Warsaw Shore

Łeba, Łeba taka piękna. Moje okolice, 30km. Nadrobię chyba wszystkie odcinki z Summer Campa, które są do tej pory.
BTW. Dziwne uczucie widzieć w 4 odcinku znajomą (Marta), rok młodszą ode mnie, która się puszcza z Damianem . Na Spottedzie już hejt poleciał na nią.
 
Łeba, Łeba taka piękna. Moje okolice, 30km. Nadrobię chyba wszystkie odcinki z Summer Campa, które są do tej pory.
BTW. Dziwne uczucie widzieć w 4 odcinku znajomą (Marta), rok młodszą ode mnie, która się puszcza z Damianem . Na Spottedzie już hejt poleciał na nią.
2 minuty :lol:
 
Akurat 1 sezon to był najlepszy. Kolejne to kibel a ten jest całkiem niezły choć też zależy od odcinka.
 
Akurat 1 sezon to był najlepszy. Kolejne to kibel a ten jest całkiem niezły choć też zależy od odcinka.

Według mnie Summer Camp miażdży poprzednie a co do tego "fake ruchania" to raczej chyba wątpię, ale może coś w tym jest. Dziwna sprawa ze Stiflerem w 3 sezonie taki ruchacz, a teraz nagle nic nie robi tylko pije śmierdzi reżyserka?
 
Coś się gubią w zeznaniach, Alan napisał sobie trzy jedynki a niby ruchał 4 dupy - na początku Magde, potem typiare w klubie w kiblu i potem 2 na raz. Chyba, że te z klubu się nie wliczają.
 
Coś się gubią w zeznaniach, Alan napisał sobie trzy jedynki a niby ruchał 4 dupy - na początku Magde, potem typiare w klubie w kiblu i potem 2 na raz. Chyba, że te z klubu się nie wliczają.
Magda się nie liczy bo jest z domu.
W ogóle co Stifler odpierdala, ja chyba też mam taką cząstkę innej osobowości w sobie, która się uaktywnia po wódzie. Ogólnie fajnie się ogląda ludzi po alko jak się przewracają, taka odskocznia jak na studiach sam się tak zachowywałeś. Takie kurwa odbicie lustrzane, może dlatego WS tak przyciąga ludzi #paulokoala
 
Na moje chodziło ogólnie o ruchanie czy to w domu czy w klubie:wink:widocznie sami się już gubią które to było naprawdę a które ściema:cool:
 
Coraz częściej odnoszę wrażenie że Stifler to postać podstawiona albo celowo wykreowana na potrzeby programu, szczególnie po tych jego monologach przed kamerami. :D
 
Stivi bezbłędny jak zawsze, reszta robi za tło. Rozwalil tekstem, że lubi chodzić do pracy, chociaż nigdy tam nie był.:lol:
 
Dokładnie tekstem z robotą też mnie rozbawił:lol:plus jeszcze kilka innych:lol:mała Ania jest strasznie irytująca i wręcz wkurwiająca:evil:ciekawe czy jakiś nowy lachon wejdzie w miejsce Dużej:crazy:chyba najsłabszy odcinek tego sezonu:sad:
 
Coraz częściej odnoszę wrażenie że Stifler to postać podstawiona albo celowo wykreowana na potrzeby programu, szczególnie po tych jego monologach przed kamerami. :D
przeciez oni sa wszyscy wykreowani na potrzeby programu. Programy te maja normalne scenariusze mimo tego, iz wydawac sie moze, ze to taki wielki spontan.
 
  • Like
Reactions: mat
Stifi akcja w samochodzie beka na głos.
"karan, karan, karan"
i
Dupa: "Tym sposobem rozwaliłeś właśnie cały dzień nie"
Stifi: "Jest noc"
W ogóle ten jego ryj jest bezbłędny ;)
 
Stifi akcja w samochodzie beka na głos.
"karan, karan, karan"
i
Dupa: "Tym sposobem rozwaliłeś właśnie cały dzień nie"
Stifi: "Jest noc"
W ogóle ten jego ryj jest bezbłędny ;)
Ale jak pocisnął, że dała dupy Alanowi :lol:
 
Ale jak pocisnął, że dała dupy Alanowi :lol:
No rozjebało, ale jak Magda zaczęła o Alanie mówić, a Stifi ją przedrzeźniał i w takim Hamletowskim geście wystawił rękę i "Karan, Karan, Karan". To już mnie to rozjebało max. W ogóle kurwa te teksty przed kamerą to nie wiem ktoś mu piszę, czy on tak od siebie.
Wojtek też jest prze chuj. Który to sezon 4 czy 5 nie wiem, nie jestem sajko. Dupił "Małą", a potem nagle go zraziła, bo jest chamska. Przecież to zwykła dresiara, to on się jorgnął dopiero teraz? ;D Wydaje mi się, że mu się ruchać chciało, a że jest cienki zawodnik to się wziął się za "Małą". Kogo załuchał Wojtek w ogóle kiedykolwiek? Te dwie typiary w poprzednim sezonie co miał być ostro trójkąt, a jedna mu się porzygała i jeszcze ją poszedł trzymać za włosy? Dobrze, że jej nie przepłaszał :D
 
No rozjebało, ale jak Magda zaczęła o Alanie mówić, a Stifi ją przedrzeźniał i w takim Hamletowskim geście wystawił rękę i "Karan, Karan, Karan". To już mnie to rozjebało max. W ogóle kurwa te teksty przed kamerą to nie wiem ktoś mu piszę, czy on tak od siebie.
Wojtek też jest prze chuj. Który to sezon 4 czy 5 nie wiem, nie jestem sajko. Dupił "Małą", a potem nagle go zraziła, bo jest chamska. Przecież to zwykła dresiara, to on się jorgnął dopiero teraz? ;D Wydaje mi się, że mu się ruchać chciało, a że jest cienki zawodnik to się wziął się za "Małą". Kogo załuchał Wojtek w ogóle kiedykolwiek? Te dwie typiary w poprzednim sezonie co miał być ostro trójkąt, a jedna mu się porzygała i jeszcze ją poszedł trzymać za włosy? Dobrze, że jej nie przepłaszał :D
Wojtek nic chyba wczesniej nie zaliczył.
 
Stifi akcja w samochodzie beka na głos.
"karan, karan, karan"
i
Dupa: "Tym sposobem rozwaliłeś właśnie cały dzień nie"
Stifi: "Jest noc"
W ogóle ten jego ryj jest bezbłędny ;)

Kurwa Stifi miażdży :D Przecież, żeby nie on to ten program można kasować, bo nie ma sensu :D
 
Racja odcinek nudny w chuj. Kurwa co oni tam robili 2 tyg że nawet ciężko coś zmontować ciekawego:sad: 2 ostatnie odcinki kupy straszne a następny po zapowiedzi też może być lipny. Niech już kończą jak ma być taka nuda!
 
Racja odcinek nudny w chuj. Kurwa co oni tam robili 2 tyg że nawet ciężko coś zmontować ciekawego:sad: 2 ostatnie odcinki kupy straszne a następny po zapowiedzi też może być lipny. Niech już kończą jak ma być taka nuda!

tzn 10 odcinkow nakrecili w 2 tygodnie?
 
Back
Top