Podwieszony UFC Rotterdam (02.09)- Bilety, Doloty, Noclegi itd.

Pojawisz się na gali UFC w Rotterdamie?

  • Będę na pewno, nie przepuszczę takiej okazji

    Votes: 4 25.0%
  • MMA to obciach, a UFC jest dla leszczy, będę w tym czasie czytał Tołstoja albo grał w kierki

    Votes: 12 75.0%

  • Total voters
    16
Nocleg gdzie?

Rotterdam


Tak na szybko

czwartek - wylot, zakwaterowanie w Rotterdamie, zwiedzanie, najebka
piątek - regeneracja, zwiedzanie, ważenie, hotel z zawodnikami, nocne zwiedzanie, najebka
sobota - szybka regeneracja, wypad do Hagi, miasto, plaża, powrót na gale, ewentualnie hotel z zawodnikami, najebka
niedziela - szybka regeneracja, trip do Amsterdamu, powrót wieczorem, najebka
poniedziałek - regeneracja, wylot do Polski
 
Rotterdam


Tak na szybko

czwartek - wylot, zakwaterowanie w Rotterdamie, zwiedzanie, najebka
piątek - regeneracja, zwiedzanie, ważenie, hotel z zawodnikami, nocne zwiedzanie, najebka
sobota - szybka regeneracja, wypad do Hagi, miasto, plaża, powrót na gale, ewentualnie hotel z zawodnikami, najebka
niedziela - szybka regeneracja, trip do Amsterdamu, powrót wieczorem, najebka
poniedziałek - regeneracja, wylot do Polski
A nie lepiej?
czwartek- wylot, zakwaterowanie w Amsterdamie, najebka
piątek - najebka
sobota - wyjazd do Rotterdamu na gale, najebka
niedziela - najebka
poniedziałek - powrót do domu
??
 
Co do lotów, to zgadzam się z Kubą, Eindhoven najlepszym wyborem. Tanio z wielu polskich miast. Do tego pociągi bezpośrednio jeżdżą do Rotterdamu i Amsterdamu z dużą częstotliwością. Ceny i rozkład do sprawdzenia tu: www.ns.nl

Wrzucam też ceny lotów na dziś tam:
b73650cef7e72.png


I spowrotem:
f2565c92b79fd.png


Najciekawiej wygląda poranny wylot z Katowic i popołudniowy powrót albo do Kato, albo do Wrocławia.

Tak na szybko

czwartek - wylot, zakwaterowanie w Rotterdamie, zwiedzanie, najebka
piątek - regeneracja, zwiedzanie, ważenie, hotel z zawodnikami, nocne zwiedzanie, najebka
sobota - szybka regeneracja, wypad do Hagi, miasto, plaża, powrót na gale, ewentualnie hotel z zawodnikami, najebka
niedziela - szybka regeneracja, trip do Amsterdamu, powrót wieczorem, najebka
poniedziałek - regeneracja, wylot do Polski

Ja bym to widział tak :lol:
1. Czwartek- wylot do Eindhoven, przejazd do Amsterdamu, zakwaterowanie na jedną noc, zwiedzanie, picie, czy jak ktoś woli :fly:
2. Piątek- przejazd Rotterdamu, zakwaterowanie, zwiedzanie, ważenie, hotel zawodników, picie.
3. Sobota- zwiedzanie, picie, gala, ew. hotel, picie.
4. Niedziela- może wypad do tej Hagi.
5. Poniedziałek- powrót do pl.

Albo np. Gdybyśmy polecieli w piątek i wracali we wtorek to możnaby po przylocie pojechać do Rotterdamu, tam pt- ważenie, sob- gala, w niedzielę przejazd do Amsterdamu i zostać tam na poniedziałek i we wtorek z Amsterdamu do Eindhoven na lot do Polski.

Oczywiście wszystko to takie gdybanie póki co, ale mam dziś duzo wolnego czasu więc postanowiłem coś naskrobac :D
 
Albo np. Gdybyśmy polecieli w piątek i wracali we wtorek to możnaby po przylocie pojechać do Rotterdamu, tam pt- ważenie, sob- gala, w niedzielę przejazd do Amsterdamu i zostać tam na poniedziałek i we wtorek z Amsterdamu do Eindhoven na lot do Polski.

