UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Nie wiem czy pojadę bo jestem w złym stanie psychicznym, mentalnym ale jakbym jechał to wydałbym na całość łącznie z biletem ok. 600-700zl.

Zapewne nie powstrzymalbym sie od kupienia koszulek czy jakichs innych gadzetow podczas gali to pewnie z 1k zl by wtedy moglo wyjsc.
 
Wg ile planujecie wydać na UFC kasy? Chodzi mi o Hotel, jedzenie, alko itp.

Tym razem co prawda pojadę do Krakowa bez noclegu więc moje koszta ograniczą się do składki na wachę, jakiegoś obiadu (20-30 zł) i biletu. Ale będąc na KSW w krakowie wydałem 45 zł na nocleg (pokój dwuosobowy za 90 zł), jedzenie (2x obiady + jakieś drobniejsze rzeczy) koło 50-60 zł (ale tutaj wszystko zależy od osobistych predyspozycji, jednemu starczy pizza czy obiad domowy za 15 zł, a drugi pójdzie do knajpy i zje coś za 100 zł :)) i w sumie tak samo sytuacja ma się co do alko i imprezy ;) jeden kupi wódkę/piwa/whiskey w markecie i się zamknie w mniejszej sumie a inny pójdzie w tango, będzie się raczył drinkami i pęknie mu parę stówek na samym balecie :)
 
@Pietras... na bogatości, ja mniej na gale w szwecji wydałem (no ale bilety były w "promocji" :P)

Ja jeżeli będę miał możliwość wybrania się na galę, to myślę, że w 5 stówkach się zamknę.
 
Ja zakładam 250zł na bilet, 200zł na transport i teraz kwestia tego czy wrócę od razu do domu, czy będę nocował w Krakowie. Chociaż jak się okaże, że będzie sektor Cohones, to pewnie jakiś bar zaraz po gali, to możliwe, że wsiądę do autobusu o 8 rano, bez nocowania w Krakowie :D Więc +50/100zł szama/picie.
 
Czyli jak widzę, wzyscy myslą podobnie. Mam zamiar zamknąć się w 1000/1300 zł. Zależy za ile kupie bilet. Bo jak już to idę na całość bo chcę VIP, jak będą w kwocie do 500 zł.
 
Ja mam zamiar nie szaleć i kupić bilet za 300zł ale cholera wie jakie to miejsca.

Może ktoś mi na mapce areny pokazac gdzie są dobre miejsca????? ktoś kto był na KSW i spokojnie oglądał waleczki
 
A po co nocować w Kraowie? Obojetnie z jakiego miejsca Polski sie jedzie - po co nocowac? Ot, wbijasz, gala, impreza, wracasz ;p a jesli juz, polecam osboiscie moj uochany http://www.kajzerhostel.pl/ . Kiedys na zdjecia filmowe wybralem ten hostel dla ekipy. Okazalo sie ze swietny poziom i ta rodzinna atmosfera :)
(jeju , brzmie jak z taniej reklmy)
 
Swoja drogą, jedzie ktoś ze Sląska(Gliwice/Katowice) ?

A ja u siebie widze to wszystko tak:
Bilet - 150/300 zl
dojazd - 20 zł/40 zł
jedzenie - 30 zł
alkohol/rzeczy - 50 - 100 zł
 
U mnie sam dojazd w dwie strony wyjdzie 200zł. Bilet chciałem z dobrym widokiem, ale też z tym pakietem VIP. Na noclegu moze zaoszczędze spiac o kumpla, ale jeszcze nie wiem.
 
