UFC Fight Night: Volkov vs. Rozenstruik (04.06.2022)

Saint Denis + Jackson vs Argueta tko/ko - nie + Gravely vs Munoz liczba rozpoczętych rund +1,5
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 318,12 zł

Solecki + Osbourne
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 208,56 zł

Molina + Menifield vs Mozharov liczba rozpoczętych rund +1,5
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 132,44 zł

Evloev decyzja + Molina decyzja + Botelho vs Silva dec - nie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 80,34 zł

Osborune tko/ko - tak + Rozenstruik tko/ko - tak + Michailidis vs Fakhretdinov dec - nie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana:154,88 zł



Powodzenia :conorsalute:
 
Jackson zwycięstwo przez KO/TKO/DSQ lub poddanie @1.75 - przeciwnik idzie wagę wyżej, z krótkim wyprzedzeniem, warunkami fizycznymi odbiega, Jackson po pełnym obozie przygotowawczym, przeciwnik powinien być zarówno gorszy w stójce jak i w parterze, spory współczynnik wygranych przed czasem Jacksona.
 
Na jutro mam prawdziwe bomby, które z pewnością zainteresują fanów wszechstylowej walki wręcz.

Walka Karoliny Kowalkiewicz zakończy się w pierwszej rundzie - NIE @1.11
Jairzinho Rozenstruik wygra przez poddanie - NIE @1.03

I myślisz palancie że jesteś śmieszny jak podasz kurs @1.03 ?

Pokaż lepiej swoje zdjęcia gołego dupska ? :lol:
 
Solecki + Poddanie + 1,5 liczba rozpoczętych rund + Menifield
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 56,23 zł


Michailidis wygra na punkty + Osbourne
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 40,92 zł


Jackson + Poddanie + poniżej 2,5 rozpoczętych rund + Munoz wygra na punkty
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 47,30 zł
 
@kraks po reakcji widzę, że nie wierzysz w kupony :deniro:
Ps. Zagrałem tak bo widzę możliwość, ale szansę małe dlatego taka stawka. Wcześniejsze kupony grubsze dodane. Zobaczymy co to wyjdzie. Tydzień temu żniwa były zobaczymy co dziś przyniesie.
 
@kraks po reakcji widzę, że nie wierzysz w kupony :deniro:
Ps. Zagrałem tak bo widzę możliwość, ale szansę małe dlatego taka stawka. Wcześniejsze kupony grubsze dodane. Zobaczymy co to wyjdzie. Tydzień temu żniwa były zobaczymy co dziś przyniesie.

Nie patrzylem nawet co tam zagrales. Moja reakcja dotyczyla stawek, a nie prawdopodobienstwa wejscia wybranych zdarzen. Dziwi mnie ze chce Ci sie klikac kupony za rownowartosc batonika, ale nie odbieraj tego jako atak.
 
Nie patrzylem nawet co tam zagrales. Moja reakcja dotyczyla stawek, a nie prawdopodobienstwa wejscia wybranych zdarzen. Dziwi mnie ze chce Ci sie klikac kupony za rownowartosc batonika, ale nie odbieraj tego jako atak.
To moja taktyka na grę. Tydzień temu się sprawdziła. Zobaczymy co to wyjdzie.
 
Da Silva dec-nie + Jackson + Adashev tko/ko - nie + Molina vs Zhumagulov liczba rozpoczętych rund +1,5 + Świątek
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 175,12 zł
 
O co w tym chodzi? Mógłbyś streścić?

W skrocie to podobno Mozharov walczyl pod roznymi nazwiskami, gdzie po przegranej serii pojedynkow znowu wystepowal jako ktos inny. Obijal podstawionych bumow i manipulowal rekordem, ktory w rzeczywistosci ma duzo gorszy niz ten oficjalnie podawany. Do tego czesc z jego wygranych to fikcyjne walki ktore w ogole sie nie odbyly.
 
W skrocie to podobno Mozharov walczyl pod roznymi nazwiskami, gdzie po przegranej serii pojedynkow znowu wystepowal jako ktos inny. Obijal podstawionych bumow i manipulowal rekordem, ktory w rzeczywistosci ma duzo gorszy niz ten oficjalnie podawany. Do tego wiele z jego wygranych to fikcyjne walki ktore w ogole sie nie odbyly.
I UFC zatrudnilo kogoś takiego? :matt:
 
W skrocie to podobno Mozharov walczyl pod roznymi nazwiskami, gdzie po przegranej serii pojedynkow znowu wystepowal jako ktos inny. Obijal podstawionych bumow i manipulowal rekordem, ktory w rzeczywistosci ma duzo gorszy niz ten oficjalnie podawany. Do tego czesc z jego wygranych to fikcyjne walki ktore w ogole sie nie odbyly.
On bil bumow to fakt ale ma agresywny styl i fajnie się na to patrzy, więc może dlatego
 
On bil bumow to fakt ale ma agresywny styl i fajnie się na to patrzy, więc może dlatego

Racja, w bezposredniej wymianie w 1 rundzie na pewno moze byc niebezpieczny, ale Menfield mimo swoich wad bil sie z rywalami z zupelnie innej polki i takiego typa powinien odprawic z kwitkiem.
 
Jeden typ od Zabójcy tzw. Izydor. Będzie zabity i będzie bity.

Rinat "Gladiator" Fakhretdinov @1.36

Zobaczyłem co miałem zobaczyć łącznie gdzie obecnie trenuje Gladiator i z kim od dłuższego czasu. Dla mnie to on ma podobne umiejętności jak np. taki Duraev. Rywal Grek dla mnie bez podjazdu.
Po takim kursie jaki jest oraz początkowym to pieprzony prezent :tiphatb:

:cool:

Walka do jednej mordy. Ogromny Izydor.

30-26 hahahha
 
Back
Top