UFC Fight Night: Ribas vs. Namajunas (23.03.2023)

Justin Tafa :redford:

Dwóch średniaków, Tafa finiszer, wjedzie i załatwi sprawę, Williams wydaje mi się, że nie ma nokautującego ciosu, trochę przesada takie kursy, 3.00 Tafa ML, przed czasem wiele więcej pewnie nie dadzą. Poza tym zobaczcie sobie walkę Williamsa z Shermanem ostatnio, chłop rozpaczliwie leciał po obalenia, on jest lichy w stójce jak nawet ten bum Sherman go punktował, Samoańczyk jak nie da się przeleżeć, to jak najbardziej może ujebać murzynka.
 
Mowia ze tak ale wez tu mu zaufaj po ostatnich walkach. Ja Quarantillo rozwazam
Właśnie się zastanawiam nad typem, niby walczył z samymi dobrymi grapplerami.
Do tego Quarantillo i Miles myślę. Ogolnie średnia gala pod obstawianie
+ underdog usman
 
IMG_20240321_133316.jpg
 
Ktoś coś na temat Parkina? Kusi usman
Ja ani trochę nie zaufam tu Usmanowi. Parkin trenuje sobie z Aspinallem i De Friesem. Dla mnie to walka gdzie można równie dobrze rzucić monetą i zdecydować.

Usman do tej pory w każdej walce miał jakieś minusy - Pauga w pierwszej rundzie radził sobie dobrze, wygrał u 2 z 3 sędziów tę odsłonę, ale w drugiej został znokautowany. Tafa też punktował Usmana, ale przegrał przez dwa obalenia i 12 minut kontroli ze strony Usmana (a mimo tego Tafa wygrał jedną rundę u wszystkich sędziów). Collier w stójce radził sobie bardzo podobnie, jak Usman, natomiast w parterze miał dwie mocne próby poddań (Usman wygrał dopiero decyzją, a nie ukrywajmy, że Collier wybitny nie jest).

Parkin to dalej wciąż trochę niewiadoma (zresztą dla mnie tak samo, jak Usman). 6 lat młodszy. W DWCS poddał Nevesa (stójkowicza). Później w UFC wypunktował Poguesa i Machado (który pokonał mocnego Szaflarskiego). Machado go tam w stójce punktował, a Parkin wygrał głównie dzięki sprowadzeniom i kontroli.

Czy Parkinowi uda się sprowadzać Usmana? Bardzo w to wątpię. Usmana jeszcze nikt nie próbował sprowadzać w UFC :D Ja bym tu chętnie zobaczył przetestowanie parteru Usmana przez Parkina, ale nie wiem, czy w walce będzie blisko dojścia do takiej płaszczyzny.
 
Tafe odpuszczasz?
Odpuszczam, za duzo znakow zapytania. Do tego zasieg 15cm krotszy ma.
Quarantillo mi siedzi ciagle z tylu glowy, Zalal na zastepstwo wchodzi i byl juz zwolniony raz z UFC, kilka zwyciestw przed czasem w mniejszych organizacjach nie wydaje mi sie przekonujace
 
Kuponik za 5 zł for fun jedynie. Wciąż nie czuję tych gal jakoś...

Parkin
Ramos
Holobaugh
Quarantillo

Oprócz tego Parkin przez poddanie po kursie 8.50, ale też stawką minimalną.
 
Wchodzi?? :D
 

Attachments

  • Screenshot_20240324_005210_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240324_005210_Samsung Internet.jpg
    426.2 KB · Views: 22
  • Screenshot_20240324_005205_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240324_005205_Samsung Internet.jpg
    439.9 KB · Views: 22
Back
Top