzaczem jakim byl rogers udowodnil, ze jego boks tez jest na wysokim poziomie. Poza tym Kharitanov jest wolny. Mysle, ze Josh bedzie go okladal prostymi i szybkimi ciosami z doskoku, a gdy Kharitanov bedzie sprobowal skrocic dystans, aby poslac go na ziemie jedna ze swoich bomb, Josh obali go na ziemie i wymeczy na tyle aby kontrolowac pojedynek do konca
 
17 w rankingu walczy z 23. i kurs za wysoki? w końcu zabawa jest "jestem pewny na 100%" a to jedyna walka której jestem pewnien ;>
 
a co do twojej propozycji, zeby uzbierac 15 punktow, chcesz zmiany na swoja korzysc - zaproponuj i jakas na nasza :).



Moja propozycjia: dochodzimy do 15 punktow, ale zwyciezca ma do dyspozycji 250pln w sklepie mmaniak.pl / mantoshop.pl



zapraszam graczy do wyrazenia swojej opinie, no i oczywiscie Kaczka napisz co sadzisz na ten temat.







15 bezblednych typow to juz jest prawie niewykonalne, tym bardziej ze ostatnio robisz mocniejsza selekcje :P, ale moze a noz sie komus poszczesci i bedzie mial ciekawszy wybor.
 
Nie można stawiać na:







Na Lombarda, Jonesa, Gregora Gracie, Nakai, Lima,







tak jak juz wcześniej pisałem, jak nie jestem w stanie znaleźć jakiś sensownych kursów buków - bazuję na tej stronce:



http://www.tapology.com/fightcenter/upcoming



Jeśli jest ponad 80 % na jakiegoś w przewidywaniach - sporo sie zastanawiam wówczas (90 i więcej praktycznie eliminuje zakład w przedbiegach) .



Ps. Wolałbym jakbyście typowali pojedynki SF , UFC , KSW , Bellator , ale oczywiście nie ma takiego obowiązku :-)



Ps. 2. Co do 15 trafień - Pervert mnie lekko wkurwił i w tej edycji nic juz nie będe zmieniał.Sorki
 
UFC Shield vs Ellenberger



Court McGee vs Dongi Yang



Siła jest po stronie Koreańczyka, ale McGee ma wystarczające umiejętności żeby to zniwelować i wygrać. Jest bardziej wszechstronniejszy od Yanga.
 
Dlaczego nie można stawiać na Lime?



Na 100% nie jest faworytem 5:1 biorąc pod uwage rekordy itp. walka będzie wyrównana a to że Lima ma taki Hype to już inna sprawa.
 
Back
Top