WIDEO: Ryan Garcia pokonał Devina Haney’a! 25-latek zadał pierwszą przegraną niepokonanemu mistrzowi

Jakub Madej

Moderator
Cohones
GarciaHaney.jpg


Ryan Garcia zanotował jedno z najważniejszych zwycięstw w swojej karierze. 25-latek z Victorville większościową decyzją sędziów pokonał Devina Haney’a, zadając mu pierwszą przegraną w zawodowym boksie.

Mimo wygranej Garcia nie zdobył tytułu mistrzowskiego. Wszystko przez to, że przed starciem 25-letni pięściarz nie zrobił wymaganego limitu kategorii wagowej. Pas WBC w wadze superlekkiej w związku z tym wciąż jest w posiadaniu Haney’a.

Po dwunastu rundach pojedynku, który odbył się w hali Barclays Center w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych, sędziowie większościową decyzją wskazali wygraną Ryana Garcii. Jeden z sędziów punktował remis 112-112, natomiast dwóch pozostałych wskazało wygraną Garcii - 114-110 i 115-109.

Garcia aż trzy razy zaliczał nokdaun na rywalu. Haney lądował na deskach w rundzie siódmej, dziesiątej i jedenastej. „King Ry” w siódmej odsłonie został natomiast ukarany odjęciem punktu za uderzenie podczas przerwy.

Ryan Garcia (BOKS 25-1-0, 20 KO) jedyną przegraną poniósł w kwietniu 2023 roku w starciu z Gervontą Davisem, który znokautował go w siódmej rundzie. W pozostałych starciach 25-latek wygrywał między innymi z Oscarem Duarte, Javierem Fortuną, Emmanuelem Tagoe i Luke’iem Campbell. W swojej karierze Garcia zdobywał takie tytuły, jak WBC Silver, WBO-NABO i WBC w kategorii lekkiej.

Devin Haney (BOKS 31-1-0, 15 KO) w zawodowym boksie był niepokonany. Ostatnie pojedynki kończył głównie decyzjami sędziów pokonując takich zawodników, jak Jorge Linares, George Kambosos Junior, Vasiliy Lomachenko czy Regis Prograis. W swojej karierze Haney zdobywał takie tytuły, jak WBC w wadze superlekkiej czy WBA, WBC, IBF, WBO i The Ring w kategorii lekkiej.





 
Fuck Yeah!!!!!
Ten sędzia co dał remis to sługa Szatana, który nie mógł znieść, że King Ryan jest wybrańcem Boga :lol:.
Nie wiem na ile gość udaje, na ile serio coś mu się odkleiło i na ile coś mu się naprawdę stało ale promocja walki fantastyczna.
Mam boks w dupie generalnie i tylko dzięki Ryanowi się to walką zainteresowałem.
 
No wife
No girl :mamed:

Kurwa tak popularny i zarobiony chlop a sie pozbierać nie może :korwinlaugh:
 
Fuck Yeah!!!!!
Ten sędzia co dał remis to sługa Szatana, który nie mógł znieść, że King Ryan jest wybrańcem Boga :lol:.
Nie wiem na ile gość udaje, na ile serio coś mu się odkleiło i na ile coś mu się naprawdę stało ale promocja walki fantastyczna.
Mam boks w dupie generalnie i tylko dzięki Ryanowi się to walką zainteresowałem.


Jemu się nie odkleiło, tylko zbyt wiele zobaczył.

Myślę że niedługo "popełni samobójstwo" bo zdradził nazwę lokacji, podobną do wyspy Epsteina - tylko w USA. A sądząc po tym jak wyciszają tematy związane z diddym i kardashianami to chwila moment i typ zniknie.

Biorąc pod uwagę że mają teraz dwa tygodnie zabaw z okazji przyjścia Antychrysta na świat to daję mu dwa tygodnie i trup, albo zniknie w psychiatryku.
 


Jemu się nie odkleiło, tylko zbyt wiele zobaczył.

Myślę że niedługo "popełni samobójstwo" bo zdradził nazwę lokacji, podobną do wyspy Epsteina - tylko w USA. A sądząc po tym jak wyciszają tematy związane z diddym i kardashianami to chwila moment i typ zniknie.

Biorąc pod uwagę że mają teraz dwa tygodnie zabaw z okazji przyjścia Antychrysta na świat to daję mu dwa tygodnie i trup, albo zniknie w psychiatryku.

Fuck Yeah!!!!!
Ten sędzia co dał remis to sługa Szatana, który nie mógł znieść, że King Ryan jest wybrańcem Boga :lol:.
Nie wiem na ile gość udaje, na ile serio coś mu się odkleiło i na ile coś mu się naprawdę stało ale promocja walki fantastyczna.
Mam boks w dupie generalnie i tylko dzięki Ryanowi się to walką zainteresowałem.
przecież on już wcześniej miał rozjebaną banię
on z 2 lata pauzował przez deprechę podczas której kręcił tiktoki

Czekam na rewanż z Tankiem
 
Sędzia ringowy to niesamowita kurwa. Młody odklejony dobrze ale też sporo widział w życiu, w chuj niewygodny dla żydów i hollyłodzi. Punktowy kurwa też drukarz aż myślałem, że to ta szmata Adelajda. Młody powinien wygrać przed czasem a haney to floydowi może buty czyścić, lewy młodego to zabójstwo. Walkę niesamowicie wypromował i te słuchanie w szatni kurwa koncertu przed walka haha.

