Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Sporo meczów nie zostało rozegranych, dlatego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie:
Przedłużamy Wam czas na umawianie rozgrywek do piątku (13.11.2015). Jeśli do tego czasu mecze nie zostaną rozegrane, obowiązywać Was będą z góry ustalone terminy weekendowe:

Grupa A
Jak widać tutaj same prawilne mordki :beer:

Grupa B
@DickNiaz i @mateusz19191010 vs. @Karton323 i @Szady - sobota (14.11) godzina 21:00
DickNiaz i mateusz1919 vs. @d-amian-enp i @Perfumiarz - sobota (14.11) godzina 21:30
Karton323 i Szady vs.d-amian-enp i Pefumiarz - sobota (14.11) godzina 22:00

Grupa C
@jut i @Luke vs. @karik25 i @Suchar - niedziela (15.11) godzina 23:00
jut i Luke vs @Ariske i @kkkacperrr – niedziela (15.11) godzina 23:30

Grupa D
@Gienek i @Jacek Okninski (*) vs. @mat01 i OD – niedziela (15.11) 21:00
Gienek i Jacek Okinski(*) vs. @vaicavalo i @zychal – niedziela (15.11) 21:30
Gienek i Jacek Okinski(*) vs. @avalon i @Shoocker – niedziela (15.11) 22:00

Mam nadzieje, że czegoś nie pomieszałem tutaj.


Drużyny, które się nie zjawią w powyższych terminach przegrywają walkowerem.
Nie pasuje Ci termin? Trudno! Mieliście na rozegranie prawie 3 tygodnie (licząc doliczony czas).

Ostateczny termin meczu może być zmieniony wyłącznie wtedy gdy wszystkie wymienione poniżej warunki zostaną spełnione:
  1. Sami ustalicie termin w Waszym temacie grupowym (dokładna data i godzina).
  2. Będzie to sobota lub niedziela (14.11 lub 15.11).
  3. Wszyscy gracze z danego meczu zgodzą się na ustalany termin w Waszym temacie grupowym.
Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, należy podać nową datę i godzinę meczu w głównym wątku turniejowym (tak właśnie w nim jesteś).

(*) Jacek Okinski gdzieś zniknął bez słowa jakiś tydzień temu. Jeśli dzisiaj się nie odezwie tutaj to ktoś wejdzie do turnieju za niego.
@Taran
@Masior (Szady, czemu nie da się go zawołać :( ? )
Dalej jesteście chętni do gry? Gienek nie mógł zagrać ani jednego meczu, więc w zasadzie to tak jakbyście byli w turnieju od początku :)
Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że teraz się ogarną i rozegram mecze nawet wcześniej niż w sobotę.
 
  • Like
Reactions: OD
Grupa B
@DickNiaz i @mateusz19191010 vs. @Karton323 i @Szady - sobota (14.11) godzina 21:00
DickNiaz i mateusz1919 vs. @d-amian-enp i @Perfumiarz - sobota (14.11) godzina 21:30

Ja akurat w tą sobotę prawdopodobnie (będę wiedział później jeszcze) nie będę mógł, bo mnie nie będzie.
Ja i matisanczez ZAWSZE byliśmy dyspozycyjni i zawsze to my nawoływaliśmy do grania meczy. Więc co, teraz tamci nas wezmą na przetrzymanie i wygrają walkowerem? :D mocny nietakt
 
nie wiem jak wam ale te przywolania u mnie nie dzialaja wgl,ja tam do niedzieli nie musze czekac ,dzis jestem caly czas
 
Ja akurat w tą sobotę prawdopodobnie (będę wiedział później jeszcze) nie będę mógł, bo mnie nie będzie.
Ja i matisanczez ZAWSZE byliśmy dyspozycyjni i zawsze to my nawoływaliśmy do grania meczy. Więc co, teraz tamci nas wezmą na przetrzymanie i wygrają walkowerem? :D mocny nietakt
Dlatego musimy zagrać w tym tygodniu na dniach.

PS. A my mamy w grupie też ważną forumową osobę, ale niestety nie potrafiła ta osobistość się dostosować. Pozdrawiam Cię :hi:
 
Przepraszam bardzo, ale nikt mi nie bedzie z gory narzucal godzin gry, to jakis absurd. Tyle razy sie oglaszalem, ze mam czas, wiec jesli do deadline'u moi rywale sie nie zglosza (Gienek prawilniak, jego to nie dotyczy) to pierdole to i chce walkower dla nas.
 
