UFC Nowy York, listopad 2016 - Doloty, Przeloty, Noclegi

Jak nie masz patologicznej prezencji , masz pracę (potwierdzoną, a nie na czarno) , nikt z rodziny nie jest na nielegalu w usa, a co najważniejsze nie będziesz sciemniał nic w ankiecie wizowej i na rozmowie to powinni dać bez problemu , obecnie odrzucają ok 8% wniosków. USA to już nie jest kraj emigracji zarobkowej, tylko wyjazdow turystycznych, a Polacy mają do wyboru inne państwa gdzie mogą wydać pieniądze


koszt to 160$ ok 600 zł https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/oplaty/
 
Właśnie, ja jestem pojebany więc mogę po wypłacie kupic bilet i polecieć tam bez żadnych pieniedzy. Potrzebuje tylko conajmniej jedną osobe która poleci ze mną. @MegasamoaN ? :D
Nie no ja raczej odpadam, chyba że Dos Santos tam walczy heh


PS a nie mysleliscie nad Brazylią? szkoda, ze to już za miesiąc, bo UFC198 byłoby niezla opcja
 
jeżeli masz wizę i zmienisz pracę to nie ma problemu, nikogo to nie obchodzi, i tak najważniejsza rozmowa jest na lotnisku w usa

nie polecam kupowania biletów jeżeli nie macie wizy, zwłaszcza na listopad, który jest najmniej obleganym miesiącem w liniach lotniczych . nie ma co się martwić NY to taki Londyn tylko trochę dalej :)
 
jeżeli masz wizę i zmienisz pracę to nie ma problemu, nikogo to nie obchodzi, i tak najważniejsza rozmowa jest na lotnisku w usa

nie polecam kupowania biletów jeżeli nie macie wizy, zwłaszcza na listopad, który jest najmniej obleganym miesiącem w liniach lotniczych . nie ma co się martwić NY to taki Londyn tylko trochę dalej :)
O co będą pytać na lotnisku? Poważnie mogą mnie tam zawrócić?
 
@Matszo92 moga zawrocic ale dzieki temu ze nie jestesmy w programie "bezwizowym" tylko mamy te "promesy wizowe" zawracanie na lotnisku Polakow to pojedyncze przypadki.

Na lotnisku kilka pytan: na jak dlugo, co zamierzasz robic, czy masz nocleg i gdzie i tyle, wbija pobyt na pol roku. Czasem kobiety pytaja czy zamierzaja sie prostytuowac :)

Jak masz robote na czas probny to wez tylko zaswiadczenie o zarobkach ;)
 
O co będą pytać na lotnisku? Poważnie mogą mnie tam zawrócić?
Tak,najcześciej w Newark.Na szczęście są to rzadkie przypadki ze wspomina o nich lokalna polonijna prasa.Najczestsze powody to drobne wykroczenia.Dla przykładu,czytałem,ze nie "wpuszczono"chłopaka który nie uregulował głupiego mandatu(podczas popszadniej wizyty rok wcześniej dostał mandat za niezapłacenie za metro),albo Polka która blokada sie po lotnisku bo znajoma po nią nie przyjechała wygadała sie policjantowi na lotnisku którego poprosiła o pomoc,ze przyjechała do znajomej bawić dziecko.On poinformował o tym służby emigracyjne ,które zabrali jej wizę ,gdyż ich skłamała,bo przyjechała do pracy a nie turystycznie.
 
Back
Top