Viaplay wycofuje się z Polski

Hejterones pisze o końcu ViaPlay (zgodnie z faktami xD) a Gleba podpisał REKORDOWY kontrakt na 6 walk (!).


1689843028321.png
 
Wy tu snujecie teorie, a Maciuś uświadamia, że KSW to produkt międzynarodowy dla wajaplej. I co Wy na to?

Wszystkich zaskoczyło - a ile miechów temu o tym pisaliśmy Byku jak tylko były spadki na giełdzie i zmiana prezesa?

Dobra 6 tygodni temu o tym pisaliśmy - no giełdy nie oszukasz xD

Viaplay Group (“the Group”) today announced a new Nordic country-based operating model and changes to its executive management team. This follows the announcement on 5 June of changes to the Group's short-term outlook for 2023, and the appointment of Jørgen Madsen Lindemann as President and CEO.
 
KSW ma umowę do końca 2025


więc myślę że mają wyjebane skąd i dokąd Viaplay się będą wycofywać.
 
O kurłaaaa xD - gdyby redakcja nie dała bana to Viaplay by nie padło xD Siła sugestii.

Dzięki za odbanowanie redakcjo!

Faktycznie przesadziłem ze swoim hejtem w kierunku redakcji MMAROCKS, która wykazała się miłosierdziem w moim kierunku!

Z mojej strony nie będę już poruszał kwestii politycznych bo to jednak jest Forum MMA - wszystkich fanów i kibiców Cohones pozdrawiam a hejterom to wiadomo...

Na banie nie mogłem przeżywać wspólnie z Kolegami Colloseum2 i potężnego starcia Purpurator-Szpilka (z potężnym dociążeniem Mariusza) a jak zobaczyłem, ze VBiaplay pada to prawie łza smutku mi z oka poleciała.

KSW ma przejebane - 60% spadek akcji, nowy CEO, który słynny jest z cięcia kosztów. Umówmy się KSW jest w Europie na Viaplay mniej popularne niż snooker i rzutki - w zagranicznych abonamentach nie ma nawet starych gal KSW do obejrzenia.




View attachment 68291
 
Teraz wiemy po co był Narodowy z dupy robiony po taniości na maxa z biletami za 50zł - by w sztuczny sposób podnieść wartość marki przed ewentualną sprzedażą albo partnerstwem z... może TVP albo TVN. Chuj wie. Będzie wesoło. Kelner już oświadczenie szykuje.

Wyniki KSW musiały być tragiczne - Glory dalej na Viaplay xD. Kickboxing > 2-ga federacja MMA na świecie.
Teraz się okaże czy ta ucieczka do przodu w myśli "zastaw się a postaw" utrzyma ich centymetr powyżej poziomu gówna czy nie. Czipsy kupione.
 
Totalnie mam w chuju co się stanie z KSW, ale mam nadzieje że to jest moment kiedy liga angielska wraca do domu :antonio:
Niby tak, ale studio i opakowanie spotkań mieli naprawdę na fajnym poziomie. Plus wypłynęło tam trochę nowych twarzy (Radzio Przybysz top), które mam nadzieję dołączą tam, gdzie będą Premiership pokazywać.
No i Bundes w końcu wróci do mainstreamu, bo to jest liga, którą się świetnie ogląda.

Co do Galaktikos - na chuj maja tam zostawać? Śmiem twierdzić, że streaming gal KSW zza granicy to max 2% oglądalności. Najlepsze, że dopiero podpisali nowy kontrakt :beczka: W sumie z naszej perspektywy te gale co miesiąc były w chuj wygodne i chciałbym, żeby kolejny POTĘŻNY PARTNER utrzymał tą częstotliwość. Nie zmienia to faktu, że jak sobie przypomnę tę mocarną konferencję z Kopytem, który ją prowadził i kelnerem, który ogłaszał nową erę polskiego MMA, to aż mnie brzuch boli z beki :beczka:
 
Niby tak, ale studio i opakowanie spotkań mieli naprawdę na fajnym poziomie. Plus wypłynęło tam trochę nowych twarzy (Radzio Przybysz top), które mam nadzieję dołączą tam, gdzie będą Premiership pokazywać.
No i Bundes w końcu wróci do mainstreamu, bo to jest liga, którą się świetnie ogląda.
Niby tak, oprawa spoko tylko mnie mordko interesuje koniec końców jedno, jakość transmisji a VP miała ją fatalną i chuj z nimi. Nie te żebym był "biznesmenem" który na nic nie ma czasu, ale serio nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem jakieś studio i słuchał pierdolenia typów przed neczem. Obejrzeć mecz, w przerwie się odlać i przygotować ewentualnie szamkę na 2 połowe i nara.
 