Przy założeniu noclegu w dwóch miastach ten pomysł jest lepszy. Odhaczymy Rotterdam i sprawy ważeniowo-galowe i udrzemy do Amsterdamu gdzie będziemy mieli sporo czasu na zwiedzanie bez zbędnego pośpiechu. Ze stolicy 2h do Eindhoven

Wyjeżdżając w niedziele z Rotterdamu jechać przez Hage i tam chwile posiedzieć. Warto

Bilet weekendowy na przejazdy kolejowy by się przydał ;) Mniej korowodu i możliwe, że taniej
 
  • Like
Reactions: Tjo
W sumie też mi się wydaje, że pt-wt w tej opcji byłby lepszy.
Ceny lotów takie same, z tym, że powrót najlepiej wychodzi do Poznania.
 
Wszystkie połączenia kolejowe na Hagę lecą przez Rotterdam. W Hadze macie zajebiste plaże - Scheveningen. @defthomas ma wkrętkę ostatnio na plażowanie w NL ;-) W okolicach Amsterdamu z kolei w Zandvoort. W pobliżu Rotterdamu warto zajrzeć do Goudy na targi serów.
 
Przejrzałem też ceny noclegów w Amsterdamie i Rotterdamie dla przykładowych 8 osób, w przedziale 100-150 zł/noc/os coś ogarniemy.
 
Generalnie ładują w rośliny w pytę chemii. Szybciej, więcej i mocniej.
tymbardziej, ze tam nie ma zadnych kontroli. ale wszyscy mysla, ze tam mega jakosc, a to gowno prawda. trzeba sie nachodzic do malo znanych kofikow, zeby znalzc dobrego naturala.
 
  • Like
Reactions: Tjo
tymbardziej, ze tam nie ma zadnych kontroli. ale wszyscy mysla, ze tam mega jakosc, a to gowno prawda. trzeba sie nachodzic do malo znanych kofikow, zeby znalzc dobrego naturala.

Obawiam się, że na tę chwilę jak sobie sam nie wyhodujesz, to nie znajdziesz. Jedynie apteka i na receptę :-)
 
Obawiam się, że na tę chwilę jak sobie sam nie wyhodujesz, to nie znajdziesz. Jedynie apteka i na receptę :-)
jest pare takich w amsterdamie. jest tez jeden typ co wysyla, ale 20 za g. chociaz i tak sie oplaca jak czyste. w czechach jest duzo lepiej.
 
  • Like
Reactions: Tjo
Najlepsze opcje pod nasze plany wyjazdowe, o których wyżej pisał @zoom

Piątek, 1 września
KATOWICE - EINDHOVEN

385493c3483c5.jpg


Wtorek, 5 września
EINDHOVEN - POZNAŃ

1c0e749a01c8c.jpg


140zł!

Mówcie co chcecie ale ja bym już rezerwował zanim cena wzrośnie
 
Najlepsze opcje pod nasze plany wyjazdowe, o których wyżej pisał @zoom

Piątek, 1 września
KATOWICE - EINDHOVEN

385493c3483c5.jpg


Wtorek, 5 września
EINDHOVEN - POZNAŃ

1c0e749a01c8c.jpg


140zł!

Mówcie co chcecie ale ja bym już rezerwował zanim cena wzrośnie
Dajcie mnie juz pensje a kupuje!
 
Ja się wpisuję na listę chętnych na wyjazd. Przeloty sprawdzę później, coś tam z Gdańska powinienem znaleźć.
 
1. Voranek
2. Zoom
3. Spam
4. Muras
5. Matszo
6. Halibut
7. SynRomana
8. Midern
9. @MirsadBektic potwierdzasz?
10. @kapusta ?
11. Wiśnia

Kto chętny to zgłaszać swoją gotowość do działania. Geneze naszych wyjazdów znacie także wiecie czego możecie się spodziewać na tymże w Holandii
 
Back
Top