UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum - 17 Kwietnia

Arlovski to może i przez wiek już ograniczony ale jak nie wygra z takim bumem jakim jest Sherman to powinni go zwolnić.
W tej chwili jest takim samym bumem co Sherman a nawet powiem więcej, że według mnie Sherman ma większą szansę znokautować w tym pojedynku
 
ja to chyba jednak spróbuję tak:

1618667032244.png
 
Gastelum tego nie wygra, nie ma co liczyć na jakieś KO, mocno wątpliwe żeby zabił Reapera, Kelvin ostatnio w mocnym dołku, do tego Robert jest od niego szybszy. Jeszcze w marcu z tego co pamiętam to Reaper vs Costa, więc gość, który pikuje w dół bierze walkę jakiś miesiąc przed, mało czasu na przygotowanie do walki z topem dywizji.
Tez tak, to widze. Tyle, ze kursy sa marne. Na Fortunie 1.32, znalazlem za 1.35 na superbet, co i tak szalu nie robi. Mimo wszystko, chyba najbardziej pewny typ z tej gali, Gastelum tez fizycznie odbiega znaczaco. Dalem na dubla z Arlovskim, tak, zeby na podwojenie bylo. Troche sie obawiam tego drugiego typu, bo Sherman moze zachaczyc jakims przypadkowym ciosem, a Arlovski, szczeki, jak wiemy za mocnej nie ma.


a86283775b2b9.png
 
Te dwie akurat luźno powinny wejść, Cortez przecież jak tylko sprowadzi to będzie wycierać ten oktagon swoją przeciwniczką jak szmatą od podłogi. Natomiast Godinez raczej za szybko nie skończy swojej walki, kurs niby chujowy na ten over 1.5 ale powinien wejść.
 
Takie coś gram, kupon pograny z bonusem 1.14. Zastanawiałem się między zagraniem na zwycięstwo Andrzeja, a decyzją w walce. Ostatecznie wybieram decyzję. Zakładem, że Sherman nie trafi, a Andrzej ostatni raz przed czasem wygrał w 2015.

Robert Whittaker
Andrei Arlovski - Chase Sherman -walka zakończy się na punkty
Tracy Cortez
@3.01 netto
 
Te dwie akurat luźno powinny wejść, Cortez przecież jak tylko sprowadzi to będzie wycierać ten oktagon swoją przeciwniczką jak szmatą od podłogi. Natomiast Godinez raczej za szybko nie skończy swojej walki, kurs niby chujowy na ten over 1.5 ale powinien wejść.
Ja tam akurat nigdy na kobiety przy obstawianiu nie narzekałem, a te co Ty podałeś to jest właśnie RYZYKO a +1,5 u bab, to praktycznie 98% skuteczność, chyba, że któraś ma zajebiste BJJ, wtedy nie ryzykuję, nokautów u nich praktycznie nie uświadczysz.
 
1618525285619.png

ja rozważam coś takiego, romanova odpuszczam ze względu na spore spadki
Dobra mała zmiana planów. Kierując się zasadą: jebać gówno kursy 1.2 leci dubelek Whittaker+Romanov.

Gość jednak 10 lat młodszy, ostatnio dał fajnie zarobić. Dam mu jeszcze jedną szansę.
Te 1.26 na rundy jednak ostatecznie pierdolę, bo przypomniał mi się Mamed który ogarnął Scotta w 1r i kursik 1.20 poszedł się jebać.:mamed:

Birchaka odpuszczam bo chujowo byłoby przejebać na pierwszej walce.:mamed:

W zasadzie żałuję tylko Arłovskiego, ale nie będę już na siłę tworzyć kolejnych kuponów.
 
Back
Top