Wbij Sobie Cwela po armeńsku

Wyobraźcie sobie minę Gegarda(o ile on jest autorem), w trakcie pisania :D
J1znsBM.jpg
 
oplulem się czytając to ahhaha uwielbiam takie żarty u gościa, który jest ostoją spokoju

na miejscu Dany dałbym mu bonus POTN
 
Gdyby Gegard był tak samo agresywny w ringu jak na Facebooku, to zapewne dawno byłby mistrzem świata.
 
Jak już jesteśmy przy Hejcie... Kompletnie nie interesuje się boksem a szczególnie takim jak wczoraj ,ale z ciekawości przeglądałem komentarze po walce Adamek-Saleta. To był hejt. Ludzie życzą Salecie nawet śmierci .
 
Jak już jesteśmy przy Hejcie... Kompletnie nie interesuje się boksem a szczególnie takim jak wczoraj ,ale z ciekawości przeglądałem komentarze po walce Adamek-Saleta. To był hejt. Ludzie życzą Salecie nawet śmierci .

W takim smutnym świecie żyjemy. Ludzie potrafią zbluzgać totalnie obcą im osobę, która poniosła porażkę.
 
Nie moge w to uwierzyc, że ten spiący na każdym filmiku z ufc przed walką koleś pisze takie rzeczy...
 
Gegard wku..ony, bo dał dobrą walkę, tylko zapomniał, że Hall ma przebłyski. Rozluźnił się za bardzo i o mało co Niga głowy mu nie urwał, toteż może trochę popisać dziwnych rzeczy na to konto.
 
W takim smutnym świecie żyjemy. Ludzie potrafią zbluzgać totalnie obcą im osobę, która poniosła porażkę.
Tylko że Saleta dostał bardziej za to że agitował bezczelnie ludzi i popierał publicznie Bronka ProCivili WSI. Kto kumaty ten wie że "kariera sportowa" takiego kogoś jest wspierana/prowadzona przez kogoś z góry na pasku
 
Tylko że Saleta dostał bardziej za to że agitował bezczelnie ludzi i popierał publicznie Bronka ProCivili WSI. Kto kumaty ten wie że "kariera sportowa" takiego kogoś jest wspierana/prowadzona przez kogoś z góry na pasku


buehehe
 
No nic-faktycznie walki z Najmanem i Adamkiem wyglądają mi na załatwione przez WSI. Nic innego tego nie tłumaczy. Pewnie cały XIII Wydział ds. Kontroli Sportu i Frikfajtów nad tym pracował.
 
Tylko że Saleta dostał bardziej za to że agitował bezczelnie ludzi i popierał publicznie Bronka ProCivili WSI. Kto kumaty ten wie że "kariera sportowa" takiego kogoś jest wspierana/prowadzona przez kogoś z góry na pasku
nie no watpie zeby byl na jakims pasku. Po prostu skurwil sie za pieniadze lub za jakies profity niczym ten aktorzyna Karolak co tak te platforme i Bronka zachwalal, w zamian za dotacje na jego teatrzyk. Jak ktos usiluje w chuja zrobic cale spoleczenstwo zachwalajac bydlakow pokroju Komorowskiego to ja sie wcale nie dziwie reakcji ludzi, jest wg mnie w pelni uzasadniona. Podejrzewam, ze 90 procent politykow nie ma nic wspolnego z tym jakimi przedstawiaja ich media.
 
No nic-faktycznie walki z Najmanem i Adamkiem wyglądają mi na załatwione przez WSI. Nic innego tego nie tłumaczy. Pewnie cały XIII Wydział ds. Kontroli Sportu i Frikfajtów nad tym pracował.
NIe chodzilo Tytusowi o ustawianie walk tylko o sam fakt publicznego poparcia BK.
 
Nie no bez przesady ale są wpływowi ludzie którzy pchają takich matołków jak Saletra i budują im sztuczne kariery . Wpływowi to nie jakiś gruby promotor tylko np. ktoś z TV a to wszystko jest powiązane z ludźmi sterującymi tym wszystkim. Zanim zaczniesz się ze mnie naśmiewać @Masu to zobacz co robił Kliczko na Ukrainskim Majdanie (Nie ujmując jego telentowi bokserskiemu)Naprawdę nie kumasz tego ?
 
Oni wiedzą że jest pewien % społeczeństwa który da się zmanipulować nie panem w garniturze ale kozkiem bohaterem narodowym ... Więc biorąc pod skrzydła takiego Salete Michalczewskiego
 
Śmieję się na głos w pracy :rofl:
Uwielbiam jak tacy poważni, wydawało by się stateczni i zdrowi na umyśle ludzie, nagle zaczynają jechać w ten sposób.
Łamany angielski, jego wyraz twarzy na zdjęciach i te prostackie teskty = miazga :D
 
Back
Top