UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Gaziev (02.03.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1708623013989.png

 
Chciałem Mokaeva przez poddanie postawić standardowo, ale coś mi ta walka śmierdzi...

EDIT: Chociaż tak naprawdę nie widzę logicznego powodu, dlaczego Mokaev miałby to przegrać. Ostatnie lata Pereza to jest jakiś dramat, a nie regularne występy, plus w dwóch ostatnich starciach Pereza łatwo poddawało dwóch rywali, co Mokaev będzie chciał wykorzystać od samego początku.
 
Chciałem Mokaeva przez poddanie postawić standardowo, ale coś mi ta walka śmierdzi...

EDIT: Chociaż tak naprawdę nie widzę logicznego powodu, dlaczego Mokaev miałby to przegrać. Ostatnie lata Pereza to jest jakiś dramat, a nie regularne występy, plus w dwóch ostatnich starciach Pereza łatwo poddawało dwóch rywali, co Mokaev będzie chciał wykorzystać od samego początku.
Ciekawa statystyka co do Pereza a mianowicie na 10 walk w UFC został obalony tylko 2x (Pantoja,Benavidez) 77% TDD. W stójce powinien być wyraźnie lepszy od Mokaeva, silny, bije mocno i jest agresywny, z Torresem zadał aż 84(!) znaczące ciosy w niecałe 4 minuty co pokazuje że stać go na dobry występ. Może dlatego ta walka Ci śmierdzi :fjedzia:

Dla bardzo odważnych @Dawca Organu Perez wygra w 1R @12 lub Perez wygra w 1 lub 2R @7 :bleed:
 
Last edited:
No nie wieszlo to malo powiedziane, musze zaczac ogladac tape’y zawodnikow, szczegolnie jak juz decyduje sie grac walki z debiutantami, ale szczerze nie mialem weny przez ostatni czas.

Ostatnio rzadko kiedy mam wenę, niektóre starcia to mi się wydają za bardzo podejrzane. Z Mokaevem miałem tak, że coś mi tu śmierdziało i tam niewiele brakło, że sędziowie to punktowali dla Pereza. Ja ostatnio dość mało gram z MMA i raczej czekam aż coś odpowiedniego znajdę, bo ta gala w ogóle mi nie leżała.
 
Ostatnio rzadko kiedy mam wenę, niektóre starcia to mi się wydają za bardzo podejrzane. Z Mokaevem miałem tak, że coś mi tu śmierdziało i tam niewiele brakło, że sędziowie to punktowali dla Pereza. Ja ostatnio dość mało gram z MMA i raczej czekam aż coś odpowiedniego znajdę, bo ta gala w ogóle mi nie leżała.
 
Back
Top