Ja akurat w tą sobotę prawdopodobnie (będę wiedział później jeszcze) nie będę mógł, bo mnie nie będzie.
Ja i matisanczez ZAWSZE byliśmy dyspozycyjni i zawsze to my nawoływaliśmy do grania meczy. Więc co, teraz tamci nas wezmą na przetrzymanie i wygrają walkowerem? :D mocny nietakt
Przepraszam bardzo, ale nikt mi nie bedzie z gory narzucal godzin gry, to jakis absurd. Tyle razy sie oglaszalem, ze mam czas, wiec jesli do deadline'u moi rywale sie nie zglosza (Gienek prawilniak, jego to nie dotyczy) to pierdole to i chce walkower dla nas.
Ciekaw jestem jak Wy byście to widzieli, przedłużyć terminarz o miesiąc? Pewnie nawet wtedy by tego nie rozegrali. Gdyby to było mało meczów to mażnaby to olać, ale w niektórych grupach to kto przejdzie dalej nie wyjaśni się póki nie rozegrają więcej meczów. Nie mam zamiaru dociekać kto się bardziej starał umówić mecz, bo to jakiś absurd. Nie ma idealnego rozwiązania, to wydaje mi się jedynie najmniejszym złem. Dodam, że były osoby jeszcze na początku turnieju, które same mi mówiły na serwerach, że powinny być z góry ustalone terminy :) DickNiaz skoro boisz się, że macie w grupie takich debili (nie wiem kogo masz na myśli) to trzeba było nie wspominać o tym, że nie możesz wtedy grać, tylko starać się zagrać wcześniej, tj. do piątku.
 
Ciekaw jestem jak Wy byście to widzieli, przedłużyć terminarz o miesiąc?
Nie, dac walkower przeciwko tym, ktorzy w ogole sie nie pojawiali.
Nie mam zamiaru dociekać kto się bardziej starał umówić mecz, bo to jakiś absurd.
Dla mnie jakims absurdem jest ustawianie powaznym ludziom sztywnej godziny na zagranie gry w kuleczki. Doskonale wiesz jak u nas w grupie sytuacja wyglada. Ja nie wiem co bede robil w niedziele o 21 i nie zamierzam sie podporzadkowywac tylko dlatego, ze przez ponad tydzien jedna osoba nie znalazla chocby minuty czasu dla mnie.
 
Zgadzam się z chłopakami, był wyznaczony termin na rozegranie meczów i jeśli ktoś nie potrafił/nie chciał się dostosować nawet nie odpisując na ciągłe przypomnienia to powinien przegrać walkowerem. Mówię tu o oczywistych przypadkach, jak np. z Jackiem Oknińskim
 
Nie, dac walkower przeciwko tym, ktorzy w ogole sie nie pojawiali.

Dla mnie jakims absurdem jest ustawianie powaznym ludziom sztywnej godziny na zagranie gry w kuleczki. Doskonale wiesz jak u nas w grupie sytuacja wyglada. Ja nie wiem co bede robil w niedziele o 21 i nie zamierzam sie podporzadkowywac tylko dlatego, ze przez ponad tydzien jedna osoba nie znalazla chocby minuty czasu dla mnie.
Oczywiście, że wiem jak to wygląda w naszej grupie. Co więcej, uważam, że gdyby nie Jacek to już dawno nasza grupa rozegrałaby wszystkie mecze. Ale to jest tylko jedna sytuacja. Drużyna Jacka jest jedynym zespołem, który nie rozegrał żadnego meczu, a jeśli już ustalać jak rozwiązać problem meczów, to taki sam dla każdej grupy. Co więcej uważam, że danie walkowera Gienkowi, byłoby bardzo nie sprawiedliwe, to nie jego wina, że trafił na Jacka. Jeśli ten się nie odezwie dziś, to poszukamy mu innego zawodnika, tak jak wspomniałem wcześniej.

"Nie, dac walkower przeciwko tym, ktorzy w ogole sie nie pojawiali." - No czyli według Ciebie dać walkowery tylko Jackowi, a co z pozostałymi grupami? W jednej grupie są 3 zespoły z jednym rozegranym meczem. Jedni się starali bardziej o mecze, inni mniej, ale ocenianie tego wszystkiego jest zbyt subiektywne, żeby na tej podstawie decydować komu dać walkowery.

"Dla mnie jakims absurdem jest ustawianie powaznym ludziom sztywnej godziny na zagranie gry w kuleczki." - dlatego, są aż 3 tygodnie na rozegranie meczów, a te terminy to jak widać ostateczność, po to żeby nie przeciągać tego turnieju w nieskończoność. Co więcej, gracze mają możliwość sami sobie ustalić termin nawet tych "ostatecznych terminów".
 
