Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Łącznie na galę zostało jeszcze 336 biletów, z czego 334 to miejsca na płycie.
Może faktycznie uda im się zapełnić Ergo, tak to pewnie znowu będą przesiadać ludzi na płytę bo jednak są to dość duże luki.
 
Łącznie na galę zostało jeszcze 336 biletów, z czego 334 to miejsca na płycie.
Może faktycznie uda im się zapełnić Ergo, tak to pewnie znowu będą przesiadać ludzi na płytę bo jednak są to dość duże luki.
Juras wczoraj w blogu napisał, że według jego danych poszło zaledwie 7tysiecy :DC:
 
Juras wczoraj w blogu napisał, że według jego danych poszło zaledwie 7tysiecy :DC:
Też właśnie mi się to rzuciło w oczy, no kurwa nie wiem jakim cudem. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na taki okres przed galą rozdawaliby bilety albo aż tak hojnie je rozdawali rodzinom i znajomym zawodników walczących na karcie.
 
Też właśnie mi się to rzuciło w oczy, no kurwa nie wiem jakim cudem. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na taki okres przed galą rozdawaliby bilety albo aż tak hojnie je rozdawali rodzinom i znajomym zawodników walczących na karcie.
Pierdoli głupoty żeby K&L byli zadowoleni. 7 tysięcy to jest trochę więcej niż połowa sali a widać przecież, że biletów już prawie nie ma.
 
Pierdoli głupoty żeby K&L byli zadowoleni. 7 tysięcy to jest trochę więcej niż połowa sali a widać przecież, że biletów już prawie nie ma.
On przecież mając tylko obraz telewizyjny uważał, że na acb jest 200 osób. O czym my w ogóle mówimy.
 
Nie chce mi się w to wierzyć. Zainteresowanie galą jest, widać to wszędzie. Ludzie pytają o bilety, szukają po różnych stronach, a UFC czeka na ostatnią chwile by wypuścić do sprzedaży reszte? Coś mi tutaj nie gra

 
Nie chce mi się w to wierzyć. Zainteresowanie galą jest, widać to wszędzie. Ludzie pytają o bilety, szukają po różnych stronach, a UFC czeka na ostatnią chwile by wypuścić do sprzedaży reszte? Coś mi tutaj nie gra


To brzmi jak
"Widzisz synku, to ufc jest tak chujowe ze po 7k biletów zablokowali kasy. Ale bilet na ksw ciągle jest!"
 
Nie chce mi się w to wierzyć. Zainteresowanie galą jest, widać to wszędzie. Ludzie pytają o bilety, szukają po różnych stronach, a UFC czeka na ostatnią chwile by wypuścić do sprzedaży reszte? Coś mi tutaj nie gra


Co on pierdoli. Przecież to nie jest KSW, że jest trylion puli i człowiek nigdy nie wie kiedy jaki bilet może kupić. Dlatego w KSW wszyscy się rzucają na raz i jest hala wyprzedana w 3 dni. UFC zawsze wypuszcza wszystkie bilety na raz a nie "kaskadowo".
 
Na żużlu, nie wiem jak inne dyscypliny, to jest przepis, że jakąś małą pulę musi klub zostawić i dać w dzień meczu na kasy. Nie chce mi się wierzyć , że UFC kaskadowo sprzedaję. Przecież Szwedzi halę przy którejś gali w kilka godzin wykupili.
 
Na żużlu, nie wiem jak inne dyscypliny, to jest przepis, że jakąś małą pulę musi klub zostawić i dać w dzień meczu na kasy. Nie chce mi się wierzyć , że UFC kaskadowo sprzedaję. Przecież Szwedzi halę przy którejś gali w kilka godzin wykupili.
Sprzedaż zawsze na ufc jest od początku do końca pełna - w Zagrzebiu tak było, w Rotterdamie tak było, w Londynie tak było. UFC to nie jest KSW ale wiadomo, jak ktoś nie śledzi sportu regularnie to, może mu się mieszać
 
Na żużlu, nie wiem jak inne dyscypliny, to jest przepis, że jakąś małą pulę musi klub zostawić i dać w dzień meczu na kasy. Nie chce mi się wierzyć , że UFC kaskadowo sprzedaję. Przecież Szwedzi halę przy którejś gali w kilka godzin wykupili.
Gdzie na żużlu masz taki przepis? Jest tylko wymóg iluś tam % dla gości ,a tak to może zejść cała pula.
 
Kiedyś chyba ustawa regulowała, że jakiś % biletów na imprezy masowe musi być dostępny w kasach w dniu wydarzenia. Teraz jest to zniesione albo to taki "martwy" przepis, który wszyscy olewają.
 
W Ekstralidze są publikowane na każdy rok ,,Zasady przyjmowania kibiców gości " i tam to jest określone. Ustawę o masowych czytałem w tym roku ale nie pamiętam czy to było.
 
Dobra bo Chyba się wam temat trochę rozmyl. Ktoś może polecić jakieś atrakcje w trójmieście co by miło spędzić czas od czwartku?
 
Napiszę na fb zaraz.
Dzięki wielkie :baldwinwhiskey:

Jeśli ktoś nie ma noclegu to chłopak od którego kupuję bilety (@respect :beer:) wrzucił właśnie ogłoszenie: "Ogarnięty nocleg w Sopocie za 128zł dla 2 osób! około 1km od Ergo Areny !" cena w miarę spoko to jak ktoś chętny dajcie znać
 
Back
Top