UFC Fight Night: Lewis vs. Nascimento (11.05.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1715091821191.png

 
Ulberg
Rebecki
Woodson

Na glownym i taki wariacik za 20 dyszki zeby sie lepiej ogladalo. Co jest pany, nikt nie gra?
 

Attachments

  • IMG_5270.png
    IMG_5270.png
    301.8 KB · Views: 36
Last edited:
Ulberg
Rebecki
Woodson

Na glownym i taki wariacik za 20 dyszki zeby sie lepiej ogladalo. Co jest pany, nikt nie gra?
Wydaje mi się że Ribovics może okazać się dobrym wyborem. Bet bardziej przeciwko McKinney'owi który jak nie wygra w 1 rundzie to już później robi się równia pochyła. Ribovics myślę że będzie w stanie zaabsorbować ciosy T-rexa a defensywne bjj ma na tyle dobre że nie da się poddać, kurs 1.65 wydaje się tutaj dość atrakcyjny.
 
Po przemyśleniu poszedł Borshchev - mimo wszystko robi w TAM z zapaśnikami a Hooper obalał tylko ogórków.
 
Menfield może spokojnie tego pięknisia znokautować i to brutalnie,
Rębecki to weźmie bo Fereira ma żenujące cardio
 
Ja tego Borshcheva się obawiam. Słabo broni sprowadzenia i Hooper wydaje mi się, że może to wykorzystywać i dążyć do poddań, a w tej płaszczyźnie jest bardzo kreatywny. Kursi ten Hooper przez poddanie za 4.50 - jeśli nie da się rozbić i zdoła sprowadzać walkę do parteru, to może się to rozstrzygnąć właśnie w ten sposób. Z ciekawością to obejrzę.
 
Nie no ta pierwsza runda to dramat :D Uparł się Hooper na ciosy... Nie zdziwię się, jak teraz Borshchev to jednak ogarnie...
 
Jednak Hooper przez poddanie weszło. Kuszą jakieś bety na kartę główną - Cortes-Acosta vs Despaigne skończy się w 60 sekund, Rębecki decyzją sędziów, Ruziboev, ale chyba w końcu już odpuszczę :watchingyou:
 
Jednak Hooper przez poddanie weszło. Kuszą jakieś bety na kartę główną - Cortes-Acosta vs Despaigne skończy się w 60 sekund, Rębecki decyzją sędziów, Ruziboev, ale chyba w końcu już odpuszczę :watchingyou:
Rebecki przed czasem
 
Dobra uleglem opinii publicznej po raz kolejny. Kto kurwa widzial grac takiego debiutanta jak Robeils. Klasyczna powtorka z rozrywki

Glowny kupon ciagle w grze
 
Wydaje mi się że Ribovics może okazać się dobrym wyborem. Bet bardziej przeciwko McKinney'owi który jak nie wygra w 1 rundzie to już później robi się równia pochyła. Ribovics myślę że będzie w stanie zaabsorbować ciosy T-rexa a defensywne bjj ma na tyle dobre że nie da się poddać, kurs 1.65 wydaje się tutaj dość atrakcyjny.
Co prawda nie takiego scenariusza się spodziewałem ale cieszy że udało się gościa wyłapać.
 
Ja tego Borshcheva się obawiam. Słabo broni sprowadzenia i Hooper wydaje mi się, że może to wykorzystywać i dążyć do poddań, a w tej płaszczyźnie jest bardzo kreatywny. Kursi ten Hooper przez poddanie za 4.50 - jeśli nie da się rozbić i zdoła sprowadzać walkę do parteru, to może się to rozstrzygnąć właśnie w ten sposób. Z ciekawością to obejrzę.

Ja próbuję jeszcze na dzisiaj Nursultona Ruziboeva przez poddanie (5.50). Bez większego przekonania, ale uważam, że Ruziboev ma bardzo dobry parter, tylko jeszcze nie miał okazji go pokazać. Zobaczymy, czy w ogóle uda mu się doprowadzić do parteru, bo o to z Buckley'em może być też oczywiście ciężko, ale jeśli Ruziboev ma szukać drogi do wygranej, to raczej spodziewałbym się tu szukania poddania. Za drobne oczywiście.

EDIT: red card
 
Last edited:
Kurde Mefiu jak ty mogles mi to zrobic, mialo byc budowanie bankroll’a, samoloty, Las Vegas i dyskretny chłód, a jest kurła jak zwykłe..
 
Kurde Mefiu jak ty mogles mi to zrobic, mialo byc budowanie bankroll’a, samoloty, Las Vegas i dyskretny chłód, a jest kurła jak zwykłe..
Rębecki ten sam błąd co z Fiore - każdy cios bity ze 100% energią czego efektem było oddychanie rękawami w drugiej części pojedynku. Taki styl walki działał przez 10 lat więc nic dziwnego że Mateusz go nie zmieniał natomiast mam nadzieje że po tej walce wprowadzi odpowiednie korekty by następnym razem nie popełnić już tego samego błędu.
 
Rębecki ten sam błąd co z Fiore - każdy cios bity ze 100% energią czego efektem było oddychanie rękawami w drugiej części pojedynku. Taki styl walki działał przez 10 lat więc nic dziwnego że Mateusz go nie zmieniał natomiast mam nadzieje że po tej walce wprowadzi odpowiednie korekty by następnym razem nie popełnić już tego samego błędu.
Inna liga. Ferreira jest nadal bardzo solidny i w czołowej 20-ce się mieści. Pograłem po 4.46 i żałuję tylko, że za drobne.
 
Back
Top