Ciekaw jestem jak Wy byście to widzieli, przedłużyć terminarz o miesiąc? Pewnie nawet wtedy by tego nie rozegrali. Gdyby to było mało meczów to mażnaby to olać, ale w niektórych grupach to kto przejdzie dalej nie wyjaśni się póki nie rozegrają więcej meczów. Nie mam zamiaru dociekać kto się bardziej starał umówić mecz, bo to jakiś absurd. Nie ma idealnego rozwiązania, to wydaje mi się jedynie najmniejszym złem. Dodam, że były osoby jeszcze na początku turnieju, które same mi mówiły na serwerach, że powinny być z góry ustalone terminy :) DickNiaz skoro boisz się, że macie w grupie takich debili (nie wiem kogo masz na myśli) to trzeba było nie wspominać o tym, że nie możesz wtedy grać, tylko starać się zagrać wcześniej, tj. do piątku.

nie mam żadnych debili w grupie i z tym przetrzymaniem napisałem ironicznie :D nie sądzę, żeby ktokolwiek posuwał się do tak niecnych zagrywek dla worka z gajnerem. W każdm razie, to trochę niewporządku, że ja mogłem tolerować czyjąś olewke 4-5 razy, a jedna moja nieobecność i dupcia. Imo dostaliśmy najgorszy możliwy termin, niedziela wieczorem byłaby jeszcze oki. A najlepsze rozwiązanie to w tygodniu jakoś zrobić ostateczne mecze (czwartek-piątek). Skoro ktoś tyle razy nie był w stanie się dostosować i teraz nie będzie mógł, to po co ma utrudniać nam grę w późniejszych fazach?
 
nie mam żadnych debili w grupie i z tym przetrzymaniem napisałem ironicznie :D nie sądzę, żeby ktokolwiek posuwał się do tak niecnych zagrywek dla worka z gajnerem. W każdm razie, to trochę niewporządku, że ja mogłem tolerować czyjąś olewke 4-5 razy, a jedna moja nieobecność i dupcia. Imo dostaliśmy najgorszy możliwy termin, niedziela wieczorem byłaby jeszcze oki. A najlepsze rozwiązanie to w tygodniu jakoś zrobić ostateczne mecze (czwartek-piątek). Skoro ktoś tyle razy nie był w stanie się dostosować i teraz nie będzie mógł, to po co ma utrudniać nam grę w późniejszych fazach?
W playoffach myślę, że będzie łatwiej się dograć, tam jest dużo mniej meczów do rozegrania.
Termin weekendowy to ostateczność, mam nadzieje, że uda Wam się rozegrać mecze wcześniej. Skoro mówisz, że niedziela wieczorem jest ok, to przy okazji umawiania meczów, obgadajcie od razu termin weekendowy. Tydzień się dopiero zaczął!

Poza tym, jeśli nie zagracie w sobotę, ale w niedziele tak, to Wam uznamy ten mecz, nawet bez wcześniejszego ustalenia. Ja to widzę na takiej zasadzie, że gdy się skończy ten tydzień to patrzę, które mecze nie zostały rozegrane i wtedy uwzględniam to, kto się nie zjawił na "ostatecznym terminie". Jeśli rozegracie mecz w weekend o innej godzinie i/lub w inny (weekendowy) dzień to mi to przecież różnicy nie robi, chodzi o to by jakoś zakończyć tą fazę grupową. Termin ostateczny będzie się dla mnie liczył tylko jeśli nie rozegracie meczu w ogóle. W każdym razie zalecam Wam dogadanie się i zmianę ostatecznego terminu na niedziele, skoro Ci sobota nie pasuje :)
 
ja również mogę zagrać, tylko że, w tygodniu jestem dostępny po 22.40, a weekendy to kwestia do dogadania się.
 
Chłopaki, własnie przeczytałem post Luka, Mojego Partnera. Team Spiryt, Kodeks Wojownika i Kręgosłup Moralny nie pozwala mi zagrać z kimś innym. Jeśli są chętni, to niech wskakują na moje miejsce.
 
a juz gaara z wiewiurem sie pakowali na miejsce luka i juta..to byloby strasznie nie fer.. odpisalem w temacie grupy
 
Ok to czas na playoffy.

hxHoTHY.png


@adrooz
@zupelnieObcytuu
@vaicavalo
@zychal
@DickNiaz
@mateusz19191010
@Ariske
@kkkacperrr
@karik25
@Suchar
@dufia
@mmag
@mat01
@Majkelos
@Solaris

Na ćwierćfinały, półfinały, finały mamy po tygodniu, czyli łącznie 3 tygodnie, ale mam nadzieje, że uporamy się z tym dużo szybciej.

A tak ostateczne prezentowały się grupy (Szady pewnie niedługo podmieni):
oVyIigC.png

Dziękuję wszystkim graczom, którym nie udało się przejść dalej za fajną grę :beer:
Powodzenia dla wszystkich, którzy przeszli do playoffów.
 
Back
Top