UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Jutro gdzieś przed 11 w Krk
W niedziele powrót z rana bo na 16:00 do pracy :lol:

Wasze maratony troche mnie przerażają. Mi by się nie chciało :lol:
Moje 3h wypadają blado przy Was
 
Na początku też mi się nie chciało @VoRaNeK bo sam, bo daleko itd. Ekipa się jednak zebrała na miejscu, hostel jest, wszystko jest. Więc przygoda będzie spora i jadę.

@Szady to lipa, myślałem, że tez może wracasz pociągiem. Ja chyba o 18 będe w Gdyni.

No nic, na miejscu na pewno się jakoś spikniemy :)
 
kurwa nosi mnir już strasznie, wracam z pracy pakuje się, spanie, pobudka 5 na siłownie i od razu po siłowni na dworzec i do busika :D i witaj przygodo :D. Kurwaaaaaaa już bym chciał być w drodze :D
 
A właśnie. Pytanie za 10000000000 punktów:
GDZIE NA STARYM MIEŚCIE (I W OKOLICACH) W KRAKOWIE SERWUJĄ DOBRY KEBAB?
 
Wyjazd rozpoczety, gosc z ochrony lotniska powiedzial, ze bedzie ogladal i kibicowal Manuwie. Troche mi go szkoda :)
 
A właśnie. Pytanie za 10000000000 punktów:
GDZIE NA STARYM MIEŚCIE (I W OKOLICACH) W KRAKOWIE SERWUJĄ DOBRY KEBAB?
Zamiast kebaba polecam zabrać dziewczynę do Kompani Kuflowej koło wawelu :)
 
Dokładnie, weźcie sobie deskę oficera/szpadę na dwoje, do tego po piwku, orkiestra wam przygra i będziecie zadowoleni. Odwiedźcie też toaletę, fajnie posłuchać sucharów przy szczaniu.
 
Miałem ogarnąć wszystkie wywiady przed Krakowem. Nie udało się. Jem i idę na dworzec. WIDZIMY SIĘ JUTRO! POZDERKI!
 
Niestety nie, inne knajpy w których bywam to raczej tanie bary, w którym wpieprzam lunche w czasie pracy:). Może @Masu or @Comber
 
Spoko, dzięki. :) Ta Twoja knajpa mi pasuje - jak dają konkretne mięcho to jest dobrze. :)
 
Luźno, aczkolwiek o ile dobrze pamiętam to w Kompanii dają na rozchodnego jeszcze wiśnióweczkę, także wybór należy do Ciebie :D
 
@Orest może jutro podbijemy do Kompanii Kuflowej :D? @Szady Jeśli chcesz gdzieś zabrać kobietę to dobre żarcie jest w Mamma Mia (dobre pizze i makarony), Farinie (drogo strasznie, mają głównie ryby, makarony, owoce morza), Ed Red (mega mięcho), Pod Aniołami (staropolska), Aqua e Vino (włoska), Zakładka (francuska). Kebaby na Plantach w Kebabowni nawet dobre, chociaż nie jestem na bieżąco, bo staram się tego nie jeść. Jeśli chodzi o burgery to Moa Burger i Bobi Burger.
 
Siema, otrzymałem taką wiadomośc od eventim

"
Szanowni Państwo,

w wyniku końcowych prac produkcyjnych do Gali UFC Fight Night Kraków 2015 okazało się, że kupione przez Państwa miejsca nie gwarantują dobrej widoczności.

By zapewnić komfort oglądania gali, Organizator zarezerwował dla Państwa nowe miejsca z wyższej kategorii cenowej.

Wymiana biletów odbywać się będzie:

Piątek, 10.04.2015r. w godzinach 14:00 – 19:00 w Kasie przy wejściu nr. 2
Sobota, 11.04.2015r. od godziny 10:00 w Kasach przy wejsciach 2 oraz 3

Jeśli zakupili Państwo więcej niż 1 bilet prosimy o wspólne przybycie aby zapewnić miejsca obok siebie.

Zachęcamy do wcześniejszej wymiany.


Z wyrazami szacunku,
Zespół Eventim"

czy ktoś wie o co chodzi ?
xShOlpG4fYsDVcopeBWUeEIULNV_7p9QQpZP-2ZAjF1z7oveHaNj8GycC7qQ8u4-K7EUWBLa9OOjNehxQnbeA08JUwieUmFdtHmI02YJedbpbTD-uFD8QWixH6KL6NA=s0-d-e1-ft
 
Chodzi o to, że sprzedali mało biletów i jak masz chujowe miejsca, to możesz isc na miejsce lepszych, ktorych nikt nie kupil. I przy okazji pokazują że sa fajni i daja Ci z dobrej woli drogie miejsca
 
Zmusić do niczego nie mogą, ale widać, że chcą wypełnić miejsca bliżej klatki żeby siary nie było w telewizji...

IMO kto z Krakowa i okolic, a nie ma biletu to niech pcha się pod halę w sobotę, bo czuję, że będą na pałę za friko wpuszczać ludzi.

:bayan:
 
Wypieknial jeszcze ten Krakow przez ostatnie lata, nie az tak jak Torun, ale jednak. Dotarlem i licze na mase wrazen.
 
Wypieknial jeszcze ten Krakow przez ostatnie lata, nie az tak jak Torun, ale jednak. Dotarlem i licze na mase wrazen.

Przestań, ja chodzę już nakręcony, pociąg z Warszawy mam dziś o 10.35 :D, 13 w Krakowie, obiadek, wrzucić rzeczy do hotelu i 16 ważonko :D
 
@Orest może jutro podbijemy do Kompanii Kuflowej :D? @Szady Jeśli chcesz gdzieś zabrać kobietę to dobre żarcie jest w Mamma Mia (dobre pizze i makarony), Farinie (drogo strasznie, mają głównie ryby, makarony, owoce morza), Ed Red (mega mięcho), Pod Aniołami (staropolska), Aqua e Vino (włoska), Zakładka (francuska). Kebaby na Plantach w Kebabowni nawet dobre, chociaż nie jestem na bieżąco, bo staram się tego nie jeść. Jeśli chodzi o burgery to Moa Burger i Bobi Burger.
Jeśli chodzi o potężną dawkę mięsa to ja zawsze jestem na tak.
 
Back
Top