UFC Fight Night: Lemos vs. Andrade (23.04.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1649143598164.png



 
Pamietam walki jednego i drugiego... i wydaje mi sie ze nie jest takim faworytem jak kursy pokazuja. Boser to tez kawal zawodnika .
Romanov faworytem ale nie takim... Jak nie zlapie Bosera to moze byc bardzo rowna walka i jakis splicik :lol:
Romanov to bierze lekkim dydolem ;) Przewaga jest w każdej płaszczyźnie a w parterze to już w ogóle. Boser to ogór jakich mało, jeśli obali a obali według mnie Alexander to po walce już będzie bo Romanov ma argumenty żeby poddać jak i ubić. U Bosera groźne mogą być tylko lowkingi i nic poza tym. Nie będzie szukał nokautu bo Romanov ma czym przyjebać więc nie sądzę aby szedł w wymianę. Czyste zwycięstwo Romanova.
 
Romanov to bierze lekkim dydolem ;) Przewaga jest w każdej płaszczyźnie a w parterze to już w ogóle. Boser to ogór jakich mało, jeśli obali a obali według mnie Alexander to po walce już będzie bo Romanov ma argumenty żeby poddać jak i ubić. U Bosera groźne mogą być tylko lowkingi i nic poza tym. Nie będzie szukał nokautu bo Romanov ma czym przyjebać więc nie sądzę aby szedł w wymianę. Czyste zwycięstwo Romanova.
Boser ogórem? :korwinwhat:
 
Boser ogórem? :korwinwhat:
A nie? Z Szacunkiem dla Arlovskiego, bo to doświadczony zawodnik i solidny jak na swój wiek, ale do pokonania a Boser na tle jego wypadł fatalnie, nie pokazał dosłownie nic i uważasz, że nagle się przebudzi i skasuje gościa,który ma papiery na bycie w czołówce? Jeśli by miał jakiś argument to ok, ale nie widzę dosłownie nic, aby pokonał Romanova. Wiadomo to MMA jest i jak wszędzie może być niespodzianka, ale jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to będzie to do jednej bramki.
 
Jak dla mnie kurs złoto to
ANDRADE 1.5 ( przed czasem nawet w 1 rundzie )
Jessica jest za słaba na czołowe zawodniczki ten top 5 ale całą resztę robi na miękko. Calvillo i Chookagian rozjebała jak gnój po polu i to w wyższej kategorii wagowej.

KAPE 1.65!!
Chińczyk to nawet nie średniak. Nie widzę opcji żeby Kape to przegrał
 
Romanov to bierze lekkim dydolem ;) Przewaga jest w każdej płaszczyźnie a w parterze to już w ogóle. Boser to ogór jakich mało, jeśli obali a obali według mnie Alexander to po walce już będzie bo Romanov ma argumenty żeby poddać jak i ubić. U Bosera groźne mogą być tylko lowkingi i nic poza tym. Nie będzie szukał nokautu bo Romanov ma czym przyjebać więc nie sądzę aby szedł w wymianę. Czyste zwycięstwo Romanova.
Ja osobiście odpuszczam Romanova po tym kursie. Boser mimo wszystko jest ruchliwy i wytrzymały. Kondycyjnie może mieć przewagę. Dodatkowo weź pod uwagę, że to waga ciężka. Ryzykować po kursie @1.2 ?

Barry powinien ogarnąć, ale po kursie @1.1 nietykam. Może będzie coś ciekawego na zakończenie przed czasem

Cosce vs Parsons walka zakończy się przed czasem
- albo Cosce ustrzeli, albo zostanie poddany. Niestety pewnie kurs będzie mizerny.

Jourdain - jeśli nie da się obalić powinien być lepszy w wymianach i zapewnić sobie zwycięstwo na kartach punktowych.

Może:
Kape @1.62- ciekawe jak do tego pojedynku podejdzie Kape. Wydaje się, że powinien wygrać bo jest wszechstronniejszy, i w ostatnich dwóch walkach pokazał się z tej strony której wszyscy oczekiwali. Pytanie tylko czy nie wróci do stylu, który prezentował w dwóch pierwszych walkach, gdzie przegrał na własne życzenie brakiem aktywności.

Może pogram na live/underdoga:
Garcia @2.38 - na szybko z tego co pamiętam to Hadovic był dosyć często i łatwo obalany. Martwi natomiast przegrana Garcii z Luisem Pena. Jak będzie czas to zobaczę resztę walk i zdecyduje.
 
