Wielki Typer Cohones Liga Mistrzów 2022/23

Gienek

UFC
Middleweight
Kolejna edycja typera w Lidze Mistrzów

Nagrody jak zwykle, czyli żadne, może lewatywa jakaś się zobaczy.
@Cloud @defthomas @Cactus podepnijcie temat, a stary odepnijcie

Zapisy i regulamin pod: https://www.kicktipp.pl/lm22cohones23lm/

Nie typujemy bonusów, tylko i wyłącznie mecze.

Proszę podczas rejestracji wpisywać nick z forum, ułatwi mi to kontakt z Wami.

Ps. Jeśli chcecie zagrać o hajs możemy zrobić zrzutę i dzielimy na 3 pierwsze osoby.

Ps2. LM rusza za kilka dni więc trzeba się szybko decydować.

Powodzenia

Screenshot_20220827-003558_Chrome.jpg
 
Typy innych graczy będzie można zobaczyć dopiero po upływie czasu na typowanie tak?
Narazie widzę przy niektórych (w tym przy mnie) tylko to -:- . Dobrze to rozumie? że to oznacza oddane typy lecz nie można narazie ich zobaczyć?
Sory ale pierwszym raz gram tam w typera.

PS również mogę się zrzucać na jakąś wygraną.
 
Typy innych graczy będzie można zobaczyć dopiero po upływie czasu na typowanie tak?
Narazie widzę przy niektórych (w tym przy mnie) tylko to -:- . Dobrze to rozumie? że to oznacza oddane typy lecz nie można narazie ich zobaczyć?
Sory ale pierwszym raz gram tam w typera.

PS również mogę się zrzucać na jakąś wygraną.
Zgadza się

Co do zrzuty, każdy musi wyrazić chęć
 
Przybyłem, zobaczyłem i zwyciężę (chyba, że znów mi konto przed finiszem odetną :corn:).
Jeśli będziecie planować jakąś zrzutkę żeby pograć o dobre piwko to dajcie znać, jestem za :gsp:
 
Proponuję równowartość pół litra czyli 30 zł. Dla mnie najważniejsza zabawa, więc nawet jak 30 to za dużo to w mniej też wchodzę. No chyba, że wszyscy wjeżdżają w 5 dyszek no to w takiej sytuacji wjeżdżam również.
 
Może być 30 czy 50, ale to już raczej max. Pytanie jak dzielimy, zwycięzca bierze wszystko czy może pierwsze trzy miejsca.
 
A może zrzuta po 50 zł.
I 30 do puli dla zwycięzcy a resztę wygrany przeznacza na wybrany przez siebie cel charytatywny.
Będzie przyjemne z pożytecznym.
 
Back
Top