UFC Fight Night: Yan vs. Dvalishvili (11.03.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1677507685881.png

 
Tylko ja myślę, że Volkov wypyka tego ulańca albo będzie jakieś ko? Rozumiem, że Aspinall łatwo poddał ruska, Blaydes też łatwo go przeleżał, ale Romanov to nie ten poziom, poza tym on może być wrakiem po pierwszej rundzie jak rusek będzie w miarę dobrze się bronił, a na nogach to powinno być do jednej bramki, dostanie fronta na bebzon i zgaśnie.

@2.30 na Volkova imho dobre.

Kto za? Kto przeciw? :corn:
 
Tylko ja myślę, że Volkov wypyka tego ulańca albo będzie jakieś ko? Rozumiem, że Aspinall łatwo poddał ruska, Blaydes też łatwo go przeleżał, ale Romanov to nie ten poziom, poza tym on może być wrakiem po pierwszej rundzie jak rusek będzie w miarę dobrze się bronił, a na nogach to powinno być do jednej bramki, dostanie fronta na bebzon i zgaśnie.

@2.30 na Volkova imho dobre.

Kto za? Kto przeciw? :corn:
Uważam że Romanov ubije ruska w pierwszej rundzie także wchodź grubo....
:beczka:
 
Tak jak wczesniej nie bralem tego pod uwage, tak po kursie w okolicach @3.0 zaczynam sie zastanawiac nad Brzeskim. Jak utrzyma walke w stojce, to jak najbardziej moze to ugrac

1678459541769.png
 
Tylko ja myślę, że Volkov wypyka tego ulańca albo będzie jakieś ko? Rozumiem, że Aspinall łatwo poddał ruska, Blaydes też łatwo go przeleżał, ale Romanov to nie ten poziom, poza tym on może być wrakiem po pierwszej rundzie jak rusek będzie w miarę dobrze się bronił, a na nogach to powinno być do jednej bramki, dostanie fronta na bebzon i zgaśnie.

@2.30 na Volkova imho dobre.

Kto za? Kto przeciw? :corn:

Uważam że Romanov ubije ruska w pierwszej rundzie także wchodź grubo....
:beczka:
Patrząc na walkę Aspinala i występ z Blaydes-em, ciężko nie stawiać Romanova w roli faworyta. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Romanov nie bił dużo razy z czołówką (narazie Tybur z którym przegrał). Jeśli Volkov podojdzie do tego rozsądnie to ma szanse to ugrać. Jedyna szansa Romanova jaką widzę to 1 runda. Im dalej w las tym większa szansa Volkova na zwycięstwo.

Ogólnie gala ciężka do typowania. Jak wspomniał @typymmapl może być sporo niespodzianek. Yan powinien ugrać, ale ciężko stwierdzić jakie ma nastawienie na tą walkę. W filmiku z Cejudo, łatwo zauważyć nawyk podwójnej gardy, która rzeczywiście dobremu graplerowi ułatwia sprowadzenie Yana do parteru. O ile Sterling nie stanowił zagrożenia, tak również i Merab nie powinien to niestety pozycja plecak (nawet bez aktywności) wygrywa rundy co pokazała walka Islam vs Volk. Dodatkowo Piotrek wolno się rozkręca a z takim zawodnikiem jak Merab może to zwiastować porażkę. Mimo wszystko umiejętności strikierskie i dobry tdd, doświadczenie w 5 rundowych pojedynkach, walka z samym topem powinna zapewnić mu zwycięstwo. Ciężko jednak polecać by grać go grubo bo kurs jest niski, a ryzyko spore. Mimo wszystko trzymam kciuki za Piotra.

Ogólnie to upatruje niespodzianki w walce:
Volkov (jak wyżej)
Tyson Nam - Tyson ma możliwość utrzymać tą walkę w stójce, i nawet ustrzelić Silve.
Martinez - walka wydaje się być bardziej wyrównana niż wskazują to kursy. Jeśli Marinez wybroni obaleń to ma spore szanse w stójce.
 
Ja się skupiam na bellatorze głównie w ten weekend a tu atakuje tylko Tysona, lepsze warunki, nokautujący cios, rytm pojedynkowy kontra Silva, który jest cienki i podchodzi po około dwuletniej przerwie. Nam z kursem underdoga? Gram czysto.
 
Ja się skupiam na bellatorze głównie w ten weekend a tu atakuje tylko Tysona, lepsze warunki, nokautujący cios, rytm pojedynkowy kontra Silva, który jest cienki i podchodzi po około dwuletniej przerwie. Nam z kursem underdoga? Gram czysto.
co grasz?
 
Liczę na Gruzina. Pjeter ze Sterlingiem ... i zmarnował szanse x2 ...
Sam nie wiem jak mógł tak dać dupy.
 
Tylko ja myślę, że Volkov wypyka tego ulańca albo będzie jakieś ko? Rozumiem, że Aspinall łatwo poddał ruska, Blaydes też łatwo go przeleżał, ale Romanov to nie ten poziom, poza tym on może być wrakiem po pierwszej rundzie jak rusek będzie w miarę dobrze się bronił, a na nogach to powinno być do jednej bramki, dostanie fronta na bebzon i zgaśnie.

@2.30 na Volkova imho dobre.

Kto za? Kto przeciw? :corn:
Ja tez wierze w Volkova. W sumie nie wiem czemu spasiony Romanov jest tutaj faworytem
 
Próbuję również za drobne dwa triple: Grant + Aldrich + Harris i Yan zamiast Harrisa.
Dodatkowo za drobne Petrino przed czasem @2.9
 
U mnie Volkov @2.24, Henry @1.70 i rozpoczecie 2 rundy w walce Brzeskiego @1.33 + probuje Williams na punkty po kursie @3.00
 
Back
Top