UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Kurna, to dopiero pierwszy dzień w Zagrzebiu, a ja zrobiłem więcej niż kiedykolwiek. Fotki, rozmowy, ważenie, autografy. Korzystamy z WiFi, przynajmniej ja. Długo myślałem czy iść na Q&A, ale poszedłem i jednak nie ogarnąłem żeby zadać od razu drugie pytanie. Świetny wyjazd, świetne czasy, bardzo polecam
 
Kurna, to dopiero pierwszy dzień w Zagrzebiu, a ja zrobiłem więcej niż kiedykolwiek. Fotki, rozmowy, ważenie, autografy. Korzystamy z WiFi, przynajmniej ja. Długo myślałem czy iść na Q&A, ale poszedłem i jednak nie ogarnąłem żeby zadać od razu drugie pytanie. Świetny wyjazd, świetne czasy, bardzo polecam
Wrzuć fotkę z Barnettem ;)
Po wczorajszym Q&A widać, że artysta w każdym calu a tekst o poddaniu w sypialni zniszczył mnie :D super sprawa spotkać kogoś takiego, przybić piatke itd
 
Zdrażnił mnie rywal Damiana Stasiak a poza tym
517nmr.jpg
 
Przepraszam za przerwę w relacji na Snapie. Niestety to, co działo się wczoraj, nie nadaje się do publikacji. Mamo, tato, zawsze was kochałem [*]

Hahaha, po snapach z busa mozna bylo sie tego domyslec :D Liczymy na relacje z dzis!
 
Wlasnie dyskutujemy z Miszonem jaki jest najlepszy sposob na pozbycie sie ciala. Co najlepsze za przyklad posluzyl mahonek xD ktorego stwierdzilibysmy najlepiej byloby zakopac 14 metrow pod ziemia

#mozgrozjebany
 
Wlasnie dyskutujemy z Miszonem jaki jest najlepszy sposob na pozbycie sie ciala. Co najlepsze za przyklad posluzyl mahonek xD ktorego stwierdzilibysmy najlepiej byloby zakopac 14 metrow pod ziemia

#mozgrozjebany
Toż to trzeba szalunki jebnac, ba larseny od razu +cały czas przepompowywac wodę gruntowa. Nie opyla się, kombinujcie dalej
 
Back
Top