Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

hahah, pod Gienkiem, który nie ogarnia, że mu się bilety wysyła. @Gienek @DanHendoTKO zwróciliście te bilety? Co za srebrniki wam mam oddać? Czy bijecie się w pierś i mówicie, że to wasza wina? ;p


Jeżeli to ich wina to własnie jesteśmy świadkami niesprawiedliwości równej aresztowaniu niewinnego kibica Legii na 4 lata.
 
Jakby fota była to by było git. Dogadamy się na priv nie będę się tu strzepil

no odpisałeś git, więc myślałem, że była, mam tylko nadzieję, że te powrotne zwróciliście, bo mnie zrujnujeta

@halibut wolę oddać hajs i mieć czyste sumienie, niż mieć u kogoś złe uczucia
 
Nie zwróciliśmy bo drugiej foty tez nam nie przeslales. Wina leży po obu stronach i cześć. Nie chce żadnej kasy od Ciebie a DanHendo wisisz 80 zl
 
Nie zwróciliśmy bo drugiej foty tez nam nie przeslales. Wina leży po obu stronach i cześć. Nie chce żadnej kasy od Ciebie a DanHendo wisisz 80 zl

wysłałem na konwie grupowej mordo :( to była jedna fotka z dwoma biletami w jedną i drugą stronę
 
Ale jej nie było, nic nie poradzę. Mogliśmy wcześniej się ogarnąć ale chuj jest nauczka. Każdy kupuje sobie sam bilety i cześć
 
Pomylić T Ja z Miszonem, to prawie taka sama beka jak pomylić redaktora niskiego krula z pracownikiem KSW z prywatnym kierowcą.

Ej, swoją drogą, jak się rejestrowałem tutaj i odpowiadałem na to pytanie, bodajże jaka jest największa organizacja na świecie, bałem się nie wpisywać KSW, żeby nie wyłapać bana na wstępie.

Pozdro, chłopaki! :beer:
 
Pomylić T Ja z Miszonem, to prawie taka sama beka jak pomylić redaktora niskiego krula z pracownikiem KSW z prywatnym kierowcą.

Ej, swoją drogą, jak się rejestrowałem tutaj i odpowiadałem na to pytanie, bodajże jaka jest największa organizacja na świecie, bałem się nie wpisywać KSW, żeby nie wyłapać bana na wstępie.

Pozdro, chłopaki! :beer:

Jest metoda w tym :) Odsiew musi być
 
Ej, swoją drogą, jak się rejestrowałem tutaj i odpowiadałem na to pytanie, bodajże jaka jest największa organizacja na świecie, bałem się nie wpisywać KSW, żeby nie wyłapać bana na wstępie.
BY się zarejestrować na cohones trzeba odpowiedzieć na takie pytanie :D?
 
BY się zarejestrować na cohones trzeba odpowiedzieć na takie pytanie :D?

No ja musiałem, dzisiaj. Pewnie zabezpieczenie przed niedoinformowanymi redaktorami niskiego krula, jak w końcu pomyliłem tego Miszona z TJem, to mogłem pomylić KSW z UFC.
 
Spokojnie :D na twoim miejscu tez korzystał bym z okazji :P
Bracie Ahmedzie, ja ją chcę jak coś. Mogę nawet przyjechać do krk do niej, fajna była :D

No ja musiałem, dzisiaj. Pewnie zabezpieczenie przed niedoinformowanymi redaktorami niskiego krula, jak w końcu pomyliłem tego TJa z Miszonem, to mogłem pomylić KSW z UFC.
spokojnie @Konrad_94 , pomyłki się zdarzają. Np komuś w ksw Leszek pomylił się z sędzią i teraz głupio chłopa wywalić po takim czasie...
 
Szef wie, żeś konto tu założył...?
C:\Users\UZYTKO~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
C:\Users\UZYTKO~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

Nie zdążyłem się jeszcze pochwalić, pewnie zaraz dostanę bana na dwóch forach. Jednocześnie. No trudno. ;)

A , to Ty !

Witaj na cohones! :D

spokojnie @Konrad_94 , pomyłki się zdarzają. Np komuś w ksw Leszek pomylił się z sędzią i teraz głupio chłopa wywalić po takim czasie...

Nie znałem nikogo z ekipy Cohones, przyszedłem po gali, bo „zdrajca” Wewiur mnie zaprosił i chciałem spiknąć się z kilkoma osobami z niskiego krula. Jeśli faktycznie pomyliłem Miszona z TJem, to szczerze przepraszam za swe występki, jeśli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam jeszcze mocniej , najmocniej itd. Byłem już naprawdę wstawiony i taka wielka beka z tego, o matko. Pomylić się rzeczą ludzką, pomylić się po pijaku rzeczą normalną, już naprawdę nie chcę mówić o tym, że pół zlotu miało mnie za pracownika KSW z prywatnym kierowcą. W każdym bądź razie przepraszam jeszcze raz Miszona, przepraszam TJa, przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moim haniebnym czynem.

Swoją drogą, czytałem też wcześniej, że jakieś rachunki nieuregulowane były i ze swojej strony powiem tyle, żeby nikt mi zaraz nie zarzucił na wstępie, że zamawiałem, a nie płaciłem, że za swoje trunki płaciłem od razu, bo z doświadczenia wiem, że na końcu zawsze ze zbiorowego płacenia ktoś jest niezadowolony albo generalnie wynikają problemy.

Atmosfera mnie zaskoczyła i mimo, iż jestem redaktorem niskiego krula (obawiałem się reakcji) , zostałem przyjęty bardzo dobrze, nie mogę słowa powiedzieć złego. Ale to pewnie dlatego, że przez 3/4 imprezy dla większości byłem pracownikiem KSW z prywatnym kierowcą. :boss:
 
cienka linia oddziela bycie autoironicznym a posiadanie strasznie spiętej dupy. just sayin :)

Zgadzam się w 100%. ;)

Jeszcze raz pozdrawiam i podkreślam dobrą atmosferę, nie spotkało mnie u Was nic złego. Może ten browar po 20 zł za litrę, trochę przesada, gdzie faktycznie jak Kaczka mówi w swoim profesjonalnym podcaście - niby dobry na początku, ale im dalej tym gorzej. No ale za to nie mogę obwinić nikogo ze zlotu.

Pozdro!
 
Zgadzam się w 100%. ;)

Jeszcze raz pozdrawiam i podkreślam dobrą atmosferę, nie spotkało mnie u Was nic złego. Może ten browar po 20 zł za litrę, trochę przesada, gdzie faktycznie jak Kaczka mówi w swoim profesjonalnym podcaście - niby dobry na początku, ale im dalej tym gorzej. No ale za to nie mogę obwinić nikogo ze zlotu.

Pozdro!
Kogo osobistym Januszem byłeś na zlocie ;)???
 
A właśnie, kto mówił na filmiku z Browaru "jebac muslimow" gdzieś tam przy początku? Mój tata wybuchł śmiechem jak to usłyszał :D
 
Back
Top