Wesołych Świąt!

Lubisz święta?

  • Tak

    Votes: 16 44.4%
  • Nie

    Votes: 8 22.2%
  • Jak jest alkohol

    Votes: 12 33.3%

  • Total voters
    36
Zazdroszczę. Mój stary był czasami, potem wcale później dowiedziałem się że umarł i w sumie mam to gdzieś.
Heh dziwny zbieg okoliczności. Mój tez był czasami, potem prawie wcale, też dowiedziałem się, że umarł jak wracałem z kolonii, a do dziś bardzo za nim tęsknie i rozumiem, że miał zryty beret tak samo jak ja i wszystko mu wybaczyłem, nawet go podziwiam...
 
Luz mordo, mimo pozorow tu wszyscy tolerancyjni sa
Tylko to nie do mnie, bo wiele o mnie można napisać, ale nie że jestem gejem oraz jestem za PiS'em... :boss:
Największy folder fotek pań na Cohones :bye::lol:, w tu takie żarciki... :confused:
 
Gdyby ktoś pytał, to na foto jest aroniówka na spirytusie, którą miałem w maju już odcedzieć i owoce cukrem zasypać do dalszego rozrobienia. Jakoś nie ogarnąłem. Zatem mam dwa duże słoiki ze spirytusową aroniówką. Opyla się to napocząć w takiej postaci jak teraz czyli po roku przegryzania się, bez rozcieńczania? To nie będzie wstęp do alkoholizmu jak walnę solówkę?
IMG_20231224_220731.jpg
 
Gdyby ktoś pytał, to na foto jest aroniówka na spirytusie, którą miałem w maju już odcedzieć i owoce cukrem zasypać do dalszego rozrobienia. Jakoś nie ogarnąłem. Zatem mam dwa duże słoiki ze spirytusową aroniówką. Opyla się to napocząć w takiej postaci jak teraz czyli po roku przegryzania się, bez rozcieńczania? To nie będzie wstęp do alkoholizmu jak walnę solówkę?
View attachment 87634
Daleko się wyprowadziłes? Aronia to mój ulubiony smak. Top nalewka.
Edit ja bym nie wytrzymał nawet godziny jak to aronia .
 
Back
Top