Wiem kto wygra na 100 % - gra

Kurwa znowu się spóźniłem. Jak już tyle razy Kaczka zmieniałeś regulamin to możę zmień 48 godzin na 24 :-)
 
@Adib1968 - gratki +1 pkt.



@vaicavalo - loser :-):-)



wiem-kto-_hqpwasn.jpg
 
Powracam do stanu nie-losera i wrzucam typa :



MMA ATTACK



Damian Grabowski pok . Joaquima Ferreirę .



O ile Ferreira jest jedynym ( póki co ), który może się poszczycić pokonaniem JDS to nie widzę go w walce z Grabowskim . Damian powinien blokować obaleń ( miał z tym problem, wierzę jednak, że nad tym popracował ) i spokojnie wypunktować Brazylijczyka w stójce .
 
Przyznaję się do błędu. Łudziłem się, że Saku może jeszcze coś wygra. Czas chyba na zasłużoną emeryturę. Jutro zmienię avka.
 
@ Rampage- awek z powrotem , typować nie możesz jeszcze i ostatnie ostrzeżenie za NADAL słabą znajomość regulamninu - tyle ode mnie.
 
Oj, obaj dobrze wiemy, że z regulaminem się zaznajomiłem i nie jestem głupi :D . Po prostu byłem ciekaw, czy wyłapiesz, że nie minął jeszcze tydzień :) . Avek oczywiście zaraz będzie przyodziany :)
 
:-)



Sorry, 86 urodziny dziadka, 6 piw się wypiło i się nudzę :D . Jednak jestem z siebie dumny, że jestem w stanie kojarzyć fakty i porpawnie pisać . !
 
Sorry za offtop, nie znam Cię osobiście, ale nieźle się trzymasz jak na 6 bronków, Ramp :-).
Jakie preferujesz?
 
@Wonsz - Heineken i Tatra naj . Ale wczoraj przyszło mi pić Harnasia .



Teraz jestem już czysto po okresie karnym i spokojnie mogę wrzucić typa . Więc jak już pisałem :



Grabowski pok . Ferreirę - Uzasadnienie podałem wcześniej .
 
Kaczucha, chyba już minoł mój okres karny, więc wracam do normalnego avka. Przez cały tydzień byłem wylogowany :-)
 
kolejni loserzy to:



seban28 i Adib1968 - czekam na wykonanie kary :-)



Szczególne gratki dla michaugdynia!!! za wytypowanie wygranej Hunta ! Wielkie :-)



Brawa też dla Morta, Jebaki i Wonsza



wiem-kto-_hqpqsqe.jpg
 
dzięki kaczka41 ;)



naprawdę byłem pewien wygranej Hunta. najgorsze, że przespałem jego walkę i muszę teraz nadrobić.



ps. wtopiłem z Kharitonovem, kiedy będę mógł zmienić avek?
 
nie byłem pewien na 100% i to się zemściło... zawiodłem się na tym wysysaczu powietrza z hali...
 
UFC 136



Jose Aldo rozniesie Floriana.



Mistrz będzie dyktował warunki w stójce. zejście kolejną kategorię niżej wcale nie dodało Florianowi szybkości, zaś jego ciosy straciły na sile.



W moim mniemaniu Kenny przegrał ostatnią walkę z zawodnikiem, który jest trochę gorszą kopią Aldo.



Jose będzie uderzał szybciej i celniej, nawet gdyby dał się sprowadzić to nie zostanie poddany. Jest tak dynamicznym zawodnikiem, że liczę na piękne KO.
 
Back
Top