Wiem kto wygra na 100 % - gra

UFC Rio : Anderson Silva vs Yushin Okami







Silva - bo jest niepokononany od dawna , ma lepsza stójkę i b.dobre bjj :)







EDIT:



a sorka zapomniałem , że Silva za duży faworyt , czyli typ się nie liczy.
 
Erick Silva vs. Luis Ramos - Przysięgam, że nie chciałem kopiować. Silva ma wiele zalet i myślę, że odprawi Ramosa.
 
A. Silva - za duży faworyt -pisałem juz o tym.



Na Lombarda- też nie można - pisałem również.



Na E. Silve - również nie można!







Panowie czytać posty! i Sprawdzać na tapology.com
 
na e.silve jest 1,3 a na jego przeciwnika 3,55.To jest seri wyrównana walka.e.silva jest wiekszym faworytmen niz gsp w walce z diazem?
 
Uwaga :



@siamo to loser :-), więc na schaba automatycznie się mu kasuje. czekamy na usprawiedliwienie i nowy awek...







Aktualna sytuacja w grze:



wiem-kto-_haxerxn.jpg
 
A ja myślę, że na 100% Cane pokona Nedkova. Brazylijczyk ma o wiele lepszy parter, a w stójce też powinien sobie radzić. W drugiej rundzie sprowadzi Nedlova na ziemię i zakończy jakimś efektownym poddaniem.
 
155 lbs.: Edson Barboza (8-0) vs. Ross Pearson (12-4)



Pearson to dobry stójkowicz ale Barbosa jest silniejszy, szybszy i walczy u siebie
 
Rousimar Palhares vs. Dan Miller-Zwyciezca PALhares->walczy u siebie i jest znakomity w subach na stopy :)Miller nie jest w niczym wybitny
 
UFC 134: Silva vs. Okami, 28.08.11



155 lbs.: Edson Barboza (8-0) vs. Ross Pearson (12-4)



Barboza walczy u siebie więc napewno będzie chciał za wszelką cenę wygrać. Do tego dużo pojedynków kończy przez KO. Tym razem też tak się stanie.
 
Oki -przyjęte.



Pro elite jest wcześnij niż UFC? Czy o tej samej porze? Bo kilku typuje na tych 2 galach i jak na pierwszej nie trafią, to 2 typ się nie liczy.
 
@Kaczka



Galę ProElite będzie można obejrzeć na żywo na Sherdogu od godziny siódmej w niedzielę.
 
W sumie jeden chu..Jak ktoś na UFC trafi i ProElite - to ma 2 pkt. W każdej innej konfiguracji , jakakolwiek pomyłka spowoduje,że będzie loserem:-)
 
Back
Top