UFC on ESPN 3: N'Gannou vs. Dos Santos - dyskusje, kursy

Masz na myśli, że zawodnicy EFC walcząc w UFC prezentowali się gorzej niż debiutanci z innych federacji?

Mam na myśli, że jak widzę zawodnika EFC debiutującego w UFC, to zapala mi się lampka pod tytułem "słaby McLellan, tragiczny Potts czy nieradzący sobie w TUFie Cucciniello". Schemat przełamał co prawda Madge, ale po prostu jak widzę zawodnika EFC w UFC, to podchodzę do tego z dystansem. Ani McLellan, ani Potts z debiutantami w UFC pewnie nie walczyli (nie pamiętam teraz), ale ogólnie na tle innych nie pokazywali się z dobrej strony. Nie przyglądałem się jeszcze żadnemu z nich, więc chciałem zapytać, czy nikt nie stawia Townsenda. Po prostu pierwszy rzut oka na kartę :D
 
Też pograłem Miocicia, co do Zabita, to nie byłbym już go taki pewien. W ostatniej walce nie zachwycił, wyszło też jego kardio. Poza tym lubi udowadniać, że odnajduje się w płaszczyźnie w której przeciwniki dominuje i podejrzewam właśnie, że zejdzie z Ortegą do parteru żeby mu coś udowodnić... I tam zostanie poddany.



Stipe to wygra. Zespół DC wynalazł tylko jedną lukę w jego grze i skrzętnie to wykorzystał. Teraz nie będzie szans na podłączenie haka przy rozerwaniu klinczu, Stipe będzie na to przygotowany. A do czasu jak został podłączony dominował.
nie zgadzam się z tobą gdzie dominował?! Oceniasz 2 minuty walki? Daniel Cormier jest najinteligentniejszym zawodnikiem mma.Zakończy się tak samo jak w pierwszej walce
 
A Dequana Townsenda nikt nie stawia? Chyba wszyscy, byli zawodnicy EFC pokazali, jaka jest kolosalna różnica poziomów pomiędzy EFC a kimkolwiek z kim walczą ......nie ma żadnych szans ko 1 runda ...nie prawda wygrał jeden zawodnik z wagi piórkowej gremialnie skreślany wykrecił ko w puerwszej rundzie
 
W tej walce w ogóle nie wyglądał. Ale to była psychologiczna blokada po starciu ze Stipe. Teraz ma się dobrze.
Do czasu kolejnej blokady.
Jeśli Junior przetrwa pierwszą rundę ( a wiecej niż pewne jest to, że JDS będzie chciał wrzucić go na głęboką wodę) to Ubuntu ma pozamiatane. A jeśli Nigeru bedzie trzymał garde jak w walce ze Stipem, to raczej nawet nie dotrwa do decyzji.
 
Expertem nie jestem ale dla mnie Cigano idzie spać. Szamani w Kamerunie odprawili tajemne rytuały i Enganu jest nie do zatrzymania teraz.
 
Wiem, ale zawodnicy z EFC praktycznie zawsze prezentowali się gorzej od kogokolwiek w UFC.

Ten lungugubungu to mały nabity wariat bez kondycji z dobrą bazą judo i ciężkimi rękami, pewnie to wygra przez KO w 1r.
 
Lungibungi to nie skończył kiedyś Bahtiego... a ja jakoś do typa nie mam respektu po starciu z Damianem. Lungibungi mu nie dał rady tak wjebac jak nasz polski Yoel, to nie widze tego tez w UFC
 
Dorzucam:
176d8c62c1505c6f43fef3c231e77903.png
 
Franek poddanie x 18
Formiga ko x 15,5
Formiga vs Benaviedez - walka skonczy sie przed czasem x 2.8
JDS za 3.05
Reyes vs Dober walka skonczy sie przez decyzje x 2,19
Gordon vs Moret + Maia vs Martin - walka skonczy sie przed czasem x 5,12
Townsend x 3,40
Anders vs Moreira walka potrwa pelen dystans x 2,90
 
A Dequana Townsenda nikt nie stawia? Chyba wszyscy, byli zawodnicy EFC pokazali, jaka jest kolosalna różnica poziomów pomiędzy EFC a kimkolwiek z kim walczą w UFC.

Lungibambo ostatnio walczył chyba w ciężkiej albo przynajmniej z naturalnym ciężkim. Townsend to późne zastępstwo i do tego zawodnik półśredniej. 205 funtów to on chyba robil przez tydzień w McD... Różnica w przygotowaniach i sile senso stricte powinna być kolosalna na korzyść Afrykanera. Jednak chuj wie jak to wyjdzie w praniu. W końcu to zawodnik EFC... Mimo wszystko zagrałem po 1,4.

Sorry, że tak późno, ale ostatnio brakuje mi czasu na cohones. Przepraszam, postaram się to zmienić :płacz:
 
Back
Top