UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Panowie wiecie może czy od razu trzeba płacić za bilety czy może tak jak np. było w przypadku KSW 27 był tydzień na uiszczenie opłaty?
 
Mi nie działa hasło na evetim: "UFCPOLAND". Jak daje fight club pre sale. Ktoś coś wie?
 
Dlaczego nikt nie przeczyta kilku ostatnich postów tylko każdy się dziwi że kod nie działa. Co się z Wami dzieje ludzie? :lol:
 
Mam A10 - rząd 13

29qtqoq1de1m.gif
 
Last edited:
Podjąłem męską decyzję, żeby nie być samolubnym i kupić bilet tylko dla siebie, kupiłem 5x100. JAM JANUSZ! :lol:
 
My (ITC) bierzemy sektor A1/A20 albo A10/A11 z naciskiem na A1 za 400pln.

E: Właśnie wprowadzili zakup tylko z kodem, 1h obsuwy więc bez ciśnienia.
 
Wiedziałem, ze mi się to wszystko trafi w tedy kiedy nie będę miał czasu na ogarnięcie czasowo biletów. Jest szansa, że będą jakieś dobre miejsca po 10 marca? :/ Trochę przespałem, temat w tym tygodniu i brakuje mi funduszy, żeby kupić coś lepszego, a wolałbym poczekać i faktycznie kupić te za 400 zł niż te za 250.
 
Wiedziałem, ze mi się to wszystko trafi w tedy kiedy nie będę miał czasu na ogarnięcie czasowo biletów. Jest szansa, że będą jakieś dobre miejsca po 10 marca? :/ Trochę przespałem, temat w tym tygodniu i brakuje mi funduszy, żeby kupić coś lepszego, a wolałbym poczekać i faktycznie kupić te za 400 zł niż te za 250.
Nie przejmuj się. W hali tak naprawdę nie ma słabych miejsc. Te za 400 zł prawie się nie różnią od tych za 250 zł.
 
Widzę, ze już sporo wykupionych tych biletów :o o:. huu trudno biorę ten za 250.

Gdzie panowie tak mniej więcej wykupiliście miejscówki bo ja sam i fajnie byłoby, spotkać jakąś cohonesowa mordeczkę ? ;-)
 
My (ITC) bierzemy sektor A1/A20 albo A10/A11 z naciskiem na A1 za 400pln.

E: Właśnie wprowadzili zakup tylko z kodem, 1h obsuwy więc bez ciśnienia.
Obsuwy? Ja kupiłem zaraz o 11.00 bez problemu. Chyba ze im sie zaraz serwer wysypał.
 
Obsuwy? Ja kupiłem zaraz o 11.00 bez problemu. Chyba ze im sie zaraz serwer wysypał.

Nie o to chodzi. O 11 można było kupić nie mając żadnego kodu, a chwilę przed 12 już trzeba mieć kod.

Moim zdaniem miejsca za 250pln nie mają dobrej widoczności. Dobra widoczność jest z płyty. Tam widzisz 2 mrówki, a parter na telebimie. 1500pln nie rzyga się na darmo. Natomiast lepiej kupić za 600 na trybunach niż za 600 na płycie.
 
Sektor: Sektor C11, Rząd: 30, Miejsce: 14

Dobra bilet za 2 stówk, jak będą jeszcze dobre miejsca w marcu może uda mi się coś lepszego wyrwać ;-)
 
Też byłem, siedziałem między C/B i szału nie było. Tzn. widziałem zawodników w miarę przejrzyście, ale daleko.
 
Back
Top