Nie rozumiem tej satysfakcji niektórych, niech sobie KSW funkcjonuje, przynajmniej jest o czym gadać i z czego się pośmiać, zdarzają się przecież fajne walki i gale.

Najbardziej pali się koło dupy dziennikarzom, którzy porzucili C+ i inne dobre redakcje. A może D. Durniat i spółka w końcu zostaną zatrudnieni przez Kawula i Lewandowskiego, i wszystko będzie stało na nogach, będą mogli sobie chwalić szefów do woli.
 
Niby tak, oprawa spoko tylko mnie mordko interesuje koniec końców jedno, jakość transmisji a VP miała ją fatalną i chuj z nimi. Nie te żebym był "biznesmenem" który na nic nie ma czasu, ale serio nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem jakieś studio i słuchał pierdolenia typów przed neczem. Obejrzeć mecz, w przerwie się odlać i przygotować ewentualnie szamkę na 2 połowe i nara.
Tak - skonfrontujmy to z rzeczywistością - ja mam na poddaszu prawie jak Pawel Ryt pogromca klasy robotniczej - 75 cali OLEDa 4k od SONY i jak włączałem ViapPlay to mi oczy puchły i miałem na ekranie pixele wielkości palca - @Dominik Durniat mnie jebał, że on ma obraz KRYSZTAŁOWEJ jakości a ja mu napisałem, że 720p to ponad 2x niższa rodzielczość niż 1080p - zostałem zwyzywany (w sumie to tak 2.2x niższa rozdziałka) - w czasach gdy 4k staje się standardem - 8x wyższa rozdzielczość. Nawet Janusz ma w domu tani TV 4k i odpala Wajaplej i mówi Grażyna coś tu jest zjebane - czemu to tak wygląda Ojciec Mateusz był w 4k i wyglądał jak brzytwa. Zobaczcie fora poza MMA jak tam ludzie jebią po "jakości" Viaplay.
 
Nie rozumiem tej satysfakcji niektórych, niech sobie KSW funkcjonuje, przynajmniej jest o czym gadać i z czego się pośmiać, zdarzają się przecież fajne walki i gale.

Najbardziej pali się koło dupy dziennikarzom, którzy porzucili C+ i inne dobre redakcje. A może D. Durniat i spółka w końcu zostaną zatrudnieni przez Kawula i Lewandowskiego, i wszystko będzie stało na nogach, będą mogli sobie chwalić szefów do woli.
No ja bardzo liczę na to, że ten globalny produkt zostanie na Viaplay.
 
KSW ma umowę do końca 2025


więc myślę że mają wyjebane skąd i dokąd Viaplay się będą wycofywać.
Tylko na uj im tylu Polaków na kontraktach? Jest ich chyba z 250.
 
Tak - skonfrontujmy to z rzeczywistością - ja mam na poddaszu prawie jak Pawel Ryt pogromca klasy robotniczej - 75 cali OLEDa i jak włączałem ViapPlay to mi oczy puchły i miałem na ekranie pixele wielkości palca - @Dominik Durniat mnie jebał, że on ma obraz KRYSZTAŁOWEJ jakości a ja mu napisałem, że 720p to ponad 2x niższa rodzielczość niż 1080p - zostałem zwyzywany (w sumie to tak 2.2x niższa rozdziałka) - w czasach gdy 4k staje się standardem - 8x wyższa rozdzielczość. Nawet Janusz ma w domu tani TV 4k i odpala Wajaplej i mówi Grażyna coś tu jest zjebane - czemu to tak wygląda Ojciec Mateusz był w 4k i wyglądał jak brzytwa. Zobaczcie fora poza MMA jak tam ludzie jebią po "jakości" Viaplay.
Ja mam 85' (pozdro Ryt) i jak człowiek oglądał mecz PL w 4k a przesiadł się na to gówno za które płacił a miał 720p to tylko cieszyć się że to jebło. Dureń jak oglądał na telefonie to może miał i kryształ obraz. Nie dość, że jakość chujowa to jeszcze to zacinanie się (w chacie światłowód 1 GB z pingiem około 8) albo w ogóle wyrzucanie z transmisji, ale kurwa sprawdź bebechy :DC:
Jak dobrze, że tu kurwy padły ::jondance::
 
Pewnie ich przygarnie jakiś streaming typu DAZN. Wątpię w rychły upadek KSW.
 
Back
Top