Warsaw Shore

Wszystko super, nowy koleś na pewno będzie miał fajne spinki z Trybim, ale... MIAŁ BYĆ BONUS BGC ; /////////
 
Jeżeli to prawda, to Trybson na pewno nie zrobi nic więszego niż w pierwszej edycji.



Ja mam jednak przeczucie, że to fejk, sposób na nagłośnienie WS2 i forma marketingu. A podczas emisji dowiemy się, że do niczego nie doszło :)
 
Ale oni się nie bzykali w programie, więc pewnie zaciążyli już po nim. Aczkolwiek cała ta akcja mocno mi śmierdzi jakąś ustawką/ zabiegiem marketingowym.
 
Tylko pacierza nie odmawia ten nowy? ;-)



Do tego programu raczej wyznający zasadę "Pacierza i kolejki nie odmawiam"



PS: Oni tam na samych poznaniaków lecą? Trybson, włoski Paweł i teraz ten?
 
2dk0nwk.jpg




To raczej prawda z tą wpadką. Wpisujcie miasta.
 
Teraz Eliza pójdzie do tego programu młode matki.



Co jak co ale Ekipa im się mocno sypneła.



Jeszcze niedługo się okaże że Pawełek poszedł do seminarium.
 
Jest czego gratulować jak nieplanowane ;-D Trybson zapylił i się tak zmienia;-)? No to lipa dla WS. Niech ratują program i zrobią casting na kogoś z pomocą IQ testu, oczywiście niech wierzą, że chodzi o najlepszy wynik, ale dajcie angaż komuś z najgorszym i beka gwarantowana ;-D



@up Dokładnie :-) Aczkolwiek lubić to to chyba nie to samo co być w znajomych? Ale FB to nie moja baja;D
 
Premiera drugiego sezonu już 20 kwietnia...



z15752546Q.jpg




Jest też trailer:



http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,15752442,Znamy_date_premiery_2__sezonu__Warsaw_Shore___Tylko.html
 
Ja tam bym wolał żeby kręcili to jakoś czerwiec/maj/wakacje a peremiera we wrześniu ale z termiu kwietniowego narzekac nie będę.
 
Szczerze? W pierwszej kolejności, patrząc na czas (coś ponad 30s), myślałem, że to reklama i przełączyłem na inną kartę. Skończyła się muzyczka, myślałem, ze będzie zapowiedź, a to się okazało, że nie była reklama :O
 
Badania pokazują, że działać na pierwotnych instynktach jest najłatwiej. Sex i wóda oraz mało pomyślunku , dają poczucie szczęscia, co w czasach dzisiejszych, smutnych jak pizda w blasku świec, nie pozostaje obojętne dla przeciętnego zjadacza cebuli .
 
Zapamiętaj i Ty moderatorze, i reszta: olbrzym widziany z wieżowca, wygląda jak karzeł. Dlatego nie można oceniać wszystkiego z jednego kąta i po koncie.
 
Paweł chyba przed sezonem trenował z Hendricksem w Team Takedown, bo bardzo poprawił ofensywne zapasy! :-)
 
Back
Top