Ja to wstępnie liczyłem:
bilet 200 zł
dojazd 100 zł
nocka 100 zł
jedzenie i inne wydatki 100 zł
 
Ja mam zamiar coś droższego, ale nie liczy się to za ile ktoś bilet kupuje, liczy się to, że ktoś ma jaja i będzie jak dla mnie.
 
ja zamawiam bilet w lozy cohones :D panowie tak srednio ile chcecie wydac na bilety? ja wiecej jak 400 nie dam
 
Również planuje przy celować w jakiś bilet w granicach 500-600 zł, tyle że zamiast pierwotnie planowanego trzydniowego pobytu w KRK z ważeniem będę musiał się ograniczyć do jednodniowej podróży
 
ja z ziomkami ustalilismy cene za bilet 300zl wiadomo ze jak beda jakies lekko droższe a duzo lepsze miejsca to wiadomo bierzemy..i jedziemy wstepnie juz w piatek :)
 
Ja bym chciał bilet w sektorach "perfect view" czyli mniej więcej na środku i nie za wysoko ale tez nie za nisko. Takie były na KSW29, kosztowały chyba 280zł. Myślę, że 300zł za bilet mogę dać + 100zł na jakąś szamę i dojazd
 
Nie zapominajcie też o tym pakieciku VIP, o którym pisał Wojsław, który można dołączyć do każdego biletu. Wejście na konferencje + jakieś inne plusiki. Ja chciałem dostać bilet z pakietem vip do jakichś 300/400 zł. Oczywiscie sektor cohones :)
 
Ja to jak bym przyjechał na galę to dopiero w sobotę po południu, więc vipowski pakiet mi nie jest potrzebny. Do tego tak jak midern nie mam znajomych, którzy by się interesowali jakoś szczególnie mma, więc jak coś to będę z januszem/januszami :P
 
Ja to jak bym przyjechał na galę to dopiero w sobotę po południu, więc vipowski pakiet mi nie jest potrzebny. Do tego tak jak midern nie mam znajomych, którzy by się interesowali jakoś szczególnie mma, więc jak coś to będę z januszem/januszami :p
Janusze to też jakaś ekipa :) najgorzej, jak ktoś mieszka daleko i nie ma zupełnie z kim się wybrać, nawet żadnego Janusza nie ma, wyobrażam sobie że wówczas średnio się chce jechać
 
Janusze to też jakaś ekipa :) najgorzej, jak ktoś mieszka daleko i nie ma zupełnie z kim się wybrać, nawet żadnego Janusza nie ma, wyobrażam sobie że wówczas średnio się chce jechać

Mieszkam daleko i niezupełnie mam się z kim wybrać, nawet żadnego Janusza nie mam, ale jadę, liczę na podłączenie się do ekipy ITC/Cohones. Jak w jakiś sposób zgranie się z forumowiczami nie wyjdzie (na co nie liczę) to wtedy już raczej nie pojadę i przeznaczę hajsy na KSW w Gdańsku.
 
No jakby janusze się nie zdecydowali, to ja raczej samemu jechał nie będę.
Nie dziwię się wcale, tak jak pisałem
nawet żadnego Janusza nie mam, ale jadę
Midern w takim razie mocno trzymam kciuki żeby wszystko Ci tak wypaliło, bo szkoda by było odpuścić takie historyczne wydarzenie!

Wniosek z tego taki - szanuj Janusza swego, możesz nie mieć żadnego! ;)
 
Ty wybierasz się do Krakowa?
Nie śledzę również, teraz wlazłem. Raczej jak kredytu nie wezmę specjalnie to niestety nie ma szans. Jak ogłaszana była 2(?) lata temu możliwa Łódź to już miałem plany zarysowane, a i opcję noclegu. Kraków i obecne realia u mnie zmienił sporo. Z resztą powyższa kwestia towarzystwa też moim problemem.
No, ale jestem ciekaw w ogóle cen, na razie tylko domniemania chyba w tej kwestii?
 
No, ale jestem ciekaw w ogóle cen, na razie tylko domniemania chyba w tej kwestii?
ja max chce wydać na bilet 400, ale jeśli będą tańsze to się nie obrażę. Rozumiem, że z Twojego miasta jest daleko i kosztownie ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top