UFC Fight Night: Makhachev vs. Moisés (17.07.2021)

Wybiegnę trochę do przodu, ale co sądzicie o dorzuceniu Gane do długoterminówki? Lewis zaskoczył tutaj trochę wszystkich mających na kuponie Bleydesa, ale czy zrobi to ponownie? Jak dla mnie Gane powinien ogarnąć. ;-)
 
Wybiegnę trochę do przodu, ale co sądzicie o dorzuceniu Gane do długoterminówki? Lewis zaskoczył tutaj trochę wszystkich mających na kuponie Bleydesa, ale czy zrobi to ponownie? Jak dla mnie Gane powinien ogarnąć. ;-)
Gane znowu zrobi 50:45 :D
 
  • Like
Reactions: ;-)
Nic dwa razy się nie zdarza
nie kłam, rudy dostał już 2x od tego samego zawodnika :mamedwhat:

 
Gane go wypunktuje bez żadnych problemów :)
no kondycyjnie dobrze się zaprezentował z Volkovem, oby nic nie wyłapał i obyło się bez kontuzji to typ w miarę pewny.

Obawiam się jedynie tego krótkiego odstępu między walkami.
 
Tak sobie czytam panowie co piszecie i wszystko zaczyna mi się układać w całość - chujowa gala ( oczywiście pod względem obstawiania )
 
Zagrałem sobie tasiemke jak ostatnio i moze tez wskoczy:
Quarantillo+Gamer+Tate+Figueirdo+Johns
Za 25ziko do wyjecia 286
 
Rodolfo jest na rundę
Daje mu półtorej, z Piechotą z tego co pamiętam w drugiej rundzie nie wyglądał tak źle pod kątem kondycyjnym ale tutaj istotnym faktem było to że Oskar kondycyjnie jest jeszcze gorszy od łowcy czarnych pasów.
 
Nigdy, przenigdy nie stawia się na zawodników którzy mają słabe cardio i to bez względu na to jakie posiada umiejętności. Wyczerpany czarny pas może być poddany nawet przez pas biały, zmęczenie pozbawia cię wszelkich umiejętności.
No prawda co mówisz sam nie stawiam tego pojedynku ale jeśli bym miał to jak dla mnie Rodolfo powinien wygrać. Ogólnie to karta słaba nic nie przemawia do mnie.
 
Pieniążki w błoto moim zdaniem.
Wolałbym Islama przez decyzję, ale chodzi po @1.83.
BTW.1 Jeśli Makhachev jest zawodnikiem podobnej próby co Khabib, to 25 minut powinno mu wystarczyć na poddanie Thiago, tym bardziej, że brazylijczyk zaznaczył chęć sprawdzenia się z nim w parterze.
BTW.2 Ostatnio też zarobiłem na nim, jak poddał Dobera. :fjedzia:
 
Last edited:
Wolałbym Islama przez decyzję, ale chodzi po @1.83.
BTW. Jeśli Makhachev jest zawodnikiem podobnej próby co Khabib, to 25 minut powinno mu wystarczyć na poddanie Thiago, tym bardziej, że brazylijczyk zaznaczył chęć sprawdzenia się z nim w parterze.:fjedzia:
Mordo nie jest to niemożliwe ale Dober to nie Moises, u Thiago spoko kondycja i bardzo dobre defensywne bjj karze sądzić że ten bet zakończy się niepowodzeniem.
Często lepiej wybrać te @1.83 w zamian za @5.00 bo to drastycznie podniesie prawdopodobieństwo sukcesu twojego typu. Oczywiście mimo wszystko życzę by weszło.
 
Mordo nie jest to niemożliwe ale Dober to nie Moises, u Thiago spoko kondycja i bardzo dobre defensywne bjj karze sądzić że ten bet zakończy się niepowodzeniem.
Często lepiej wybrać te @1.83 w zamian za @5.00 bo to drastycznie podniesie prawdopodobieństwo sukcesu twojego typu. Oczywiście mimo wszystko życzę by weszło.
Niby tak, ale 25 minut kulanki z takim Islamem jest trochę jak igranie z ogniem. Niby każdy jest przygotowany na Khabiba, ale potem jest z tym różnie. A Islam jest na bardzo zbliżonym grapplersko/zapaśniczym do Nurmy. 15 minut decyzja po @1.83 to nawet całkiem całkiem, ale nie przy 25 minutach, ale co ja tam wiem.
 
Rodriguez + mainevent over 1r - 1.54
Gamrot Dec - 3.1
Vieira + fereira vsbaudot no Dec - 1.74
 
Rodriguez + mainevent over 1r - 1.54
Gamrot Dec - 3.1
Vieira + fereira vsbaudot no Dec - 1.74
Myslalem dzisiaj sporo o pograniu Gamrota by Dec @3.10, ale jednak jestem sobie w stanie wyobrazic, ze Stephens go wypunktuje. Mozna pojsc w troche bezpieczniejsza opcje, ze walka zakonczy sie decyzja po nadal niezlym kursie @2.25
 
Gamrot @1.45

Plus

Gamrot @1.45 & Eskijew @1.20 & Krystman @1.18 > @2.05 w Betsson

Na papierze można liczyć już :Duke3d::fro:. 2 i 3 walka srogie mismatche.
 
Gamrot @1.45

Plus

Gamrot @1.45 & Eskijew @1.20 & Krystman @1.18 > @2.05 w Betsson

Na papierze można liczyć już :Duke3d::fro:. 2 i 3 walka srogie mismatche.
Tego Krystmana mogłeś sobie odpuścić, jeszcze po takim kursie :p
 
Myslalem dzisiaj sporo o pograniu Gamrota by Dec @3.10, ale jednak jestem sobie w stanie wyobrazic, ze Stephens go wypunktuje
Mało realne, żeby Stephens go wypunktował jeśli już to znokautuje bo ma uderzenie. Ja i tak uważam, że Gamer go przeleży i wypunktuje. Przede wszystkim kondycyjnie powinien lepiej wyglądać.
 
Zastanawiam się nad Morozem, widzę ze robił obóz w ATT i jeżeli nie da się trafic to powinien to ugrać na punkty dzięki zapasom.
Kurs 2,19 fajny
 
Zastanawiam się nad Morozem, widzę ze robił obóz w ATT i jeżeli nie da się trafic to powinien to ugrać na punkty dzięki zapasom.
Kurs 2,19 fajny

Odpuść go sobie jeszcze po takim kursie :p
Grasz jakiś placków :juanlaugh:

Trzeba było grać jak dawali @2.40
 
Back
Top