Uncharted 4

Właśnie ukończyłem - 16,5 godziny na najtrudniejszym dostępnym na starcie poziomie. Chwila przerwy i ogrywam dalej :D Coś pięknego.
Też mam przeczucie, że zaraz po pierwszym przejściu będzie następne. Ale mi zejdzie na pewno dłużej, zwłaszcza jak będę wszystko tak wnikliwie obserwował jak do tej pory :wink:
 
Skończyłem po prawie 18 godzinach. Cóż mogę powiedzieć? Mega satysfakcjonujące i perfekcyjne zamknięcie serii z niesamowitą "kropką nad i" jakim jest epilog. Nie ma co się rozpisywać nad grafiką, bo wyznacza ona nowe standardy - ilość i jakość detali w grze powala. Jestem pewien, że graficznie już nic lepszego na PS4 nie zobaczymy ... oczywiście do momentu TlOU 2. Ale to co najbardziej spodobało mi się w U4 to smaczki, nawiązania do poprzednich częśći, gra na emocjach, relacja Drake-Elena!!! sceny przerywnikowe, które sprawiają, że to już nie jest zwykła gra, ale film. Niesamowita robota Naughty Dog, którzy podeszli do sprawy z wielkim szacunkiem do fanów, ale i widać, że tworzenie tej gry sprawiło im mnóstwo frajdy.
Bezsprzecznie najlepsza część serii.
 
Ja zakupiłem wczoraj, we wtorek pewnie będę miał w paczkomacie i tak sobie myślę, że jak w czwartek rano usiądę to chcę zobaczyć napisy końcowe przed KSW w piątek :)
 
Zassalem dzis Uncharted Kolekcje Drake'a i Uncharted 4. Czy moge spokojnie zaczac od 4 nie psujac sobie zabawy z poprzednimi ?
 
Zassalem dzis Uncharted Kolekcje Drake'a i Uncharted 4. Czy moge spokojnie zaczac od 4 nie psujac sobie zabawy z poprzednimi ?
Ja bym jednak polecał iść po kolei, zawsze będziesz lepiej czuł relacje między bohaterami czy nawiązania do poprzednich części. Ewentualnie jedynkę można pominąć bo najsłabsza technicznie i fabularnie też jeszcze dosyć płytka ;)
 
Świetna gierka przy której spędziłem naprawdę fajne chwile , zresztą jak przy poprzednich 3 częściach :-) Jak ktoś jeszcze nie przeszedł to gorąco polecam bo naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać !!!
 
Back
Top