Andrade ( przed czasem )
Kape ( przed czasem )
Barber
Romanov
Pedro ( przed czasem , poddanie )

Prachnio
Jourdain

To może być bardzo udana gala
 
Czy kogoś pograłeś? Bo co nie spojrzę to widzę tylko negatywne opinie bez uzasadnienia na podane przez użytkowników typy, ale własnych betów bardzo mało.
Yyy tak gram. Z tej karty nic nie pójdzie akurat bo idę w KSW. Ale co zwracam uwagę to ktoś że wspomnianych wtapia także nie takie bez znaczenia to
 
Yyy tak gram. Z tej karty nic nie pójdzie akurat bo idę w KSW. Ale co zwracam uwagę to ktoś że wspomnianych wtapia także nie takie bez znaczenia to
Ja nie napisałem, że jest bez znaczenia. Napisałem, że nie uzasadniasz i nie podajesz alternatywnych typów, jedynie odradzasz. Jeśli nie chce się wygrać to najlepiej nie grać, bo zakład jak już nieraz się zdarzyło potrafi nie wejść. Podać suchy typ, lub stwierdzenie "odradzam" jest łatwo i w większości każdy coś trafi. Mam nadzieję, że pograłeś chociaż tego Sterlinga ostatnio oraz Kai-a. Co obstawiasz z KSW? Osobiście sam dorzuciłem Przybysza i Materle po wcześniejszym kursie.
 
Ja nie napisałem, że jest bez znaczenia. Napisałem, że nie uzasadniasz i nie podajesz alternatywnych typów, jedynie odradzasz. Jeśli nie chce się wygrać to najlepiej nie grać, bo zakład jak już nieraz się zdarzyło potrafi nie wejść. Podać suchy typ, lub stwierdzenie "odradzam" jest łatwo i w większości każdy coś trafi. Mam nadzieję, że pograłeś chociaż tego Sterlinga ostatnio oraz Kai-a. Co obstawiasz z KSW? Osobiście sam dorzuciłem Przybysza i Materle po wcześniejszym kursie.
Nie stawiałem Sterlinga ani yana bo przypuszczałem że tu nie będzie do jednej bramki jak niektorxy uważali. Z KSW Materla pograny. Przybysz dla mnie minimalny faworyt to odpuściłem. Myślę nad Baczyńska , szczepaniakiem i Ruchała
 
Andrade przed czasem w 5rundowce. O ile jeszcze Lemos w 1r moze zagrozic (w co i tak bardzo watpie, bardziej jak juz to w 1minucie) to potem nie bedzie miala argumentow ani w stojce ani w parterze. 3rundy to do decyzji pewnie mogło by dojść ale z kondycja Lemos 25minut nie da rady l.

Ale nie bede mieszal tego z niczym bo ostatnio mialem mixa na sterlinga,burnsa i ME przed czasem i sie przejechalem....
 
Sumudaerji vs. Manel Kape is cancelled
Może to i dobra informacja, miałem go na kuponie ale im bliżej gali tym więcej wątpliwości bo Mudaerji to nie lada talent jeśli chodzi o stójkę, Reakcja w stójce oraz ciosy proste które wyprowadza to majstersztyk i mógłby nimi napsuć sporo krwi Kape.
 
Może to i dobra informacja, miałem go na kuponie ale im bliżej gali tym więcej wątpliwości bo Mudaerji to nie lada talent jeśli chodzi o stójkę, Reakcja w stójce oraz ciosy proste które wyprowadza to majstersztyk i mógłby nimi napsuć sporo krwi Kape.

Po zobaczenie skośnego nawet Kape na luźny kupon nie dałem. Zamiast niego wybrałem Andrade. I wszystko z tej gali.
 
Parsons @1.8 - przeciwnik idzie wagę wyżej, 4 dni w zastępstwie, Parsons czarny pas wszystkie walki przed czasem. Nigdy nie wyszedł do trzeciej rundy, dlatego za drobne spróbuję również 1 rundę @5 i 2 rundę @7.
 
Parsons @1.8 - przeciwnik idzie wagę wyżej, 4 dni w zastępstwie, Parsons czarny pas wszystkie walki przed czasem. Nigdy nie wyszedł do trzeciej rundy, dlatego za drobne spróbuję również 1 rundę @5 i 2 rundę @7.
Też się nad nim zastanawiałem ale obejrzałem chwilę przeciwnika i muszę powiedzieć że nieźle chodzi w stójce no i przede wszystkim od postawienia na Parsonsa odwiódł mnie fakt że nigdy nie przewalczył pełnego dystansu co budzi obawy o jego kondycje. Jest faworytem to nie ulega wątpliwości, biorąc pod uwagę kurs i okoliczności w jakich została zestawiona ta walka - bet wydaje się atrakcyjny. Kibicuje mordo.
 
Back
Top