 


Jemu się nie odkleiło, tylko zbyt wiele zobaczył.

Myślę że niedługo "popełni samobójstwo" bo zdradził nazwę lokacji, podobną do wyspy Epsteina - tylko w USA. A sądząc po tym jak wyciszają tematy związane z diddym i kardashianami to chwila moment i typ zniknie.

Biorąc pod uwagę że mają teraz dwa tygodnie zabaw z okazji przyjścia Antychrysta na świat to daję mu dwa tygodnie i trup, albo zniknie w psychiatryku.

A przy jakiej okazji on to widział ?
 
przecież on już wcześniej miał rozjebaną banię
on z 2 lata pauzował przez deprechę podczas której kręcił tiktoki

Czekam na rewanż z Tankiem
Garcia w wyższej dywizji bez jakichś kontraktowych zapisów o nawodnieniu ubija tego karła.
"Czołg" Davis... chłopie ważysz tyle co elektryczna hulajnoga :lol:.
 
Ludzie, rewanż z Davisem to powtórka z rozrywki. Gdyby nie lewa ręka to by go wypunktował, Rayan wcale nie błyszczał tak jak się zabłysnęli co niektórzy
 
Garcia w wyższej dywizji bez jakichś kontraktowych zapisów o nawodnieniu ubija tego karła.
"Czołg" Davis... chłopie ważysz tyle co elektryczna hulajnoga :lol:.
Nierobienie wagi to akurat zwykłe skurwysyństwo
Davis by mu raczej petardę zaserwował chyba ze coś się zmieniło
 
Fuck Yeah!!!!!
Ten sędzia co dał remis to sługa Szatana, który nie mógł znieść, że King Ryan jest wybrańcem Boga :lol:.
Nie wiem na ile gość udaje, na ile serio coś mu się odkleiło i na ile coś mu się naprawdę stało ale promocja walki fantastyczna.
Mam boks w dupie generalnie i tylko dzięki Ryanowi się to walką zainteresowałem.
Screenshot_2024-04-21-15-49-58-276~2.jpg

112:112 :devil smile: 25 lat sędziuje boks!... chyba biały sądząc tylko po nazwisku :hi:
Screenshot_2024-04-21-15-47-09-510~2.jpg

114:110 (16 lat sędziuje) biały sądząc po nazwisku... :wink:
Screenshot_2024-04-21-15-47-29-925~2.jpg

115:109 :angel: (23 lata sędziuje) czarnoskóra sędzina dała najwyższe zwycięstwo dla Garcia...
Screenshot_2024-04-21-15-47-45-658~2.jpg

@Drzewo jak to skomentujesz... była najbardziej pod wrażeniem IG boy'a :lol:
 
Ludzie, rewanż z Davisem to powtórka z rozrywki. Gdyby nie lewa ręka to by go wypunktował, Rayan wcale nie błyszczał tak jak się zabłysnęli co niektórzy
Screenshot_2024-04-21-15-42-38-373~2.jpg

No może nie błyszczał... ale power punches robiły tu robotę ilościową i jakościową, a Devin to miał tylko bardzo dobry jab, ale i tak rzadziej zadawany niż ciosy Ryana.
PS. a boks polega na zadawaniu ciosów 2 rękami... :wink: jeden miał prawą (nie groźną) a 2 lewą DESKtrukcyjną... :lol:
a Gervonta to co innego bo ten ma jab i power... którego nie ma Haney.
 
Przepiękny wpierdol na Haneyu, który na tle Garcii był zupełnie bezradny. Ryan swoim trollowaniem przed walką totalnie rozjebał system w głowie czarnego. Już po pierwszej akcji w walce było widać, że jest spięty jak baranie jaja. A sędzia ringowy to wyjątkowej klasy parówisko, spokojnie mógłby liczyć Haneya z 5 a nie 3 razy. Starał się ratować go z całych sił ale niestety nie pykło. Dla mnie ogólnie pokaz boksu ze strony Jezuska na najwyższym poziomie. Lewą ręką miałem wrażenie, że w końcu urwie Czarnemu łeb. Widać było, że cały Game plan miał ustawiony pod tą lewą rękę i kontrę, co totalnie zrobiło robotę.:deniroclap:
 
Last edited:
Przepiękny wpierdol na Haneyu, który na tle Garcii był zupełnie bezradny. Ryan swoim trollowaniem przed walką totalnie rozjebał system w głowie czarnego. Już po pierwszej akcji w walce było widać, że jest spięty jak baranie jaja. Ogólnie pokaz boksu ze strony Jezuska :deniroclap:
No może oprócz tych jabów na poziomie 20%, no ale tu power punches zrobiły robotę...
 
No wife
No girl :mamed:

Kurwa tak popularny i zarobiony chlop a sie pozbierać nie może :korwinlaugh:
Jeśli go ruchali jak był mały tak jak twierdzi to pewnie jest pedałem - to by tłumaczyło "no wife, no girl" :fjedzia:
Nie naśmiewam się ani nic ale faceci, którzy w młodości byli molestowani chyba często są własnie w późniejszym wieku pedałami :sad:
 
Back
Top