Wiedzmin 3 - GameZone

To niestety nieprawda. Polecam the last of US 2 i horizon. Wiedźmin też ma swoje za uszami. Od pierwszej znienawidzonej przez feministki części gdzie Geralt pukał wszystko co na drzewo nie ucieka.,zgodnie zresztą z literackim pierwowzorem. Po cześć trzecia gdzie miłość równość braterstwo feminizm i lgbt wylewają się w ekranu hektolitrami.
 
Z wewnętrznych źródeł od dawna wiemy, że pierwsze koncepcje fabularne zakładały skupienie się na postaci Ciri i sterowanie właśnie nią. Inicjalnym kryptonimem projektu była nawet nazwa „Princess” (z ang. „Księżniczka”), co mogłoby potwierdzać wstępne plany twórców. Taki scenariusz zresztą nadal jest możliwy, ale wizja artystyczna „Redów” mogła ulec na przestrzeni lat zmianom. Jak Ciri miałaby się wpisywać w znaną już historię? Bardzo prosto - nowa gra miała być po prostu prequelem "trójki", Ciri nie byłaby tak mocna, jak w Dzikim Gonie. Niewykluczone, że doskonale znane już wydarzenia obejrzelibyśmy z innej perspektywy, w końcu to Ciri mogłaby szukać kontaktu z Geraltem (źródło: własne).
 
Motyw z Ciri podróżującej po wielu światach jest ciekawy, ale ogólnie nie jestem fanem tego prequela bo już z góry wiadomo do czego zmierza fabuła.
 
Może któryś z tutejszych fanów Cirilli się skusi? :roberteyeblinking:

game-lady-168cm-ciri-doll-1.jpg
game-lady-168cm-ciri-doll-4.jpg
game-lady-168cm-ciri-doll-9.jpg
game-lady-168cm-ciri-doll-2-1.jpg
game-lady-168cm-ciri-doll-9-1.jpg
game-lady-168cm-ciri-doll-10-1.jpg
game-lady-doll-168cm-ciri-11.jpg
game-lady-doll-168cm-ciri-12.jpg
game-lady-doll-168cm-ciri-13.jpg
game-lady-doll-168cm-ciri-15.jpg
game-lady-doll-168cm-ciri-14.jpg
game-lady-doll-168cm-ciri-16.jpg

 
Last edited:
14 grudnia current gen update, może w końcu uda mi się wytrzymać w tym świecie dłużej niż 3 godziny.
 
Pisałem w innym temacie - jeszcze w weekend edycja gry roku była za 40 złotych, a po ogłoszeniu, że wjeżdża upgrade dla ps 5 i xsx chuje z Sony wrócili do ceny podstawowej :waldeklaugh:
 
Pisałem w innym temacie - jeszcze w weekend edycja gry roku była za 40 złotych, a po ogłoszeniu, że wjeżdża upgrade dla ps 5 i xsx chuje z Sony wrócili do ceny podstawowej :waldeklaugh:
kto miał kupić już dawno kupił, przecież promocje na w3 są średnio 2 razy na kwartał.
 
Nie zależy mi na wersji pudełkowej, ale chyba to jedyne rozsądne rozwiązanie z kupnem używki, bo chuje z Sony znów rzucili standardowe 200 ziko za digitala na PS Store:beczka:
Na storze w ogóle są pojebane ceny dlatego biorę tylko promki a resztę miesiąc po premierze allegro. Na granie online i tak nie mam czasu i nie kupuje plusa.
 
Na storze w ogóle są pojebane ceny dlatego biorę tylko promki a resztę miesiąc po premierze allegro. Na granie online i tak nie mam czasu i nie kupuje plusa.
No właśnie jeszcze w weekend była promka i edycja gry roku była za 4 dyszki. :beczka: Ja konsolę kupiłem ze 2 tygle temu i od razu wziąłem plusa, bo jednak jest tam masa gierek w tym abonamencie za 400 złotych i mam grania na najbliższy rok
 
No właśnie jeszcze w weekend była promka i edycja gry roku była za 4 dyszki. :beczka: Ja konsolę kupiłem ze 2 tygle temu i od razu wziąłem plusa, bo jednak jest tam masa gierek w tym abonamencie za 400 złotych i mam grania na najbliższy rok
Ja nadrobiłem poprzednią generację przez PlayStation now. Szkoda że usługa wciąż nie działa w pl . Szwagier miał jeszcze konto które rejestrował podczas pobytu na wyspach i przejąłem je z subskrypcją
 
Back
Top